Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No zapraszaj, azpraszaj :evil_lol: [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza12_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  2. [IMG]http://fc06.deviantart.com/fs19/f/2007/257/f/9/La_music_by_Murriano1342.gif[/IMG] No zapraszamy więcej osób :diabloti: [IMG]http://fun4all.friko.pl/gg/muzyka/disco.gif[/IMG]
  3. Łiiiiiiiiiii :diabloti: [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza4_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  4. Chwileczka, tylko poprawię okularki :diabloti: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif[/IMG]
  5. To ja też zapodam moim tańcem po małym drinczku :evil_lol: [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza10_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  6. Haha no bardzo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja się tu rozkręcam [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza25_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  7. Bo teraz balujemy u Łapeczkowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Więcej, więcej :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/clapping.gif[/IMG]
  9. Łooo jakie nam ciacha zarzuciłaś :cool3: :evil_lol: :loveu: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/harmonia.gif[/IMG]
  10. Świetne zdjęcia :loveu: No widać, aktywne wakacje :cool3:
  11. Jesteś spalona też fajne :diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=xb80nCIwd5Q]YouTube - Kabaret Pod Wyrwigroszem - Jesteś spalona[/url] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif[/IMG]
  12. Oj tam, jeszcze się zobaczy :cool3: ;)
  13. No imprezka się rozkręca [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza6_(www.e-gify.pl).gif[/IMG] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/emotikony/emotikony_duze/impreza/impreza16_(www.e-gify.pl).gif[/IMG]
  14. Tak, Olympusy najlepsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3:
  15. Oj tam, od razu tak zakładasz :eviltong: Może.. :cool3:
  16. Ooo Anula, no to to rozumiem :evil_lol: :cool3: :loveu: Łiii impreza :siara::laugh2_2::bigcool: :cunao::laola::beerchug::drink1: :pepsi::jumpie::smilecol::ylsuper:
  17. Może szykuje niespodziankę :cool3:
  18. Heloł, witam się :evil_lol: Przyniosłam coś, żeby nie było, że przychodzę z "pustymi rękami" :diabloti: [IMG]http://sylwester.seoplus.eu/szampan_pyk.jpg[/IMG] Już wystrzelony koreczek :diabloti: [IMG]http://www.bank-zdjec.com/foto3/7602_b.jpg[/IMG]
  19. Jupi, wróciłaaaa!!! :multi::multi::multi: O, lustrzanki oglądał? I jak? :cool3:
  20. Taaaa.. :diabloti: Grr no kiedy Anula wróci.. :D:D
  21. Nie wiem, ale tak cicho siedzi.. :eviltong::evil_lol:
  22. No ale może wróci :D A Ada się chyba obraziła :eviltong::eviltong:
  23. No gdzieś poszła, ale mam nadzieję, że szybko wróci. :D:D
  24. Dobrze, dobrze.. ja jestem grzeczna :loveu:
  25. Oj mamo, to tylko dwie strony.. ja jestem grzeczna dziewczynka :loveu::loveu::loveu::eviltong:
×
×
  • Create New...