pan jest samotny, nie jest niepelnosprawny,
siostra sie nim opiekuje, czyli przychodzi i sprawdza co u niego.
jak ona to mowi, pies jest na najwyzszym miejscu u jej brata, ona np nie wpuszcza swoich suczek do domu, maja za to duzy, cieply podlogowo garaz dla siebie, a on wpuszcza bo psiaki sie przytula!
jedynym problemem u pana jest to, ze ma lęki, boi sie byc samemu i stad pies musi wygladac groznie i byc duzym.
poprzedni psiak zyl 14 lat i umarl ze starosci.