Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. Dzięki za wieści. Zarówno z Tolą (teraz Pumą) jak i Bolkiem (teraz Lucky) nie ma żadnych problemów. Odważne, wesołe młodzieniaszki. Nie wiem natomiast co słychać u Pepe....
  2. [quote name='piechcia15']też mi się tak wydaje ;) który kierowca wpuścił by taką ekipę na pokład ;)[/QUOTE] który weterynarz wpuścił by taką ekipę do gabinetu :P
  3. Szafir ma wątek na malamutach [url]http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?p=158416&sid=11ede7929dae8e6421e55d614d03d8bf#158416[/url]
  4. A co możecie wygrać? ;) :)
  5. [quote name='piechcia15']nie mogłam wymyślić imienia dla Mamuta aby nie pokrzywdzić tego bóstwa i w końcu jest Szafir:) ot o i jego allegro [url]http://allegro.pl/item1006193666_piekny_malamut_szafir_czeka_na_dom_w_schronisku.html[/url][/QUOTE] Szafir jest ok :)
  6. Cuda wszystkie, ale Mamutek ;) i Iwcio wymiatają ;P
  7. [quote name='DIF']Podrzucam do góry, choć nie lubię... :shake:[/QUOTE] Też nie lubię, ale czasami nie ma innego wyjścia ;)
  8. [quote name='piechcia15']nie miałabym sumienia. Wzięłabym go chyba do siebie,albo którąś z was ożeniła w to:) ale narazie czekamy przynajmniej do pt czy mały wyzdrowieje;([/QUOTE] Mnie za chiny nie ożenisz niestety ;P Dopóki nie 'pozbędę' się Lili mam szlaban ;) Problem tylko w tym, że dziadkowie są w niej zakochani, ale jakoś przeżyją jak znajdzie się fajny dom. Jak na razie nie ma żadnych ogłoszeń, z wielu powodów nie mam do tego ostatnio głowy:(
  9. Jak to jak? nie można wziąć numerów z kart adopcyjnych i powiadomoć opiekunów, zeby mili to na uwadze i ich obserwowali? :(
  10. Nikt nie zajrzał....? :(
  11. Podziwiam ;) Ja jednak nie dałabym rady z dwoma, większymi psami na głowie. Z każdym ćwiczyć osobno, osobno pieścić. Bo nie potrafię faworyzować, u mnie wszystkiego musi być po równo :) Prędzej bym zwariowała...:P W zupełności na stałe wystarczy mi jedno futro do kochania....
  12. Zapewne karmę dla szczeniąt i pewnie tą jedną z lepszych.... Piechcia może wie? Witamy na wątku DIF :)
  13. Oj z szukaniem domów to ciężko ostatnio, u nas wysyp maluchów też...:( Ale będę zaglądać i jak jakoś będę mogła pomóc to na pewno tak zrobię
  14. Jak sytuacja Dosi się rozwinęła? Nie byłam ostatnio w schronisku więc nawet nie wiem czy jest jeszcze czy może już pojechała?
  15. Fajne szczylki, dziękuje za zaproszenie na wątek. Ogłoszeń mają sporo, adopcji coraz więcej więc i im się poszczęścić musi ;)
  16. Nie mogę się napatrzeć :) Szczególnie to ostatnie zdjęcie. Koniecznie trzeba wzbogacić o nie ogłoszenia i jak nikt nie zadzwoni to znaczy, że ludzie jednak mają jakieś problemy, bo ona jest prześliczna!
  17. Niestety nie mogę pomóc finansowo, przepraszam. Psiakom życzę szczęścia bo na pewno na nie zasłużyły i trzymam kciuki.
  18. Jak pięknie i zdrowo wygląda! A ta sierść! Cudo!:)
  19. Nasza mizerna, chudziutka Missi 'troszkę' się zaokrągliła... Zaczyna niebawem trening letni aby zrzucić zbędne kilogramy. Jest strasznym żarłokiem, nie ma drzwi których nie otworzy a tym samym jedzenia, którego nie znajdzie ;) Wszystko ok. Missi i opiekunowie pozdrawiają. [CENTER] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2372/mis5.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. Grześ się pokazuje...
  21. Lila raz jeszcze... Szybko się uczy, ma fajny stosunek do dzieci. [CENTER] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9546/p1230982.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6666/p1230969.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4561/p1230976.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1374/p1240030.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  22. O kur... czę. Jak tak możną? Przecież to żywe szkielety! Już nawet Czacza chyba lepiej wyglądała od tego psa! Co do Fuksa... cóż, sprawa uciekania psa wcale nie jest taka łatwa jak się wydaje.... Osobiście uważam, że pies, który po prostu tak ma (chociaż nie brzmi to najlepiej) ale niestety... niektórym tylko ucieczki w głowie, jeśli były wolne od szczeniaka jest dość trudna. Prawda jest taka, że aby nie uciekł Pan musiałby z lepszych rozwiązań 'po prostu' wymienić płot na betonowy.... Albo mieszkanie w bloku. Ogródek w innym wypadku jest nie do zabezpieczania (siatka)
  23. Myślę, że opinia p.Marka jest najważniejsza... Jeżeli psów jest niewiele i tak jak piszesz, to ja jestem za bo... po prostu nie stać nas na jego utrzymanie. Nie można zaprzepaścić pracy tych miesięcy ale też jak utrzymać go w Bogatyni dalej...? Jeżeli da się to wypośrodkować bez większych 'uszczerbków'...
  24. W takim razie trzymam kciuki aby sie im ułożyło wszystko. KONIECZNIE należy kupić Bilbo jak najszybciej adrsówkę (koszt ok. 2zł) i doczepić do obroży, jeżeli jeszcze jej nie ma. A jest w domu czy na dworze?
  25. Ja na szczęście mam same fajne wypracowania. Ostatnio miałam np. Jakie uniwersalne wartości przedstawił w Świętoszku Molier. Normalne, przyjemnie (o ile może być) wypracowanie ;)
×
×
  • Create New...