Jump to content
Dogomania

toyota

Members
  • Posts

    8312
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by toyota

  1. Akcja strzyżenia psów schroniskowych została wznowiona :). Oto pierwsza psinka w tym roku w salonie fryzjerskim: Efekty strzyżenia i kąpieli można zobaczyć na wątku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/242540-Mix-collie-z-jamnikiem-musiałam-odwieźć-ją-do-schroniska-POMOCY-(?p=20759162#post20759162
  2. [IMG]http://imageshack.us/a/img35/772/cz2t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/4733/99096287.jpg[/IMG]
  3. [SIZE=6][B]Dziękuję Akcji Sterylizacja za wysterylizowanie Moli[/B][/SIZE] :loveu: [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG] Dostałam wiadomość od pani sprzątającej las, że w lesie koczuje bezdomna suczka. Pojechałyśmy tam na drugi dzień i przywiozłyśmy takie zakleszczone biedactwo. Suczka jest bardzo młoda, ale prawdopodobnie już rodziła, bo ma powiększone sutki. W tej chwili przebywa u znajomej, która ma kilka psów i kotów i potrzebuje pomocy w jej utrzymaniu, sterylizacji i szukaniu domu. [IMG]http://imageshack.us/a/img41/893/czarna5m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/6308/czarna4h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img600/6916/czarna3o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img820/6048/czarna2lw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img845/374/czarnah.jpg[/IMG]
  4. W schronisku odkryłam szczeniaka bardzo podobnego do "lisków". Mam podejrzenia, że to jest szczeniak od którejś z "lisiczek". Maluch ma, na moje oko, ok. 5- 6 miesięcy. Jest dosyć wycofany i nie ma szans na adopcję, bo w schronisku jest ok. 30 szczeniaków, z których większość garnie się do ludzi. Suczka wygląda tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img194/6999/am7v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/313/am8g.jpg[/IMG]
  5. Barberry, a gdzie zamawiałaś taki maleńki rozmiar tych szeleczek Hurtty ?
  6. Bardzo ładnie ! Dora jest najmłodsza- ma ok. roku, potem Lenka (1,5 roku), następnie Frytka, a Zefirek jest najstarszy z całego towarzystwa.
  7. Pamiętam te bidulki, już dosyć dawno były pokazywane tu na wątku. Cieszę się, że choć jedna miała szczęście trafić do Ciebie Kasiu !
  8. Chyba nie, wczoraj razem z właścicielami szukało jej 10 osób i w końcu znalazł ją TZ p. Magdy. Biegała cały czas z przypiętą smyczą. Żabka ma teraz cieczkę i być może to się przyczyniło, że uciekła. Ubolewam nad tym, że schronisko nie sterylizuje suczek ! To już nie pierwszy przypadek, że suczka uciekła w cieczce. P. Magda jest bardzo odpowiedzialną osobą i na pewno będzie sterylizacja. Żabka dostała cieczkę w trzecim dniu po adopcji i wet odmówił wykonania zabiegu.
  9. To jest zdjęcie Bezy ze strony schroniska. Można by je wykorzystać do ogłoszeń, bo jest całkiem fajne. Czy je widać ? [LEFT][URL="http://schronisko-grudziadz.eu/wp-content/uploads/2013/04/Pies-nr-82-234x320.jpg"][IMG]http://schronisko-grudziadz.eu/wp-content/uploads/2013/04/Pies-nr-82-234x320.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
  10. Na razie nie udało mi się dodzwonić. Ode mnie pojechał do Boguszyc, ale nie wiem czy nie został już zakwaterowany gdzie indziej.
  11. Ja tu cały czas jestem i widzę co się dzieje ;).
  12. To jest plakat od Ekiany z 4Dogs . Ogromnie dziękuję :loveu:. Żabki nadal nie ma :-(.
  13. Konkretne miejsce to jest ulica Puławska w stronę Idzikowskiego i Ikara, biegała pomiędzy samochodami.
  14. [SIZE=5][B]Nr czipa Żabki ( nie wprowadzony jeszcze do bazy danych !): 941000014087706[/B][/SIZE]
  15. [quote name='kolejna kobietka']Magda te plakaty zrobi i chodzi o pomoc w rozklejaniu, czy w ogole zeby ktos je rowniez zrobil?[/QUOTE] Nie wiem, na razie Magda biega już 2 godziny po Warszawie i płacze.
  16. [quote name='kolejna kobietka']dowiedzialam sie, ze Pulawska jest bardzo dluga, mozna bardziej precyzyjnie? i jakiego Dzikowskiego? a nie Idzikowskiego?[/QUOTE] Tak, już poprawiłam !
  17. Ulica Puławska i pobiegła w stronę Idzikowskiego i Ikara.
  18. [B][SIZE=5]Żabka uciekła dzisiaj ok. 9 w Warszawie na ulicy Puławskiego. Miała brązową obrożę i przypiętą czerwoną smycz. Przy obroży miała żółty pasek z info o czipie. [/SIZE][/B][SIZE=3] Wyrwała się razem ze smyczą, bo się przestraszyła menela. Niestety biega na oślep pod samochody. Mieszka w Warszawie dopiero od tygodnia, nie zna miasta, nie trafi do domu. Wcześniej mieszkała na wsi. [B]Posiada czip, ale jeszcze niezarejestrowany.[/B] Prośba o pomoc z plakatami ! [/SIZE]
  19. Zapomniałam napisać, że Dyzio ma bardzo gustowne ubranko i wygląda w nim jak Sherlock Holmes :).
  20. Moli i Sonia nie mogą być, bo Sonie mam już 2, w tym jedna właśnie wraca z adopcji, a druga jest z Wojtyszek, więc tym bardziej nie ;). Moli już też mam jedną, na szczęście już w DS. Dla tej większej Dora fajnie pasuje.
  21. Obroża Figuni jest śliczna. Moja Pyza ma w podobnym guście :): [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg197/scaled.php?server=197&filename=dsc0497nt.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/656/dsc0489bo.jpg[/IMG]
  22. To zależy jakie ludzie będą mieli podejście i czy zamierzają wyprowadzać ją na smyczy, bo jeśli ma biegać luzem na niecałkiem ogrodzonej posesji, to Pestka się do tego nie nadaje. Ja z tego powodu nie dałam psa sąsiadom - bardzo fajni ludzie, ale nie stać ich na bramę. Zapytałam czy będą wyprowadzać psa na smyczy, to było wręcz wielkie zdziwienie, że oczywiście, że nie. Laleczka zachowuje się, wnioskując z opisów Sary - tak jak Pestka. Ja nie będę ryzykować, że wpadnie pod samochód. A bardzo ją chcieli...
  23. Niedawno założyłyśmy wydarzenie dla podobnej suczki i był tak ogromny odzew, znalazło się z 10 DS w 3 dni, telefon się urywał, bo każdy chciał Małą Mi. W końcu musieliśmy wybrać jeden dom, a pozostali się poobrażali. Spróbujcie na fb ! A tak wygląda Mała Mi w DS. Jest bardzo podobna do Teji. Wyglądają prawie identycznie ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241054-Mała-Mi-już-w-DS-)-!/page4[/URL] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9927/41300257.jpg[/IMG] [IMG]http://files.tinypic.pl/i/00366/itvaie8fswwf.jpg[/IMG]
  24. Ogromnie dziękuję za ogłoszenia !!!
  25. Nie mam zdjęć, ale Saba siedzi dokładnie w tym kojcu razem z tą szorstkowłosą jasną suczką i jeszcze inną drugą: [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8474/dsc5450i.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...