-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
**amstaff Semir zabrany z adopcji.Już pojechał do NOWEGO DOMKU !!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']też mi się tak wydaje ;) który kierowca wpuścił by taką ekipę na pokład ;)[/QUOTE] który weterynarz wpuścił by taką ekipę do gabinetu :P -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
A co możecie wygrać? ;) :) -
[quote name='piechcia15']nie miałabym sumienia. Wzięłabym go chyba do siebie,albo którąś z was ożeniła w to:) ale narazie czekamy przynajmniej do pt czy mały wyzdrowieje;([/QUOTE] Mnie za chiny nie ożenisz niestety ;P Dopóki nie 'pozbędę' się Lili mam szlaban ;) Problem tylko w tym, że dziadkowie są w niej zakochani, ale jakoś przeżyją jak znajdzie się fajny dom. Jak na razie nie ma żadnych ogłoszeń, z wielu powodów nie mam do tego ostatnio głowy:(
-
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zajrzał....? :( -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Podziwiam ;) Ja jednak nie dałabym rady z dwoma, większymi psami na głowie. Z każdym ćwiczyć osobno, osobno pieścić. Bo nie potrafię faworyzować, u mnie wszystkiego musi być po równo :) Prędzej bym zwariowała...:P W zupełności na stałe wystarczy mi jedno futro do kochania.... -
Zapewne karmę dla szczeniąt i pewnie tą jedną z lepszych.... Piechcia może wie? Witamy na wątku DIF :)
-
Jak sytuacja Dosi się rozwinęła? Nie byłam ostatnio w schronisku więc nawet nie wiem czy jest jeszcze czy może już pojechała?
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się napatrzeć :) Szczególnie to ostatnie zdjęcie. Koniecznie trzeba wzbogacić o nie ogłoszenia i jak nikt nie zadzwoni to znaczy, że ludzie jednak mają jakieś problemy, bo ona jest prześliczna! -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
kasia14 replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety nie mogę pomóc finansowo, przepraszam. Psiakom życzę szczęścia bo na pewno na nie zasłużyły i trzymam kciuki. -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Jak pięknie i zdrowo wygląda! A ta sierść! Cudo!:) -
Nasza mizerna, chudziutka Missi 'troszkę' się zaokrągliła... Zaczyna niebawem trening letni aby zrzucić zbędne kilogramy. Jest strasznym żarłokiem, nie ma drzwi których nie otworzy a tym samym jedzenia, którego nie znajdzie ;) Wszystko ok. Missi i opiekunowie pozdrawiają. [CENTER] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2372/mis5.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Grześ się pokazuje... -
Lila raz jeszcze... Szybko się uczy, ma fajny stosunek do dzieci. [CENTER] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9546/p1230982.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6666/p1230969.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4561/p1230976.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1374/p1240030.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
O kur... czę. Jak tak możną? Przecież to żywe szkielety! Już nawet Czacza chyba lepiej wyglądała od tego psa! Co do Fuksa... cóż, sprawa uciekania psa wcale nie jest taka łatwa jak się wydaje.... Osobiście uważam, że pies, który po prostu tak ma (chociaż nie brzmi to najlepiej) ale niestety... niektórym tylko ucieczki w głowie, jeśli były wolne od szczeniaka jest dość trudna. Prawda jest taka, że aby nie uciekł Pan musiałby z lepszych rozwiązań 'po prostu' wymienić płot na betonowy.... Albo mieszkanie w bloku. Ogródek w innym wypadku jest nie do zabezpieczania (siatka)
-
Myślę, że opinia p.Marka jest najważniejsza... Jeżeli psów jest niewiele i tak jak piszesz, to ja jestem za bo... po prostu nie stać nas na jego utrzymanie. Nie można zaprzepaścić pracy tych miesięcy ale też jak utrzymać go w Bogatyni dalej...? Jeżeli da się to wypośrodkować bez większych 'uszczerbków'...
-
Przyjazny, ENTLEBUCHER - TRICOLOR już w nowym domu. Trzymajcie kciuki!
kasia14 replied to kasia14's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzymam kciuki aby sie im ułożyło wszystko. KONIECZNIE należy kupić Bilbo jak najszybciej adrsówkę (koszt ok. 2zł) i doczepić do obroży, jeżeli jeszcze jej nie ma. A jest w domu czy na dworze? -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Ja na szczęście mam same fajne wypracowania. Ostatnio miałam np. Jakie uniwersalne wartości przedstawił w Świętoszku Molier. Normalne, przyjemnie (o ile może być) wypracowanie ;)