-
Posts
2786 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Diana S
-
To powiedz mi ..po co Ci tyle smyczy fleksi?
-
[B]Lucky[/B], jakiego masz psa? Masz jednego?
-
A, bianka to kto?
-
[B]Bianko[/B], co tam u Ciebie kochana? Jak psiaczek? ;)
-
[quote name='anita_happy']ja sztuke mam [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388294_200713906671362_100001982634640_440933_1858788341_n.jpg[/IMG] maluszki za TM mamusia bohaterka została mamką dla tych co już oczka otworzyły[/QUOTE] Jaka sliczna sunią :great:
-
Słodziaszek z niego :p
-
Jaka fajna kruszynka :p
-
Pewnie, ze zrobią wszystko dla % :evil_lol:
-
To ci pech. Trzymam kciuki Bianko, na pewno uda sie psiaczka złapać. ;)
-
Fajne psisko :loveu:
-
Trzymam kciuki :happy1:
-
I, co teraz? okoliczne psy nie znikną :shake:
-
Dokłdanie, potrzeba mu wizyta u weta... jego oczko totalnie uciekło :-(
-
Jak akcja łapania małego yorka? :bluepaw:
-
Nie wiecie, jaka ja mam jazde, z psami ludzi, którzy nie widza problemu, ze pies biega luzem i to kolo nosa naszych psów. Jedna Pani do mnie mówi- niech pani spusci swoje psy, ( widziała, ze moje psy wczesniej biegały luzem do momentu, kiedy dojrzałam na horyzoncie yorka, od razu je złapałam) Po czym ona do mnie, ze jak pies nie agresywny( jak biegaja luzem) to niech sobie biegaja. Ja na to, ze jak spuszczę psy, to z Pani psa nic nie zostanie, moze dojsc do tego, ze złamią mu kark, kregosup. Nie docierało do niej, ze chart to pies łowny, reaguje w mig na coś małego.... :shake:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
Diana S replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[quote name='panbazyl']a ja jak jadę ze swoim do miasta to muszę z nim być non stop, bo nie wybaczyla bym sobie gdyby zwiał, więc tak planuje dzień aby być z psem równiez w sklepch gdzie z psami można (zazwyczaj sa to sklepy dla zwierząt....) albo gabinety wet. [B]Kiedyś nawet jak musialam coś kupić w spożywczaku to się tam z psem wladowalam. Ale co to za wyprawa z psem czy z dziećmi do cywilizacji na zakupy? :eviltong:[/B][/QUOTE] Ja równiez wchodze z moim psami do sklepu, jak nie ma osoby ze mna, która by przytrzymała psy.... -
[quote name='Sybel']Słuchaj - źle Ci? Nie pisz. Po cholerę się odzywasz w wątku o kupach z tekstem "a ja wam nie powiem, bo to moja sprawa?" To jest dopiero poziom :D Takie 10-12 lat maks.[/QUOTE] Watek jest dla kazdego, czy Ci sie podoba, czy tez nie. Nie otrzymałaś jednoznacznej odpowiedzi, i tak sie burzysz. To dopiero sie nazywa poziom... :-D Myśle, ze [B]Visennej[/B] nie jest zle, za to Tobie chyba tak... ;) Pozdrawiam.
-
[quote name='Lumix']podobieństwo staruszka z awatarem Diana S niezaprzeczalne;););)[/QUOTE] Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi? Mozesz wyjasnic?
-
Molly, jest cudna.... do twarzy jej z jesiennymi liśćmi :) Pozdrawiaja borzoje z dalmatynczykiem.
-
Potrzebny nowy DS dla pięknego setera irlandzkiego!
Diana S replied to Nevi's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, ze nadal szuka domu...jest oglaszany? jest na forum seterów, ze szuka domu? -
[B]koska[/B] ile ma latek ten psiaczek? i ile siedzi w schronie ?
-
Potrzebny nowy DS dla pięknego setera irlandzkiego!
Diana S replied to Nevi's topic in Już w nowym domu
Co z psiakiem? -
[quote name='Visenna']A na jakiej podstawie i z jakiego powodu wymagasz teraz ode mnie jakiejś "odpowiedzialnosci zbiorowej" i w jakiej kwestii, przepraszam? :-o Ja się o Twoim "sraniu psami po chodnikach" nie wypowiadam, tylko w kwestii językowej, więc o jakim czubku nosa Ty do mnie piszesz? Napisałam, o kwestii sprzątania po psach nie zamierzam tu dyskutować, to jest moja osobista sprawa i spowiadać się z niej nie będę, ani też nią chwalić. Aha i z tą szemraną inteligencją to sobie proszę zważaj, bo wódki z Tobą nie piłam i też sobie nie przypominam, żebym w jakiś zażyłych stosunkach była, żebyś mogła mnie w ten sposób obrażać. Nie mniej jednak mogę zrozumieć osoby które nie sprzątają - przy takiej inteligencji i kulturze jaką prezentujesz niektorym "szemranym" rzeczywiście może się odechcieć.[/QUOTE] ;) [quote name='Visenna']Lol...a moze panienki by się nie wypowiadały, jak gucio wiedzą, co? Może sprzątam a może nie, ale nie zamierzam się wam z tego spowiadać, nie wasza sprawa :) Piszcie sobie dalej to samo w kółko, skoro lubicie, miłej zabawy. [B]To dość jednak ciekawe, jak po zwróceniu uwagi na niechlujne stosowanie własnego języka można wyciągnąć wniosek, że ktoś po psie sprzata czy nie sprząta, wróżbitki, psia mac[/B] :D[/QUOTE] Hahhahhaha Pozdrawiam.
-
Co za wykopy i remonty. [B]Maciaszku[/B] wysoko mieszkasz, które to piętro?
-
A, co na to sama Pani Agnieszka? Przecież czyta to wszystko...
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with: