Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]jak mom nawalone w gowie to co sie dziwisz :D fajny żal fizyka nie no ok :D no i dobrze ze napisałaś trze pogodać pozadnie:D no jo tak czekom na SŁOŃCEEE a tu nic:D a jo nie mom innego wyjścia i robia w doma:p[/COLOR][/QUOTE] Haha no racja :D Nawet mnie dobijaj :P Na szczęście na razie mam 3, ale co będzie dalej to wolę nie myśleć. U mnie też żadnego słońca, miał dziś padać snieg, ale oczywiście lekko tylko popadał deszcz :P Nom rozumiem :P Dobre są zdjęcia, dopiero przecież zaczynasz :D PS A jak z Adrianem? :cool1:
  2. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]skleroza to fano choroba wiem xD a po cholera Ci na stomatologia fizyka jezu :P wczoraj mi nie pisałaś ee nic?:D znaczy se nie przypominom czekom na CIebie na gadu i czekom a Cie nie ma jo tyż mom dużo newsów do Ciebie nie mom komu sie wygodać:D taaa fajnie chyba w snach[/COLOR][/QUOTE] Jakie inteligentne rozmowy xD Mnie się pytasz? Podobno na ten kierunek jest fizyka na maturze wymagana :P Też mi to nie odpowiada. Ok ok, dzisiaj ci napiszę ta wiadomość jeszcze raz, bo widocznie nie doszła. Ładne zdjęcia ;) Ale lepsze by wyszły jakby było lato i by było słonecznie :D Ja u siebie w domu nie robię zdjęć, bo mi wychodzą do kitu :P
  3. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]wiem ze opr to opiernicz ale za co?:diabloti: weź fizyka zdować Tyś jest szalono a po lic kaj sie tak wgl wybierosz a wracom wracom oby szybko! jo tyż mom doś szkoły byda musiała zaliczyć spr z angola kaertówa z fakultetu z angola i krótki spicz kartkówa z ruskiego no i chyba tyle jak nic nie uwalą podczas moi nieobecości a no właśie i z histy bydzie mie pytać tak sie ciesza że o jezu...[/COLOR][/QUOTE] Kurde, nie chce mi się wracać do poprzednich postów xD Nie pamiętam xD No przecież pisałam ci kiedyś ;p stomatologia miała być, ale jak będzie to nie wiem... Weź daj spokój, tak swoją drogą to ci muszę dokończyć moje lamenty na gg xd Bo wczoraj ci coś napisałam. No i bardzo dobrze, olympusy są super ;P Fajnie ci zdjęcia wychodzą :) Wymiziaj Bonka :loveu:
  4. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]a bo Tyś to jest taki nasz kochany wyjątek:loveu::loveu::evil_lol: nie płacz xD jaki opr?bo zaś nie wiem o czym godosz bo ie wiem o czym jo pisałach:eviltong: w sumie nie wiem czy nowy czy nie fizyka na maturze hahaha powodzenia:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No wiadomo :loveu: A że mały to wiadomo, mój znak rozpoznawczy xD Opr to opiernicz xD Haha nie śmiej się! No jest naprawdę straszne, dosłownie nic nie rozumiem z ostatniej lekcji, a ta jeszcze chce kartkówkę wcisnąć xD Beznadzieja, chociażby mogła normalnie uczyć, bo zadania robi tylko ona na tablicy xD I nikt nie wie o co chodzi. Czyli widocznie muszę sobie znaleźć inny kierunek (na studia xD). Wracaj mi do zdrowia! :calus: Mam już dosyć szkoły, jeszcze spr z po w pon ;] Znowu się będę strasznie czuła, ostatnio to codziennie mi niedobrze i się boję xD I jeszczetego samego dnia kartka z historii, chemii ;] żyć nie umierać.
  5. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Ale odwal sie od mojego Deana nie ma szans nawet o nim nie myśl xD Ta jo tyż już nie pamietom i nie ma tojak dobrze sie dogodać:diabloti: a wiesz co zaskoszyła mie Ira...momy normalno nieobecnośc usprawiedliwiono jak na konkursie i nic nom nie godała:diabloti: a weź jo już mom doś ty bioli...dostałach 2 z podstawy z kartkówki:/ już łatwi momy na rozszerzeniu...jeszce na koniec sie okaże ze 2 byda mieć to bydzie świetnie:shake: atak wgk musimy na goadu pogodać jest NOWY:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Ej! Ja jestem u was niemal codziennie! :loveu: Buuu... będę płakać :(:( Ooo to nie było żadnego 'o.p.r.' xD? NOWY ?! I ja jeszcze o nim nic nie wiem?! :D:D Weź daj spokój, dzisiaj się załamałam fizyką, bo chciałam ją zdawać na maturze (z racji przyszłego zawodu), ale chyba zrezygnuję, bo u mnie fizyka jest masakryczna ;/ Nic z niej nie rozumiem, a nauczycielka nie potrafi dobrze tłumaczyć.
