No bo biochem jest najlepszy. :cool3:
Nie mam ciemnych zdjęć, tłumaczę ci, że ty masz ciemny laptop, bo wszyscy oprócz ciebie mają jasne, normalne zdjęcia wyświetlae. :evil_lol: Wiem, że trudno ci się z tym pogodzić, ale cóż. :evil_lol: Takie życie. :evil_lol: