Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Co tu tak cicho? :( Hopaj Lewisku na pierwszą!
  2. O tak, zgadzam się z przedmówcą. :cool3: Nie może się na swoją panią napatrzeć. :cool3: Poza tym śliczne zdjęcia, fajniutko razem z Bonem wyszedł na pierwszym zdjęciu. :loveu: Widać, że najlepsi kumple. :cool3:
  3. Aha, rozumiem doskonale. Trzeba się nacieszyć tym słoneczkiem. :loveu: Tylko czekać, aż będzie ciepło cały czas. :roll:
  4. Wreszcie. :loveu: Jej, jaką ma Luck piękną kokardę. :cool3: I jak sie fajniusio oblizał. :loveu: Ślicznie wszystkie zwierzaczki wyszły. :)
  5. Hura! :multi: Do weekendu jeszcze 2 dni, czekamy niecierpliwie. :loveu:
  6. O Mc zawitała. :cool3: Jaki śliczny Arni. :loveu::loveu:
  7. A kiedy pojawią sie nowe zdjęcia? :loveu:
  8. Śliczne zdjęcia. :loveu::loveu::loveu: O jaki gustowny kapelusik! :cool3: Pasuje. :loveu: A kiedy zdjęcia Twoich wariatów? :eviltong:
  9. [quote name='Kincia']Gdyby nie podpis to bym cie nie poznała :D:D[/quote] No to dobrze, że mnie rozpoznałaś. :D Co tam u Twoich zwierzątek? :D
  10. [quote name='Kincia']Ooo zmienilas nick :D:D Mam foty z dworu dam juto xD[/quote] Jutro?! No dobra, jakoś wytrzymamy. :razz: :P O pierwsza zauważyłaś. :cool3:
  11. Oczywiście! Dom jest najważniejszy! Hop na pierwszą!
  12. O jaki śliczny bannerek oraz avatarek. :) Czekamy na następną porcję zdjęć. :loveu:
  13. Jakie cudowne są te zdjęcia. :loveu::loveu::loveu: Cuuuuda. :D
  14. Oczywiście, że się uda! :cool3:
  15. Oczywiście, że go chcą. :cool3: Takiemu ślicznemu pieskowi nie można się oprzeć. :loveu: Hop na pierwszą!
  16. No niestety ... :razz: Dziewczynka miała ogromne szczęście. :) Jak dobrze, że dzięki temu pieskowi żyje. :) Zawdzięcza mu życie.
  17. Ale leń! :mad::mad::mad: My tu czekamy niecierpliwie, a ta się leni! :shake: Nie ładnie! :mad: :eviltongue:
  18. Ktoś na pewno zechciałby ślicznego Misia. :roll: Hop!
  19. Ooo. :) To bardzo dobra wiadomość. Na pewno ktoś go przygarnie. :)
  20. Hop na pierwszą stronę! Hop po domek!
  21. Jakiż on cudowny. :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/157/d4c95bde5307b454med.jpg[/url] Jak się patrzy. :) Śliczniuchny jest. :loveu::loveu:
  22. Na pewno będzie miał szansę. Taki śliczny piesek znajdzie wkrótce domek. Wierzę w to. :]
  23. Ja również bardzo mocno trzymam za niego kciuki. Musi znaleźć dom.
  24. Bardzo mi przykro... Wiem, co czujecie... [*] [*] [*]
×
×
  • Create New...