WystwiłAm dwa psiaki od Czarnej Żaby Ciapka i Łapka:
[URL="http://allegro.pl/item326921512_2_male_szczeniaki_sliczni_chlopcy_szukaja_domu.html"][COLOR=#2040ab]2 małe szczeniaki śliczni chłopcy szukają domu[/COLOR][/URL]
Wybacz, nie znałam Cię 15 lat i 15 kg temu, ale jak dla mnie nadal jesteś laską, spytaj swojej córki to potwierdzi, dzieci są obiektywne;). A zmieniajac temat, fotki psistych bardzo - ładne lubię takie zbliżenia:lol:
Cześć wszystkim, dzięki za wizytki. Chyba najbardziej podoba mi się określenie pozycji Inki "na żabę":evil_lol:.
Asiaczku, tym masz u siebie mnóstwo pięknych "tyrikolorowych zawijasków":lol: Całuski dla nich
[CENTER][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2900/psikaikon008gl0.jpg[/IMG]
Inka w pozycji "plackowej"
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1999/psikaikon010ya5.jpg[/IMG]
polowanie na lisa
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/527/psikaikon011xu0.jpg[/IMG]
Lis zaatakował myśliwego:evil_lol:
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7104/psikaikon012uj1.jpg[/IMG]
KONIEC:sleep2:[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/149/psikaikon001bx8.jpg[/IMG]
Okupacja mojego spania[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3405/psikaikon002fd9.jpg[/IMG]
A może jednak lepsza amerykanka w kuchni:cool3:[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4952/psikaikon004kx0.jpg[/IMG][/CENTER]
[CENTER]Chyba jednak nie , ale stąd nie wyganiają:razz:[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3483/psikaikon006sc2.jpg[/IMG]
Brysia jak zwykle zakopana po uszy:evil_lol:[/CENTER]
[CENTER]Cd. za chwilkę[/CENTER]
[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37540http://"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5646/szczeniorkimr2.gif[/IMG][/URL]
bannerek dla szczeniaczków w letnich, pastelowych barwach z hiperłaczem:cool3:[/CENTER]
Dodałam do Allegro opcję wyróżnienia i dopisałam,że psina jest zaszczepiona przeciw chorobom zakaźnym. Trzymam kciuki za dobry domek stały lub czekam na gościa w domu:evil_lol:
[quote name='Od-Nowa']zbiórka, zbiórka :cool3: ogony fantastyczne! i nie wiem gdzie znalazłaś taką wiosne jak wszyscy na Kieleckim piszą o ulewach, wichurach i gradobiciach przechodzacych przez swietokrzyskie :lol:[/quote]
Ta wiosna to była kilka dni temu , teraz leje:-(