  6. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"][COLOR="blue"]Wiem że jest ładny ale niestety moga Ci zaoferowac ino Sama ale łon tyż nie jest sły:eviltong: a o co Ci chodzi z tym że co jo na końcu godom bo nie kapuja z leksza:eviltong: Wiem że ładne jo nigdy nie umia zrobić Debiutowi żanego fajnego:cool1: Jutro nie byda zyła bo momy wychowawczo...e tam spr z rusa łatwizna jo mom kartkówa w czwartek i ino na nie czekom:diabloti[/COLOR]:[/QUOTE] No nie jest zły, ale wolę Deana xD Już nie pamiętam, w poprzednich postach coś tam pisałaś xD Fajne zdjęcia, co ty gadasz :D! I jak tam po godz wych? A spr mam pojutrze, jutro z biologi. =.=
  7. [quote name='Iś & Chester']Napisałam do Marty na fbl, bo sobie chyba zapomniała na zlocie xD powinna przyjść i potwierdzić za niedługo ;) Kolorujcie się od razu wszyscy na brązowo, mówię wam, brązowy jest fajny xDD[/QUOTE] Iś! Nie zapomniałam, prawie codzienie tu zaglądam xD Ale kiedyś potwierdzę ;p
  8. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jo mom tak samo nie ucz sie dupc to jo mom jutro spr z fizy i sie nie uczyłach pieprza to xD moga kapa dostać i tak nie byda miała zagrożenia bo liczyłach se xD a Tyś jest gupio takie ciulstywa oglądosz lepi se popacz na Supernatural na mojego Deana i jego Impala:loveu: Spindalaj Dean jest mój ale niestety...zawar pakt z diabłem żeby wskrzesić Sama i za to mu zostoł ino rok życia:placz:[/COLOR][/QUOTE] Haha no niestety xD Jak coś mówimy wych, to ona tylko gada, że to nie gimnazjum blebleble :roll: Ale on jest ładny ;( CO ty tam na końcu gadasz? xD Haha xD Ładne konie xD No no niezła akcja, u nas jakbyś miała moja wych to już byś nie żyła xD Wystarczy, że dzisiaj gadaliśmy i już jutro nas odpytuje na ocenę z rosyjskiego i ma być w pt sprawdzian (a miał być w pon ;/), więc ciekawie, ciekawie :D
  9. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Fajniuchny jest ale wola wiesz kogo xD hahaha jo sie na hista nie ucza NIC i dostana 3 xD może te marzenie sie spełni jo mom ambitniejsze marzenia ale ok xD haha mi chyba 3 abo 2 nie jest żem pewno ale leja na hista xD czy Ty sie dobrze czujesz!!!!!!!!?????????:crazyeye: no a jo byłach na urodzinkach nie było tak źle rodzina mie rozpijo ale to szczegół xD po drodze zdążyłach zrobić kilka fot koniom i mi aparat zdech:cool1: normalnie masakra psu nie zrobiłach nic po drodze spotkali my faceta z sokołem na ręce normalnie OMG jak Bono na pstwisku zoboczył Merlina to zaroz zaczął do niego piszczeć:eviltong: przeczytałaś koncek rozmowy z nim??:D normalnie ŚWINIA:cool3:[/COLOR][/QUOTE] No widzisz, a ja się uczę i mi grozi 2 xD Haha :D:D I nie uwierzysz, ten film mi się podobał xD Haha :D Te zdjęcia z Bonkiem cudowne :loveu: Czytałam, czytałam ^^ Dean! ^^ Ale on jest ładny, daj mi go xD
  10. [quote name='deer_1987']Ani Martusia...[/QUOTE] Przepraszam, zaraz do Was wpadam :loveu: Tak to jak mam czas, wpadam średnio na 3 wątki, a na resztę czasu nie mam :( [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Booziu spoko xD hahaha widzisz zagdzomy sue w pewnych rzeczach xD No w końcu musza go odebrać no heloł powiedzioł że w pon moga przyś ja ino że jo w pon o 3 kończa a łon przyłazi o 4 to mi sie nie chce godziny na niego czekać ani jezdzić tam i nazot, no bo mie nie chce żę do mie napisoł to znaczy że mie chce no gupioś jest:eviltong: ok pokoża:P[/COLOR][/QUOTE] Heloł :loveu: No i to wcale nie niewielu rzeczach xD Hahaha chce cię, chce :diabloti: Zaraz lecę go zobaczyć :D Ej zrozum to, uczyłam się cały weekend na historię i mam 2 :shake: (jak i większość z klasy, były tylko dwie 3 i dwie 4, a reszta 2 i 1 :P). I jeszcze teraz się uczę na kartkówkę w pon i nie wiem, jak mi to wyjdzie, chciałabym mieć 3, to jest moje marzenie ;( Bo jak na razie wychodzi mi 2 na koniec, tak więc ciekawie :eviltong: I teraz cię załamię - byłam na Zmierzchu, wyobraź sobie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja! xD
  11. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]hejo:loveu::loveu::loveu: mi tyż sie podobo i nie ma bata musza ją mieć!! boże tyn pulpet beczoł jak baran i śpiewała to po to żeby Chyliński sie przuchlebić i tyle kurde a tyn puchar to dopiero w pon moga odebrać chyba sie zdenerwuja:p napisoł do mie taki gosciu z pingla co widza go na kazdym treningu zchwyco sie moim imieniem i wgl:diabloti:i nie zaprzecza ze jest przystojny:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Jeszcze raz sorry, że ci nie odpisywałam :calus: Nonono też jestem tego zdania (jeśli chodzi o tą dziewczynkę w mam talent :P). Oj tam, ale przynajmniej go odbierzesz i go zdobyłaś ^^ Łaaał Anulcia, i jeszcze mi gadasz, że żaden cię nie chce, sranie w banie xD xD Musisz mi go pokazać (ma nk :D?)
