-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Zdredziały pies z odparzeniami- eutanazja- za TM !
toyota replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Akcja strzyżenia psów schroniskowych została wznowiona :). Oto pierwsza psinka w tym roku w salonie fryzjerskim: Efekty strzyżenia i kąpieli można zobaczyć na wątku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/242540-Mix-collie-z-jamnikiem-musiałam-odwieźć-ją-do-schroniska-POMOCY-(?p=20759162#post20759162 -
[IMG]http://imageshack.us/a/img35/772/cz2t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/4733/99096287.jpg[/IMG]
-
[SIZE=6][B]Dziękuję Akcji Sterylizacja za wysterylizowanie Moli[/B][/SIZE] :loveu: [IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG] Dostałam wiadomość od pani sprzątającej las, że w lesie koczuje bezdomna suczka. Pojechałyśmy tam na drugi dzień i przywiozłyśmy takie zakleszczone biedactwo. Suczka jest bardzo młoda, ale prawdopodobnie już rodziła, bo ma powiększone sutki. W tej chwili przebywa u znajomej, która ma kilka psów i kotów i potrzebuje pomocy w jej utrzymaniu, sterylizacji i szukaniu domu. [IMG]http://imageshack.us/a/img41/893/czarna5m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/6308/czarna4h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img600/6916/czarna3o.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img820/6048/czarna2lw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img845/374/czarnah.jpg[/IMG]
-
W schronisku odkryłam szczeniaka bardzo podobnego do "lisków". Mam podejrzenia, że to jest szczeniak od którejś z "lisiczek". Maluch ma, na moje oko, ok. 5- 6 miesięcy. Jest dosyć wycofany i nie ma szans na adopcję, bo w schronisku jest ok. 30 szczeniaków, z których większość garnie się do ludzi. Suczka wygląda tak: [IMG]http://imageshack.us/a/img194/6999/am7v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/313/am8g.jpg[/IMG]
-
Barberry, a gdzie zamawiałaś taki maleńki rozmiar tych szeleczek Hurtty ?
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
toyota replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Pamiętam te bidulki, już dosyć dawno były pokazywane tu na wątku. Cieszę się, że choć jedna miała szczęście trafić do Ciebie Kasiu ! -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Chyba nie, wczoraj razem z właścicielami szukało jej 10 osób i w końcu znalazł ją TZ p. Magdy. Biegała cały czas z przypiętą smyczą. Żabka ma teraz cieczkę i być może to się przyczyniło, że uciekła. Ubolewam nad tym, że schronisko nie sterylizuje suczek ! To już nie pierwszy przypadek, że suczka uciekła w cieczce. P. Magda jest bardzo odpowiedzialną osobą i na pewno będzie sterylizacja. Żabka dostała cieczkę w trzecim dniu po adopcji i wet odmówił wykonania zabiegu. -
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To jest zdjęcie Bezy ze strony schroniska. Można by je wykorzystać do ogłoszeń, bo jest całkiem fajne. Czy je widać ? [LEFT][URL="http://schronisko-grudziadz.eu/wp-content/uploads/2013/04/Pies-nr-82-234x320.jpg"][IMG]http://schronisko-grudziadz.eu/wp-content/uploads/2013/04/Pies-nr-82-234x320.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] -
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Na razie nie udało mi się dodzwonić. Ode mnie pojechał do Boguszyc, ale nie wiem czy nie został już zakwaterowany gdzie indziej. -
Śmieszka - radosna OMC jamnisia już w swoim raju :)
toyota replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja tu cały czas jestem i widzę co się dzieje ;). -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To jest plakat od Ekiany z 4Dogs . Ogromnie dziękuję :loveu:. Żabki nadal nie ma :-(. -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Konkretne miejsce to jest ulica Puławska w stronę Idzikowskiego i Ikara, biegała pomiędzy samochodami. -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B]Nr czipa Żabki ( nie wprowadzony jeszcze do bazy danych !): 941000014087706[/B][/SIZE] -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Magda te plakaty zrobi i chodzi o pomoc w rozklejaniu, czy w ogole zeby ktos je rowniez zrobil?[/QUOTE] Nie wiem, na razie Magda biega już 2 godziny po Warszawie i płacze. -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']dowiedzialam sie, ze Pulawska jest bardzo dluga, mozna bardziej precyzyjnie? i jakiego Dzikowskiego? a nie Idzikowskiego?[/QUOTE] Tak, już poprawiłam ! -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ulica Puławska i pobiegła w stronę Idzikowskiego i Ikara. -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5]Żabka uciekła dzisiaj ok. 9 w Warszawie na ulicy Puławskiego. Miała brązową obrożę i przypiętą czerwoną smycz. Przy obroży miała żółty pasek z info o czipie. [/SIZE][/B][SIZE=3] Wyrwała się razem ze smyczą, bo się przestraszyła menela. Niestety biega na oślep pod samochody. Mieszka w Warszawie dopiero od tygodnia, nie zna miasta, nie trafi do domu. Wcześniej mieszkała na wsi. [B]Posiada czip, ale jeszcze niezarejestrowany.[/B] Prośba o pomoc z plakatami ! [/SIZE] -
2 staruszki w DS u kuzlik- Gacuś rozrabia. Dyzio umarł w Wigilię :(
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać, że Dyzio ma bardzo gustowne ubranko i wygląda w nim jak Sherlock Holmes :). -
Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Obroża Figuni jest śliczna. Moja Pyza ma w podobnym guście :): [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg197/scaled.php?server=197&filename=dsc0497nt.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/656/dsc0489bo.jpg[/IMG] -
To zależy jakie ludzie będą mieli podejście i czy zamierzają wyprowadzać ją na smyczy, bo jeśli ma biegać luzem na niecałkiem ogrodzonej posesji, to Pestka się do tego nie nadaje. Ja z tego powodu nie dałam psa sąsiadom - bardzo fajni ludzie, ale nie stać ich na bramę. Zapytałam czy będą wyprowadzać psa na smyczy, to było wręcz wielkie zdziwienie, że oczywiście, że nie. Laleczka zachowuje się, wnioskując z opisów Sary - tak jak Pestka. Ja nie będę ryzykować, że wpadnie pod samochód. A bardzo ją chcieli...
-
Niedawno założyłyśmy wydarzenie dla podobnej suczki i był tak ogromny odzew, znalazło się z 10 DS w 3 dni, telefon się urywał, bo każdy chciał Małą Mi. W końcu musieliśmy wybrać jeden dom, a pozostali się poobrażali. Spróbujcie na fb ! A tak wygląda Mała Mi w DS. Jest bardzo podobna do Teji. Wyglądają prawie identycznie ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241054-Mała-Mi-już-w-DS-)-!/page4[/URL] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9927/41300257.jpg[/IMG] [IMG]http://files.tinypic.pl/i/00366/itvaie8fswwf.jpg[/IMG]
-
Korek bez dziury już nie malutki ;) MA DOM!!!!!
toyota replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Ogromnie dziękuję za ogłoszenia !!!