Jump to content
Dogomania

Olusia

Members
  • Posts

    4575
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olusia

  1. [B][I]Śliczne psiaki :loveu: Nic tylko się w nich zakochać :loveu: Cudowne są :loveu: Ja również proszę o więcej fotek [/I]:cool3:[/B]
  2. [I][B]Świetne fotki :cool3: [/B][/I][url]http://i212.photobucket.com/albums/cc26/natija_p/mordka-1.jpg[/url][I][B] Cudo :loveu: [/B][/I]
  3. [quote name='Dada']Moje dzieci: [url]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/sp302.jpg[/url] [url]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/sp300.jpg[/url] [/quote] Śliczne te dzieciaczki :loveu::cool3:
  4. [B][I]Witamy wszystkich serdecznie :cool3:[/I][/B] [quote name='Pimpek']Dziękuję bardzo :loveu:[/quote] [B][I]Cieszę się, że się podoba i b. dziękuję ;)[/I][/B] [quote name='gassira']Teraz czekam na karteczke z Twją psiną-trening czyni mistrza:lol::loveu:[/quote] [B][I]Może coś wykombinuję, na razie nie mam jeszcze pomysłu :evil_lol::cool3:[/I][/B] [quote name='gassira']No właśnie Oluś co tu taka cisza?:mad:[/quote] [I][B]Cisza, bo nikt nic nie pisze :evil_lol: Łatwe pytanie, łatwa odpowiedź :diabloti:[/B][/I] [quote name='natija']no gdzie sie podziewacie:)[/quote] [B][I]Niestety, SZKOŁA, nauka, nauka i nauka :shake: Dostałam dziś 4, 5, 5 z polskiego :loveu: (Uwielbiam ten przedmiot)[/I][/B] [quote name='Bzikowa']Cześć Olu :diabloti: Co tam u Was? :razz: Ja wrócilam z odwyku od dogogaleryjek;) Ostatnie zdjęcia śliczne , zwłaszcza te zabawowe:loveu:[/quote][B][I] Heej Aniu :cool3: Nic ciekawego, psina dostała już prezent od Mikołaja - piszczącą piłeczkę i smakołyki. Piłka już jest dziurawa :mad: Schowałam piłkę do szuflady, to mi teraz niucha koło biurka :lol: Jęczy i jęczy, dać jej tą piłkę? :eviltong: Dziękujemy, dziękujemy :loveu: [/I][/B]
  5. Hej :cool3: [url]http://images29.fotosik.pl/120/a6365a6201643bfe.jpg[/url] Cudowna jest :loveu: Widać, że kocha patyki :lol:
  6. Olusia

    bzik

    [I][B]Hej Bziumki [I][B]:)[/B][/I][/B][/I]
  7. [I][B][COLOR=DarkOrange]Wszystkiego najlepszego Aniu! :new-bday::new-bday::new-bday: :laola: :cunao::cunao:[/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=DarkOrange]:cunao:[/COLOR][/B][/I] [I][B] [/B][/I]
  8. [B][I]Wszystkiego najlepszego Gassi! [/I][/B] :loveu:
  9. [quote name='gassira']oki:lol:jak masz czas i chęci to pewnie,a jutro a właściwie dziś postaram się coś sprecyzować:lol: Dobranocka:loveu:[/quote] Zaczęłam wczoraj sama robić, ale nic z tego nie wyszło :lol: Czekam na konkrety :cool3:
  10. Ale tu pustki... Gdzie sie podziewacie? :(
  11. Olusia

    Galeria Daisy

    Cudowne fotki :loveu: Również zazdraszczam Ci śniegu, u nas się od razu roztopił :(
  12. Może nowe fotki?! :lol:
  13. [I][B]Świetne fotki [/B][/I][I][B]:loveu: My też ćwiczymy posłuszeństwo i różne sztuczki - takie same co Wy oprócz skoku przez obręcz z rąk [/B][/I]:lol:
  14. [I][B]Cześć [/B][/I][I][B]:loveu: Fotki chcemy [/B][/I]
  15. Cześć [I][B]:loveu:[/B][/I]
  16. Podnosimy wątek Gizelki :)
×
×
  • Create New...