[quote name='chester07'][URL]http://i30.tinypic.com/2zxm9ae.jpg[/URL] ślicznie wyszło :loveu:
z kredkami i oko też cudne :)
o Bonie nie mówię, bo wiadomo :D
którego masz urodziny? bo miałam zapisane na blogu, ale jak menu usunęło się to twoja data urodzin też poszła w pirony..
powinnaś założyć photoblog,tam takie zdjęcia by się nadawały :evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]Ja mam urodzinki 23 maja:)
nie dzięki photobloga nie chce:D
[/COLOR] [quote name='zuzolandia'][URL]http://i30.tinypic.com/2zxm9ae.jpg[/URL]
to zdjecie jest bardzo intrygujace hihihhi
[URL]http://i25.tinypic.com/5x5y0z.jpg[/URL]
a tooo mnie dobiło...........;(((((((((((((((
ja mam namiastki rzęs ..........i zazdroszcze kazdemu kto ma wiecej ni ja ;-((((((((
hihihihihihihi
dziendoberek![/quote]
[COLOR=Blue]Dobry:)
A te intrygujące to jest tor:Dod pociągu:)
Hah ile razy ja to słyszałam o moich rzęsach:D
Nie martw się:P
A kto Ci zrobił takiego cudnego banera i ava??
[/COLOR]