[quote name='Bzikowa']
No ba! Ola, coś mi się wydaje, że na białasach Ci się wyczerpie miejsce na aparacie :eviltong: Bo będzie jeszcze trzeci (Muff) i czwarty (Gabi) :lol:[/quote]
Tylko, żeby nie było bardzo słonecznie, bo piękne białaski się poprzepalają :lol:
Myślisz, że 4gb mi nie starczy? :evil_lol: