O tak, zgadzam się z przedmówcą. :cool3: Nie może się na swoją panią napatrzeć. :cool3:
Poza tym śliczne zdjęcia, fajniutko razem z Bonem wyszedł na pierwszym zdjęciu. :loveu: Widać, że najlepsi kumple. :cool3:
[quote name='Kincia']Ooo zmienilas nick :D:D
Mam foty z dworu dam juto xD[/quote]
Jutro?! No dobra, jakoś wytrzymamy. :razz: :P O pierwsza zauważyłaś. :cool3: