My już po spacerku, ćwiczyłyśmy frisbee - super łapie, tylko gorzej z moimi rzutami :lol:, Dianka ładnie się zachowywała, normalnie super :loveu:. Teraz sobie odpoczywa, bo się strasznie zmęczyła :evil_lol:.
Z okazji urodzin dostała świńskie ucho, smakołyki z Vitakraftu i żółtą odblaskową obróżkę ;).
Julia, no jasne! Oczywiście, że się podzielimy, smacznego :multi:.
Dzięki za odpowiedź co do brush'ow ;).
Dziękujemy Kochani za życzonka :loveu:.
Pozdrawiamy :calus: