Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. Bery - 2 letni, niesamowity psiak. Zgodny z innymi psami/sukami. Chętny do zabaw, kontaktowy. Umie chodzić na smyczy. Łagodny, towarzyski. No generalnie normalny, rodzinny pies. Wykastrowany. [CENTER] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7289/89655634.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5828/34686140.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/763/87679797.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/2966/92899157.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3785/40777949.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1083/24186946.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  2. [quote name='piechcia15']Bumiś był dzisiaj na wiosennym spacerku z kasią:)[/QUOTE] A jaki on cywilizowany, normalnie szok! ;o Wchodzę do boksu a tam zamiast jak połowa psiaków pchać sie do wyjścia, stoi i czeka aż go zapnę. Mało tego, wychodzę a on spokojnie żwawym krokiem do przodu. Za chwilę kolejna niespodzianka, mówię siad a on siada i patrzy :) Po czym oglądam się za siebie, a tam jakieś 4 metry za nami bezczelnie maszeruje kot, ja już przerażenie w oczach, przygotowuje się na jazdę bez trzymanki a Bumiś spojrzał na kota, na mnie, zaszczekał i... siedzi dalej:)
  3. Ja wystawiłam allegro wyróżnione Tosi - ona już prawie 2 miesiące jest w schronisku...:( [CENTER] [CENTER] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9532/17439503.jpg[/IMG] [/CENTER] [URL]http://allegro.pl/item984710174_piekna_tosia_szczenie_mix_sznaucer_terrier.html[/URL] [/CENTER]
  4. Baks [CENTER] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4043/19595871.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5614/73922296.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9454/52508475.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5914/64353047.jpg[/IMG] niestety więcej jego zdjęć nierozmazanych ;) z dzisiaj nie mam:( [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  5. Wedel - zmienione ;) Już będzie średni ;) Ale jak wolicie, to mogę też napisać, że będzie mini, a co mi tam ;p
  6. [CENTER] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7118/55123047.jpg[/IMG] smutasek.... :( [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4465/90783250.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1211/14637078.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
  7. [B]Wedel[/B] - ok. 6 miesięczny, dosyć nieśmiały szczeniak. Nie umie chodzić na smyczy. Będzie psem średniej wielkości ;) [CENTER] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1394/11735076.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5297/13624234.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8340/38460811.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4737/33849335.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/111/86040569.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  8. Ostatnia suczka, Mela. Drobniutka. [CENTER] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9430/93902958.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7776/58205625.jpg[/IMG] [/CENTER] Ps. Zaznaczam, że nie pomyliłam płci szczeniaków! :) Piechcia tak jak mówiłam, czarna to na pewno suczka, tak wynika ze też ze zdjęć w aparacie. [/CENTER]
  9. [B]Pycia[/B], największa z 6 szczeniaków. Piękna biszkoptowa kluseczka. [CENTER] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3592/82900233.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/272/45873200.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1050/96928745.jpg[/IMG] [LEFT] [B]Szery[/B] - suczka, biszkopcik, drobniejsza. [/LEFT] [CENTER] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1711/19148508.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3848/23977445.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  10. [B]Nuki,[/B] piesek, ma ok. 2 miesięcy. [CENTER][CENTER] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8905/81313281.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1150/62384182.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT][B]Snupi[/B], piesek. Drobniutki. [CENTER] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3176/10310562.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3416/81006177.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/508/11241360.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
  11. [B]SZCZENIAK W PILNIEJ POTRZEBIE!!!!![/B] Piesek, ma ok. 2 miesięcy. Trafił do schroniska z olbrzymią przepukliną widoczną na zdjęciu. Szukamy dla niego domu tymczasowego, który mógłby przyjąć go do siebie po operacji, jaką powinien przejść. Jest to sprawa na 'już' ponieważ jeżeli w przepuklinie oprócz samego tłuszczu są jelita zagraża to życiu szczeniaka... [CENTER] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3692/42295095.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8678/66793482.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2629/15323128.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  12. Moje teksty można kopiować zawsze i wszędzie, w całości lub fragmentach, oczywiście w celach ogłoszeniowych:) Kontakt jest dobry tylko na modliszkę, można jeszcze podawać na piechcię bo jest pod telefonem cały dzien - jej dane w 1 poscie ;)
  13. Baksiu ma taki kolor. W ogóle, to on wcale nie jest taką bidą ulicy jak by się wydawało! Szczeka za dwóch, biega, skacze taki mały szylek z charakterkiem. Jeden biszkopcik poszedł (nr.7), przepraszam za zamieszanie. Został ten jaśniejszy, mniejszy i jest teraz w boksie z takim zabawnym, niskopodwoziowym szczeniakiem, gdzieś są jego zdjęcia też. Nie widziałam też nigdzie czekoladki i tego większego, czarnego szczeniaka. Jest też 6 takich na prawdę malutkich psiaków, nie ma tu ich zdjęć jeszcze. Dwa mioty, ale ja myślałam, że to rodzeństwo. Trzy czarne, 2 biszkopty i jeden 'mieszany', na prawdę mini mini. Mają ok. 2 miesięcy, teraz są w kociarni. Niestety jeden z czarnych chłopaków ma mega dużą przepuklinę:( Będzie do operacji, tylko teraz jest za mały na zabieg... W allegro zmienię i miniaturkę i zdjęcie kanapowe. Kontakt zmienię bo masz faktycznie chyba więcej czasu a o szczeniaki pewnie będą jakieś telefony. Ogłoszenia wkrótce też porobię, a co ;) W końcu mam już wolne kilka dni:) Dota co do tekstu na allegro to pisałam go już dawno, chociaż chyba w podobnych 'nocnych' godzinach, wczoraj tylko podmieniłam zdjęcia. Ale ogólnie to kwestia wprawy ;)
  14. Allegro na szybko, jutro dodam brakujące psiaki. [url]http://allegro.pl/item982074494_szczeniak_male_i_duze_wszystkie_czekaja.html[/url]
  15. I jeszcze raz czarnulka nasza : [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2638b.JPG"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2638b.JPG.jpg[/IMG][/URL] [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2638.JPG"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2638.JPG.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2638.JPG"] [/URL] [/CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2638b.JPG"] [/URL] [/CENTER]
  16. [quote name='dota&koka']już nie wiem od kogo zacząć...walnijcie mi wołami które dzieciaki pierwsze ogłaszać.wypocę jakiś tekścik i porobię[/QUOTE] Ze strony 28 oba biszkopciki są jeszcze w schronisku, można by zacząć od tych...
  17. Jutro mogę napisać od Beluli na pw, chyba jeszcze się zjawia na dogo... tytul zmieniony.
  18. [quote name='piechcia15']dziś dzwoniła do mnie Wunia i jest dom dla białaska:D podobno jutro ma jechać o ile jego kwarantanna się skończyła,ale nie wiem czy on przypadkiem nie jest "świeży"?[/QUOTE] On ma jeszcze kwarantanne. Na pewno do końca tygodnia ale wydaje mi sie, ze dopiero w nastepnym konczy jakos.
  19. Do adopcji jest piękny Owczarek Niemiecki, 6 letni, po szkoleniu z hodowli z rodowodem jak dobrze pamiętam. Pilnował posesji przy jednej z firm w Pabianicach, która właśnie się likwiduje. Szukają dla niego nowego domu, najlepiej do pilnowania posesji bo właśnie tego jest nauczony. Więcej info i kontakt w schronie.
  20. [quote name='piechcia15']aaaha czyli to czarne co jest z białaskiem w parze to jest ta sunia z trójcy miotu tak??a ja myślałam, że to rodzeństwo:) to białe jest przecudowne...do zjedzenia:)[/QUOTE] Dokładnie, ostatni z trójcy czarnulków. Ale dobrane są kapitalnie. No i on ją trochę ośmiela, więc jeszcze lepiej dla niej.
  21. Ja nic nie wiem... Ale za to byłam dzisiaj odwiedzić Dosię. Biedna chudzinka, tak smutno patrzyła... będzie miała niespodziankę niedługo! A jak jeszcze w czwartek będzie u nas to załapie się chociaż na spacer, bo dziś nie dałam rady z nią wyjść...:(
  22. Czy one nie są piękne?:loveu: Piesek, odważny, wesoły, nieustraszony, pieszczoch, umie chodzić na smyczy, lubi siedzieć na kolanach i dawać buziaki. [CENTER] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9853/14107745.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img532.imageshack.us/img532/2840/90933948.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5494/32066290.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/208/93097450.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8132/49678949.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/826/87838136.jpg[/IMG] [LEFT]Suczka, ostatnia która została ze 'sznaucerkowatej trójcy'. Równie piękna, równie kochana. Ludzi wielbi ponad wszystko, lubi być noszona na rękach, przytula się, całuje. Początkowo bardzo nieśmiała ale gdy się rozbawi i poczuje pewniej, ciężko zrobić jej zdjęcie;) Dosyć niepewnie czuje się na smyczy, ale będziemy nad tym pracować;) Kochanie:loveu: [CENTER][CENTER] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9584/48378414.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/824/92448497.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/8346/49564924.jpg[/IMG] A razem stanowią wyjątkowo słodką parę. I bardzo się lubią. [CENTER] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4548/99213535.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  23. W takim razie trzymam kciuki za Bilbo i... żeby przekonał męża, że warto mieć go w domu :)
  24. [COLOR=Navy][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182582-Kubki-filiA-anki-NOWE-Na-Pabianice-do-09-04-Zapraszam?p=14367464#post14367464"]FILIŻANKI, KUBKI[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182584-DZIECIAE-CY-BiA-uteria-misie-obrazki-Dla-dziewczynki-do-09-04-na-Pabianice-Zapraszam?p=14367551#post14367551"]DZIECIĘCY[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182580-Chcesz-pomA-c-psu-ADOPTUJ-SA-ONIKA-Figurki-rA-A-niaste-na-Pabianice-do-09-04"]PORCELANA, FIGURKI[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182583-Torebki-na-zakupy-Whiskas-Zapraszam-Na-pabianice-do-09-04?p=14367497#post14367497"]TOREBKI NA ZAKUPY[/URL] Zapraszam na bazarki. [/I][/COLOR]
×
×
  • Create New...