  12. Hej :loveu: Ale fajna ta spódniczka, podoba mi się :D O tą piosenkę śpiewała taka mała dziewczynka w 'mam talent' ^^ Też mi się podoba, tylko w refrenie takie jej wysokie wyciąganie nie bardzo, te 'e-ee' :evil_lol: Nie no wiesz, pisać mi możesz, tyle, że nie odpiszę :diabloti: Udawaj, że masz odp :diabloti:
  13. Zobaczymy :D Ty cały czas pesymistycznie nastawiona :eviltong: Masz to po mnie :diabloti: I w ogóle już mi się esy skończyły xD
  14. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]no na pewno xD następnym razem hmm keidy byda miała jakiś turniej( to dopiero za rok gdzieś xD) to zaś zadzwonia:diabloti: Czym sie skończy??bo szczerze mówiąc se nie przypominom:evil_lol: a to sie kuruj jo jutro mom spr z chemi na kery nic nie umia:/ kartkówa z histy na kero tyż nie umia i dzisiej z bioli rozszerzony bioli mie spytała ale dostałach 7/10 i jest git i m\jak dostana jakieś zdj od Pana W z tego turnieju z nidzieli to wstawia bo jego tata pełno robił:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Ok chętnie odbiorę :D Wrzodami!!! :diabloti: No to dobrze :) Trzymam kciuki, by ci się poszczęściło dzisiaj :D Aaaa no to wstawiaj jak coś :D I masz mi się nie przejmować :D!
  15. Aaa to pewnie dlatego nie słyszałam :D No ale przynajmniej trochę pogadałyśmy xD Zobaczycie się, mówię ci ^^ I masz mi się nie przejmować, bo już ci mówiłam, czym to się skończy :D:D A ja sobie w domu siedzę i się kuruję :diabloti:
  16. Przeczytałam całą relację :D Ale ja tam i tak wszystko na bieżąco wiedziałam od ciebie to wiesz :D A i jak dzwoniłaś ze swojego numeru to musiałam być w innym pomieszczeniu, bo dopiero właśnie za drugim razem usłyszałam :D Nie przejmuj się nim, przecież między wami jest ok :)jeszcze się przecież zobaczycie. Evanescence jest b fajne :)
  17. Jeszcze raz - gratulacje! ^^ :multi::multi::multi:
  18. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]po prostu sie nie znosz xD ale co sie mi dziwić ruskie nazwisko rusko krew :P a z tą obsesją to nie jest żem pewno o co Ci chodzi xD[/COLOR][/QUOTE] No widzisz :eviltong: Obsesja z jego koszulką xD
  19. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Mom nadziaja że zdąza bo jak nie to mie szlag trefi xD e tam bo Tyś jes cienko z ruskiego wszystko jest banalne:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Zobaczysz :D Phi, ja dopiero zaczynam naukę, więc się nie czepiaj xD Ale te słówka akurat są do bani xD
  20. Mój post jest na poprzedniej str xd
  21. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]dzięki;) a nic tam jutro na turniej:diabloti: ciekawe jak to bydzie w sumie tam grą sie nie przejmuja a czym innym:eviltong: i nie wiem czy na konie zdąża bo nie mom pojęcia ile tyn turniej bydzie trwać na 16 mom konie może akurat sie wyrobia a i myśla że nie bydzie w ty koszuleczce taki jaśniutki niebieski bo jak ja to omg:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Aha, aha :) No to może zdążysz :) Haha, ty masz jaką obsesję xD Ej wiesz co? Pamiętasz, jak mówiłam coś o liczbach po rusku? One nie są trudne. Naprawdę trudne są określenia wyglądu typu ee twarz taka i siaka, włosy takie i siakie, oczy, uszy itd. :roll: Makabra xD Tego się nie da zapamiętać nawet mówić, o pisaniu nie wspomnę xD
  22. Śliczny Bono :loveu::loveu::loveu: Co tam :D?
  23. Najważniejsze, że już po :D No to wygraj mi tam :D:D!
  24. No widzisz, to nie było tak źle :D Będzie ok, trzymam kciuki ^^ Nie lubię być chora ;[
×
×
  • Create New...