super!
ale sie ciesze!
co do karmienia.
na opakowaniach karm jest podana norma dzienna ilosci, jaka pies powinien zjesc w przeliczeniu na wage psa.
najlepiej sie do niej dostosowac, dzielac te ilosci na 4.
najlepiej dowiedzic sie od weta jaka karma ja karmic, moze powinna dostac bardziej energetyczna na poczatek, zeby ja odkarmic.
wet podpowie.
co do tych strupkow..to musicie obserwowoac zmiany.
jezeli sie stresujecie, poproscie weta zeby wzial zeskorbine i ocenil czy rany nie maja pasozytow.
moze do czasu wizyty u weta i kupienia dobrej karmy, podawaj jej ryz z kurczakiem i marchewka.
nie powinno jej zaszkodzic.
a co do ilosci to juz tengusia niech sie wypowie, bo ja to moge mowic ile owczarek niemiecki(potocznie na dogo zwany ONkiem) je.
3mam kciuki za spokojna noc!
pamietaj!
nie spuszczaj na razie suni ze smyczy!