Hejo :D Widzę, że Anula już poszła, ale i tak będzie imprezaaa :loveu:
Ale się nagadałyście :evil_lol:
EJ ja właśnie też ostatnio sukienkę założyłam, sama się sobie dziwię :lol:
Heloł mamo :evil_lol: :loveu:
No pewnie, ja zawsze zostaję do ostatniego momentu imprezy, a jak :cool3: Nie chce niczego ominąć :diabloti:
Cudne zdjęcia :loveu:
A dziś impreza u Anulki :loveu:
Trzeba imprezować, póki możemy xD
ostatnie piwko [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drinkbeer2.gif[/IMG]
ostatni drinczek [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drink3.gif[/IMG]
No i lulu, bo jutro znów imprezka i trzeba się wyspać :diabloti:
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/7_11_5.gif[/IMG]
:hand:
Łeee wszyscy już sobie idą i mnie samą zostawiają :placz: Co ja tu pocznę :placz:
No cóż, najwyżej pójdę sobie.. ale z buteleczką :diabloti:
"drink, no drugs" :evil_lol:
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drinknodrugs.gif[/IMG]
Lody najlepsze zawsze i wszędzie, no i o każdej porze :evil_lol:
Ej no, mamo, co tak wcześnie do spanka, dopiero impreza się zaczęła :evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/champagne10.gif[/IMG] drinczka? :diabloti:
Haha no jakoś tak ich znalazłam :evil_lol::evil_lol: Fajne nie? :evil_lol:
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/DrunkAgain.gif[/IMG]
no nie, czkawki dostałam.. xD
LOOOOOOOOODYY :multi: :evil_lol:
Heloł, znów jestem :diabloti::diabloti::diabloti:
Mamo, ta piosenka safri-duo, jak byłammała to jej wszędzie szukałam, ale nie znałam tytułu :placz::placz::placz: :cunao: