przeprazsam, ale nie doczytalam..
ile on ma miesiecy?tak na oko?
i jakiej jest wielkosci?
mam domek chetny na onkopodobnego do roku,
ale moze ten sliczny kawaler tez bylby ok?
jezeli sie zgodzicie, moge go pokazac chetnemu.
samotny pan potrzebuje duzego psiaka zeby sie tylic ale i tez zeby czyl sie bezpiecznie.
psiak mieszkalby w altano/kotlowni ale i w domku tez, gdzyby chcial.
duzy ogrod do biegania.
poprzedni psiak onek zmarl ze starosci w wieku 14 lat.