Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. W sumie to też fakt. Nie tak dawno byliśmy w Borsku nad pięknym jeziorem w naprawdę fajnym ośrodku z domkami letniskowymi - ogromny, ogrodzony teren w lesie, cisza, spokój. Wszystkie psy były mile widziane od yorków i westów po ONki aż do amstaffów. Ale na plaże był zakaz wstępu z psami, co prawda ja z moim wchodziłam i wszystkie mniejsze też, nikt nie pilnował, ale jednak zakaz był.... Z małym psem to inaczej, bo każdy przymknie oko, ludzie z dziećmi podchodzą żeby zobaczyły jaki 'mały piesek' a jak ktoś z większym to może faktycznie być problem.
  2. Reno nie ma za co ;) A na dogo ogólnie tak jest, że jak pies trafi już na dt to dużo osób 'znika', a szkoda....:( Swoją drogą już dawno mnie w stajni nie było w odwiedziny, o jeździe już nie wspominając bo chyba ostatni raz to w wakacje byłam....:(
  3. Jeszcze nie tak dawno bo 23.06 o planach wyjazdy miedzy innymi na trasie Katowice-Wrocław pisała na wątku transportowym Tarzanka, może jeszcze nie wyjechali, warto zapytać post 148 [url]http://www.dogomania.pl/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!/page15[/url]
  4. Z nami zawsze jeździł pies tylko że mały, więc nigdy nie było żadnych problemów. Raz tylko pan kazał sobie płacić za sunię (york) 5zł/doba ale że warunki były fajne to pojechaliśmy ;) Ogólnie to gdzie się nie ruszymy to wszędzie pełno psiaków z właścicielami wypoczywa także myślę, że w Polsce nie jest źle pod tym względem....
  5. [quote name='madziamn']no to tez wazne, ja sobie nie radze z tym podpisem wogóle go edytowac nie umiem za nic znalezc edycji nie moge a tak bardzo bym chciała choc na ta chwile tak pomóc[/QUOTE] Musisz wejść w ustawienia i tam po lewej stronie w edytuj sygnaturkę ;) I dalej robisz kopiuj i wklej i gotowe. Malawaszko a ten hotel to są boksy? Wewnę. czy zewn.? Czy mała miałaby ten luksus domu? Ja mam tak na wszelki wypadek zaklepane miejsce u Murki i u Ani z Brodnicy ale niestety jeszcze daaaleko do niego:( Nie wiem jak z miejscami stoi ZuziaM widziałam, że ostatnio zwolniło się jej trochę miejsc, no ale to też kojce....:(
  6. [quote name='dota&koka']Kasiu,od której jest czynne schronisko?chciałabym być jak najwcześniej rano po Dosię[/QUOTE] Od godziny 9, ale jeżeli chcielibyście być wcześniej to może uda się to jakoś dogadać, o różnych dziwnych godzinach były zabierane psy od nas ;)
  7. Numer konta jest podany w 1 poście też ;) Dzięki Akrum. Dota, mam nadzieję, że uda się wszystko;) Ja obiecuję, że zjawię się w schronie kiedykolwiek by nie był ten transport, więc się nie przejmuj, damy radę ;) Dzieci nie problem, chociaż placu zabaw nie mamy ale na wybiegu z Dosieńką się poznacie i odpoczniecie ;) Dzięki!
  8. Ja byłam w Niechorzu bardzo fajnie wspominam wyjazd. Czysta plaża, jest gdzie wyjść wieczorem, fajne knajpy. Ale moja prośba - sprzątaj po swoim psie.... Niezbyt miło się chodzi na plażę, szczególnie że jest sporo psów i małych dzieci biegających razem gdy na każdym kroku trzeba uważać by nie wdepnąć w psią kupe
  9. Pięknie Amelka wygląda i faktycznie, pasuje idealnie do Twoich suczek :)
  10. [quote name='lika1771']Strasznie biedna,dt potrzebny[/QUOTE] Przydałby się suni...:( Ogólnie jest wystraszona, zniszczona ale łagodna do ludzi i zgodna z innymi psami....
  11. [quote name='piechcia15']są nadal :( czy zgłaszał ktoś boksera na wątek bokserów??[/QUOTE] jast na stronie boksery w potrzebie i na dogo na wątku też;) Ale nikt nie pytał.... Chętnych nie ma na nie? Ludzie nie wiedzą, co tracą. Wieczorem obiecuję zrobić im allegro, a jak nie zrobię to proszę krzyczeć! ;)
  12. Nie powinni zabierać yoreczki.... po co? Ciachnęli ją chociaż? Czy bokser i sunia husky są jeszcze w schronie?
  13. Pabianice, starusieńka, wyniszczona sznaucerka mini. Bez zębów, chora skóra, wyniszczona [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3175/p12409854527936.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6466/p12409884562183.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6707/p12409754642244.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2076/p12409904589037.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5352/p12409734621413.jpg[/IMG]
  14. [quote name='MyrkurDagur']Jakiś czas temu otrzymałam PW od piechci w sprawie deklaracji dla Dosi, ale dopiero dziś odczytałam to PW. Jak na ten moment wygląda sytuacja Dosi? Mogę dorzucić jej 10 zł miesięcznie. Byłoby super, Dosi brakuje 90zł/mies, deklaracji stałych..... Dopisywać? ;)
  15. [quote name='Reno2001']Wow! Dziękujemy pięknie!!![/QUOTE] Oby tylko znalazł się dobry dom dla Amelki ;) I polecam się na przyszłość :)
  16. [quote name='piechcia15']już wyszła 16.06, ale dopiero teraz miałam czas ją doczytać do końca, bo szczerze to zapomniałam, że tam Bumiś miał być, przeglądam sobie a tu takie zdziwko:)[/QUOTE] Ja też zapomniałam, że to już... Kurcze, nie dobrze, tyle czasu minęło i nikt nie zadzwonił....?:( Może trzeba było nie pisać, że tyle czasu jest w schronie bo ludzie się boją 'takich' psów... Ale z drugiej strony na tych miłośników/wrażliwców to powinno podziałać....
  17. [quote name='Reno2001']Hej Kasiu, fajnie, że jesteś :loveu:. Jasne, kopiuj ogłoszenia i wklejaj gdzie tylko się da :cool1: Dzis Amelcia pierwszy raz w pełni chodziła na smyczy :multi:. Wprawdzie chodzeniem trudno to nazwac, bo mała zasuwa jak perszing i za wszelką cenę próbuje dotrzymac kroku moim sukom. Za:multi: nami pierwsza pełna toaleta spacerkowa ;). Wieczorem też idziemy.[/QUOTE] To gratuluje postępu Amelce;) Pierwsze ogłoszenia już gotowe: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5800955_amelka_3_5kg_cudne_psie_dziecko_bez.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/amelka_3_5kg_cudne_psie_dziecko_bez_lapy_czeka_191776.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4333838&cid=170[/URL] adopcje.org.pl - czeka na aktywację pineska.pl - czeka na akt. przygarnijzwierzaka.pl - czeka na akt. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,17232,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/amelka-35kg-cudne-psie-dziecko-bez-lapy-czeka/17469[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art6403,amelka-3-5kg-cudne-psie-dziecko-bez-lapy-czeka.html[/URL] [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Amelka-3-5kg-cudne-psie-dziecko-bez-lapy-czeka-W0QQAdIdZ213665793[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja9795_amelka-%E2%80%933-5kg-cudne-psie-dziecko-bez-lapy-czeka-.html[/URL] [URL="http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/452577-amelka_kg_cudne_psie.html"]http://lodz.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/452577-amelka_kg_cudne_psie.html http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/amelka-35kg-cudne-psie-dziecko-bez-lapy-czeka_5913.html [/URL]
  18. Ja obserwuje wątek Amelki od początku, ale nie miałam do tej pory jak pomóc. Teraz za to oferuję pomoc w ogłoszeniach jeśli jeszcze ich Amelka nie ma, a widzę, że chyba nie.... Reno - czy mogę skopiować tekst z allegro i kontakt?
  19. [quote name='piechcia15']myślę, że już można podawać konto bo kilka dni minie zanim kasa spłynie, a należy zacząć działać. dane do przelewu: oto mój nr konta: 37 1140 2004 0000 3902 6530 4732 Piechowska Magda Pabianice 95-200 tytuł "DOSIA + login z dogo" KASIU UMIEŚĆ JE W 1 POŚCIE DUŻYMI LITERAMI:) Zrobione!;)
  20. [quote name='filodendron']Powtórzyłabym badanie koopki dziecka dwa, trzy razy dla pewności.[/QUOTE] Tak też zrobimy... Czyli myślicie, że badanie dziecka dopiero tak jak mówiła mi wetka za jakieś 3-4tyg? Stwierdziła, że wcześniej nie ma sensu zrobić bo nawet gdyby tfu tfu coś, to i tak nie wyjdzie wtedy.... Sunia wczoraj dostała tabletkę, następną za 2tyg. Jak nadal będą robaki to wtedy zrobimy badanie kału i powtórzymy odrobaczanie, mam nadzieje, że jednak nie będzie takiej potrzeby.
  21. Mam pytanie. Jedna z moich suczek wzięta ze schroniska ma robaki. Była odrobaczana 3 miesiące temu jeszcze w schronie, potem obserwowałam ją i wydawało mi się że wszystko jest ok. Niestety ostatnio znalazłam je w jej kale.... I teraz tak, byłam u weta, dostałam dla wszystkich zwierząt tabletki na odrobaczenie. W domu jest 2 letnie dziecko, które no, raczej miało wiele okazji, aby się zarazić bo niekoniecznie przestrzega zasad higieny, chociaż staramy się jak tylko sie da. Pani wet kazała jedynie zrobić po kompletnym odrobaczeniu psa, czyli za 4tyg. badanie kału dziecka. Czy to wystarczy? Czy nic wcześniej nie trzeba zrobić? Pani uważała, że nie. Nie pytała się nawet jak wyglądały te 'robaki', tylko dała tabletki i powiedziała, że będzie ok i żeby przyjść jeszcze za 3 miesiące po tabletkę.... Mi te robaki wyglądają albo na glistę psią albo na tasiemca, albo jak to możliwe to na to i to, bo raz jak sprzątałam po psicy to było pełno takich malutkich białych robaczków a dziś taka jakby długa glista...
  22. Ciotki, może ktoś zechce wesprzeć nasz pabianicki szkielecik Dosię:(? Sunia nas potrzebuje, proszę.... http://www.dogomania.pl/threads/182555-*Dosia-SZKIELET-!Karmiona-chlebem-ze-smalcem!-Potrzebne-DEKLARACJ%C4%98-brakuje-120z%C5%82!
  23. dziękujemy! Potrzebne jeszcze 120zł/mies.....
  24. [quote name='piechcia15']Kasia z braku czasu tego nie zrobiła, ale żadna chęć jednorazowej pomocy nie pozostanie nie zauważona:) kiedy zapadnie juz decyzja że Dosia jedzie i kasa się uzbiera to powysyłam do wszystkich PW z danymi do przelewu:)[/QUOTE] Kasia edytowała ale dogo mi nie pozwoliło zapisać. Już wszystko jest na pierwszej stronie. Osoby, które prosiły o numer konta na jednorazową wpłatę ale nie napisały ile zapisałam jako deklarację jed. ze znakiem zapytania. Piechcia a ta wpłata z bazarku doszła? Przepraszam, nie pamiętam od kogo miała być....
  25. Jak jej nie ciachną....:angryy: A ja dzisiaj widziałam zdjęcia suni wziętej z naszego schroniska 3 lata temu. Ciekawe modliszka czy ją znałaś, ja wtedy nie przychodziłam jeszcze. Była dość krótko bo adoptowali ją zaraz po kwarantannie. Oddana przez właścicieli bo miała problemy z łapami i czasami nie chodziła na tylne łapki, mała, taka trochę al'a chichuaua/pinczerek, beżowa sunieczka. Śliczna.
×
×
  • Create New...