Jump to content
Dogomania

Tepes

Members
  • Posts

    12570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tepes

  1. [quote name='Okamia'][IMG]http://i30.tinypic.com/357k5e9.jpg[/IMG] śliczne zdjęcie :loveu: Taki on ładniutki :cool3: [IMG]http://i31.tinypic.com/2ns1hlg.jpg[/IMG] śliczne te dwa biszkopty koło siebie :loveu: po prostu słodkie[/quote] [COLOR=Blue]Hi hi dzięki:D Na tym 1 polował na myszy:D [/COLOR]
  2. [IMG]http://i26.tinypic.com/2n1584j.jpg[/IMG] [COLOR=Blue]No to wszystko:) Spacerek był fajny Bono ciągle sie kulał:P Strasznie ciepło jest:) [/COLOR]
  3. [IMG]http://i31.tinypic.com/261gbqx.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/vvzhy.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/sy9ugk.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/281ts0k.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2ns1hlg.jpg[/IMG]
  4. [COLOR=Blue]Ale jej ładnie w tej chustce :loveu:[/COLOR]
  5. [IMG]http://i25.tinypic.com/1z70oqb.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2rzfo5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/b6vd6v.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/14sktxf.jpg[/IMG] .............................
  6. [COLOR=Blue]Na początek troche przyrody a potem Bono:) [IMG]http://i25.tinypic.com/fkutug.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/w2gewz.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/5nu9z4.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2h7p5hy.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1z58d8i.jpg[/IMG] [/COLOR]
  7. [COLOR=Blue]O ile pięknych kiwatków:) No a najładniejszy z nich Armani:loveu: [/COLOR]
  8. O już po Bierzmowaniu? Fajnie ja dopiero mam 18 czerwca:D
  9. [quote name='Martunia']Witam ! :hand: W takim razie cierpliwie czekamy. :loveu:[/quote] [COLOR=Blue]Witam:razz: Fotki już za chwilkę tylko trzeba pozmniejszać:D [/COLOR]
  10. [quote name='agaciaaa']:multi::multi::multi: tylko kiedy? :razz:[/quote] [COLOR=Blue]Będą około 14:)[/COLOR]
  11. [quote name='gassira']No i wkońcu do Was dotarłam:p Masz pięknego psiula:loveu: [URL]http://i30.tinypic.com/2ik8gvo.jpg[/URL] a ta fota wymiata:lol:[/quote] [COLOR=Blue]Witamy i dziękujemy bardzo:loveu: [/COLOR] [quote name='Acia_']Dzień dobry :cool3: Co słychać? :D Będą dziś foty? :o To my czekamy :multi:[/quote] [COLOR=Blue]Witam a nic nie słychać nudy:D No tak będą fotki:) [/COLOR]
  12. [COLOR=Blue]No wiesz co nas tak zaniedbujesz i nie wklejasz fot?:(:D[/COLOR]
  13. [COLOR=Blue]Witam:) Ile tu pięknych jamniczków:loveu: [/COLOR]
  14. [COLOR=Blue]Śliczne fotki:loveu: "a kuku" jak ładnie to robi:D [/COLOR]
  15. [COLOR=Blue]Hej,a tu znowu gadanina... Dawaj fotki!!:) [/COLOR]
  16. [COLOR=Blue]Dasz rade dasz:D[/COLOR]
  17. [COLOR=Blue]Nie no super spacer:) Ten gold mokry wygląda jak szczurek(jak Bono pomoczony:P) [/COLOR]
  18. [COLOR=Blue]No wiem że były tylko my chcemy WIĘCEJ!:)[/COLOR]
  19. [COLOR=Blue]Ale Ares ma pyszczek brudny:loveu: Super zachód:loveu: [/COLOR]
  20. Tepes

    Pimpek - Kundelek

    [COLOR=Blue]No nareszcie:) To czekamy:) [/COLOR]
  21. [quote name='agaciaaa']Witanko :multi: będą dziś fotki? :razz:[/quote] [COLOR=Blue]Witam:multi: Obawiam się że.............będą:grins: [/COLOR]
  22. [COLOR=Blue]Hej co tam słuchać ciekawego?:D[/COLOR]
  23. [COLOR=Blue]Zrób bo on taki malutki to ludzie go nie zauważają i trzeba go wspomóc:) [/COLOR]
  24. Tepes

    Pimpek - Kundelek

    [COLOR=Blue]Hej Pimpkowa gdzie jesteś?:)[/COLOR]
  25. [COLOR=Blue]Nocą wszystko wygląda pięknie:loveu:[/COLOR]
×
×
  • Create New...