[quote name='Okamia']UUU... coś mało tych fotek :mad: Chyba się pogniewamy na was :angryy:[/quote]
[COLOR=Blue]No wiesz co??:mad:
Wg mnie fotek było wystarczająco;)
[/COLOR] [quote name='agaciaaa']Moje pytanie zostało zignorowane :mad:
[URL]http://i27.tinypic.com/ke7xp1.jpg[/URL] super fotka :lol::loveu:[/quote]
[COLOR=Blue]O mamo jakie pytanie sekunda musze cofnąć się wstecz wybacz:D
[/COLOR][quote name='Celina12']Piękne fotki....ile kolegów...znaczy więcej koleżanek :evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]Bo na Bona wszystkie laski lecą:D
[/COLOR][quote name='Marta_Ares'][URL]http://i28.tinypic.com/2v287s7.jpg[/URL]
ale fajne :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
[COLOR=Blue]Dziąks:D
[/COLOR][quote name='basia bonnie'][URL]http://i28.tinypic.com/2v287s7.jpg[/URL]
samobójca! :diabloti:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='xxSweetGirl93xx']super foty:D
[URL]http://i30.tinypic.com/20qjqev.jpg[/URL]
bonek sie boi kumpla;)
[URL]http://i27.tinypic.com/ke7xp1.jpg[/URL]
to jest świetne:) normalnie chyba sie zakocham w tych psiakach zaraz:D bonka to ja juz dawno kocham oczywiście;):)[/quote]
[COLOR=Blue]Nie nie boi się odsunął się z wrażenia bo Kiara
dawała mu buziaczki:loveu:
[/COLOR][quote name='agaciaaa']Bardzo fajne te wspólne fotki :)
[URL]http://i26.tinypic.com/34rzsr9.jpg[/URL] :loveu::loveu:
Mam pytanko, czemu takie małe fotki wstawiasz? Można max. 640px :)[/quote]
[COLOR=Blue]O znalazłam:D
Nie wiem czemu takie daje,tak jakoś:P
[/COLOR]