Z fotek nici, aparat strajkuje :(
Zrobiłam zdjęcie - wyłącza się, włączam - ZMIEŃ BATERIE! (baterie są nowe) :(
Muszę poszukać punktu naprawy ;) Ciekawe co się z nim stało.
Znowu czytnika brak - fotki są starsze [sprzed 2 tygodni ;)] Pazurki były niedawno obcinane :)
Zaraz do dziadków jedziemy, może fotek troche będzie? :p [Dopiero wtedy kiedy czytnik odzyskam]
Śniegu troszke spadło, niewiele ale jest ;)
[url]http://i4.tinypic.com/6tkq7om.jpg[/url]
Świetna fotka :cool3:
[url]http://i18.tinypic.com/8c3pth5.jpg[/url]
:loveu::loveu::loveu:
[url]http://i8.tinypic.com/89lj6sk.jpg[/url]
Czarno na białym :cool3:;)
U nas aktualnie sypie śnieżek, juz jest biało :loveu::multi: