-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Chodzicie z nim na spacery chociaz?Kogo ma w boksie,jak się zachowuje,zdjęcia jakieś![/QUOTE] Ja nie miałam przyjemności wyjść z Grzesiem, dość rzadko chodzi na spacery niestety, bo zasada jest taka, że jak wychodzi jakiś pies to razem z nim wszystkie z jego boksu, bo potem są zazdrosne i się gryzą a Grześ ma charakterek więc mogłoby być nieciekawie, w boksie ma bodajże 4 lub 3 psy ale raczej niewychodzące (uciekają, nie umieją chodzić na smyczy itp.). Nie wiem tylko czy jakoś teraz nie został przeniesiony gdzie indziej, może modliszka albo piechcia wiedzą. -
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Dziewczyny ,napiszcie co u Grzesia?[/QUOTE] Romka a co tu pisać, jak od 4 lat jest beznadziejnie:( Tak samo głupio, bez żadnych zmian, bez zainteresowania. Grześ siedzi w boksie i czeka. -
Blejki cudo:loveu:! Jakoś kompletnie o nim zapomniałam.... Gdzie on teraz siedzi? Ciotki macie jakiś pomysł, jak oduczyć psa szczekania na wszystko i nic?:evil_lol: Lila daje się we znaki porannymi pobudkami i gryzieniem wszystkiego:razz: Szczerze mówiąc, jest najkochańszym psem pod słońcem zaraz po Zuzi, ale dostaję już cholery, bo dziadkowie mnie w ogóle nie słuchają... mówię, żeby dawać wszystkim którzy przychodzą jakieś smaczki, żeby jej dawać bo Lila się boi facetów, ale nie, bo pies ma szczekać. Mówiłam, żeby nie pozwalać jej rano szczekać, ale LIla ma mojego dziadka w poszanowaniu:diabloti: No generalnie robi co chce i wyrośnie na tyrana, ja już to widzę.:placz::loveu:
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę:) -
OWCA MA DOM!!! Odszedł kochany za TM [*]
kasia14 replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny ten Wasz Owca ;) Czy ma jakieś ogłoszenia oprócz allegro? Możecie podać link? Jak dacie tekst i zdjęcia to postaram się poogłaszać Owcę w niedzielę/poniedziałek. -
[quote name='kasia14']allegro wyróżnione http://allegro.pl/item1055627565_szkielet_psa_wie_co_to_glod_i_strach_pomozesz.html Jako człowiek chwilami naiwny zapytam - modliszka odezwał się ktoś...? Kolejne: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5363479_dosia_szkielet_psa_wie_co_to_glod_i.html http://www.eoferty.com.pl/szkielet_psa_wie_co_to_glod_i_strach_pomozesz_187771.html http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4245814&cid=1558 http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/dosia__szkielet_psa_wie_co_to_glod_i_strachpomozesz_283529_13340.html http://www.psy.pl/adopcje/art6206,dosia-szkielet-psa-wie-co-to-glod-i-strach-pomozesz-.html przygarnijzwierzaka.pl mojpupil.pl http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=59511 adopcje.org http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/dosia-szkielet-psa-wie-co-to-glod-i-strachpomozesz_5647.html ojej.pl pajeczyna.pl pineska.pl http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/16319 kokosy.pl rozglos.net http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16352,Lw==.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/22316/podglad/ http://www.e-zwierzak.pl/panel/twoje/0,0,0/15/12606/
-
allegro wyróżnione http://allegro.pl/item1055627565_szkielet_psa_wie_co_to_glod_i_strach_pomozesz.html
-
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Częstowac się ale już!Grzes musi znależć dom .Teraz czekamy na ogłoszenia![/QUOTE] Już gotowe ;) -
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy! Zaraz się poczęstuje ;) -
Dziękuje za zaproszenia, Niestety nie mogę pomóc:(
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Jesteś potworna!;p Jak możesz tak męczyć ludzi... wiesz jak ja tęsknie do tego nocnego życia? Ale jeszcze trochę i kierunek... Bułgaria;) Chociaż są milion razy fajniejsze miejsca, ale wyszłam z założenia, że liczą się ludzie. Liczę pocichu jeszcze na jakiś fajny 'wolny' wyjazd na kilka dni chociaż nad morze ze znajomymi, ale obawiam się, że nic z tego nie wyjdzie:shake: Taa.... 'dzieci' na wycieczce 'edukacyjnej'. Nie wywalili was Justyś z hotelu:eviltong:? Aż boje się myśleć co tam się działo:evil_lol: Poopowiadaj no troszkę Jak byłam na Słowacji na obozie, to wyłączyli nam jednego wieczoru prąd w pokojach (ja z koleżankami jako jedyne praktycznie byłyśmy na innym piętrze i o nas zapomnieli:razz:) bo chyba mieli nas dość. Chociaż ogólnie było zabawnie, były fajne miejsca gdzie nikomu się nie przeszkadzało i można było siedzieć całą noc, tylko właśnie jedna wpadka była z zakucaniem ciszy nocnej i się odegrali:cool1: -
Napisałam do Dziennika Łódzkiego i Expresu ilustrowanego - zobaczymy, czy coś odpiszą i zainteresują się Bumisiem bo chciałam zeby opisali go nie w ogłoszeniach bo tam jest bez zdjęć, mało tekstu, tylko normalnie jako artykuł... Cały czas czekam na odpowiedź z Przyjaciel Pies, bo nie wiem ile ogłoszenie kosztuje... Ogłoszenie płatne chciałam żeby jeszcze było w Echo Miasta Łódź (ok. 40zł), też czekam na odpowiedź, można jeszcze zamieścić też w Echo Warszawa, też stosunkowo blisko. Za 13zł może ukazać się ogłoszenie w autogiełdzie (3 województwa), tylko że chyba bez zdjęcia więc nie wiem czy to jest sens... dopytam jeszcze. Ogłoszenie w Moim Psie jest strasznie drogie bo w graniach 130zł jeżeli chodzi o płatne więc nie wiem czy się opłaca, ja na razie bym się wstrzymała. Powiedźcie w do jakich gazet można jeszcze napisać bądź zamówić ogłoszenia płatne? Metro samo wybiera z psów na cafeanimal.pl - czy mógłby ktoś go tam dodać? Ja nie mogę odnaleźć hasła do tego serwisu...
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzymam kciuki:) -
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Dziewczyny jakie macie plany co do Grzesia,to jest bardzo ważne?Allegro musi miec non stop .Nie zapominajcie o tym.[/QUOTE] Grześ ma allegro cały czas. Plany? Znaleźć mu dom, najmilej widziany stały, pewnie bezpłatny/niewiele płatny dt też wchodziłby w grę gdyby były jakieś deklarację bo nasze finanse nie mają się aktualnie zbyt dobrze. -
[quote name='piechcia15']mamy jakąś cichą wielbicielkę Kingę, która usłyszała lub przeczytała o naszych staruszkach i wpłaciła na ich ogłoszenia ... 100zł!![/QUOTE] W takim razie nie pozostało mi nic innego, jak napisać wstęp do ogłoszeń, allegro ;) Wszystkie sugestie mile widziane, bo mimo wszystko wolę pisać o konkretnej historii niż ogólnikowo. Są dwie wersje : [CENTER][/CENTER] ''Miejsce zapomniane przez świat, w którym czas się zatrzymał. Zamknięte za kratami setki istnień. Za to że są, żyją. Bo los nigdy nie był dla nich łaskawy. Jeżeli zatrzymasz się przez chwilę usłyszysz gwar, płacz. Zobacz, to Puszek leży zwinięty w rogu betonowego boksu, z opuszczoną głową. Cały czas pamięta swojego Pana, który przywiązał go do drzewa w lesie. Ta ruda suczka to Sonia oddana przez właścicieli, którzy wyjechali za granicę. Nie ma tu łatwego życia. Blizny na pysku? Jej towarzysze z boksu nie byli dla niej łaskawi. Brakuje miejsca dla tych najsłabszych, najdelikatniejszych. Każdy z nich ma własną historię. Wszystkie łączy smutek i nadzieja na lepsze jutro. Nie pozwól, aby zniknęła wraz z ostatnim biciem serca, które uderzy niespodziewanie i ucichnie, niechciane i zapomniane. Staruszki, które spędzają tu długie lata i ostatnie chwilę swojego życia. Bez szans na adopcje, dom. Bo czy ktokolwiek zechce im pomóc?'' '' Każda historia zaczyna się tak samo. Słodki, mały szczeniaczek, który podbija serca całej rodziny. Zdarza się jednak, że pozorna miłość zamienia się w niechęć, złość. Prezent, nieprzemyślany zakup, przeprowadzka…. Każda historia zwierzaka nieodpowiedzialnych ludzi, chociaż jest inna – zawsze kończy się tak podobnie. Głód, strach, porzucenie. Schronisko. Setki psich istnień zamkniętych za kratami. Zepchnięte na drugi plan, z dala od ludzi. Niektóre spędzają w schronisku długie lata. Z każdym dniem szansa na ich adopcję maleją. Bo kto chciałby wiekowego przyjaciela? Co z tego, że to psy już zazwyczaj ułożone, spokojne, bezproblemowe? Niewinne, skazane na dożywocie w schronisku. Jedyne co im zostało to nadzieja. Nadzieja na cud, która jest w Tobie. Adoptując psa uratujesz mu życie. Jeżeli chcesz pomóc, nie oddalaj od siebie chęć pomocy bo… nigdy nie wiadomo, kiedy będzie za późno.''
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
kasia14 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']łatka właśnie pojechała do nowego domu mieszka niedaleko Miśki jej koleżanki z dobrocina:D[/QUOTE] Bardzo się cieszę, jutro zdejmę ogłoszenia suni ;) Powodzenia! -
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Grześ tęskni za ludźmi, ale w miarę sobie radzi. Przyzwyczaił się do takiego życia, nauczył się dbać o swoje interesy, jest psem z charakterkiem ale nie ma z nim żadnych problemów u nas. -
Wiesz co, nie wiem jak kiedyś ale teraz jest ''Inna rasa - mieszańce''