Ile Wy (niektórzy :eviltong:) tego macie ! :-o
Dianka ma:
*legowisko + kocyk.
*szelki - świetnie sprawdzają się na spacerkach :)
*obroże - na razie jedna sztuka.
* smycz 1,6 m.
* 2 michy, na jedzenie, picie.
*butelka specjalnie na długie, męczące spacery.
*frisbee - słabe, za 4 zł. :evil_lol: Ale w miarę dobrze się nim rzuca.
*różne rodzaje smakołyków (dropsy, ciasteczka, kostki ...)
*multum piłek tenisowych :evil_lol: Bratu podkrada :evil_lol: .
*szampon
*obcinacz do pazurów
*kliker
*piszczałki, misie pluszowe, czyli wszystko do zabawy
* 1 grzebień
*2 szczotki
*ręcznik, służy czasem też do zabawy - przeciągania :evil_lol:
Chyba to wszystko :roll: