Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Myślę ze mozna napisac Liki w nowym domu potrzebne fundusze na spłatę rachunku u wetów tak chyba bedzie dobrze
  2. Proszę o zmienienie celu bazarku. Aneta nie ma dostępu do neta, juz wyjaśniam w czym rzecz: Otóż Liki jest juz w nowym stałym domu. Bazarki rozpoczęły się wczesniej a niżeli znalazł się domek i lecą nadal. To ze pies jest w domu nie oznacza ze nie ma rachunków do zapłacenia w lecznicy.Aneta poprosiła moda o przeniesienie watku, ja Was teraz proszę o zmienienie tytułu bazarków. Srodki z nich uzyskane i tak pójdą na opłacenie długu w lecznicy za Likego.
  3. Monia skończyła sie cieczka? Kiedy bedzie można szczepic? Ale zaczyna się bawić to fantastyczna wiadomośc:multi: duuuzy krok naprzód
  4. Teraz ja podnoszę, Monia pewnie bedzie mieć w weekend więcej czasu to cos nam napisze o dziewczynie tymczasem w góre!! po domek!!
  5. nie będzie miał bo coś zeżarł i się struł jajka muszą poczekać :)
  6. Przpraszam za chwilową niedostępnośc zdjęć. Przekroczyłam coś tam na fotosiku a za więcej trzeba zapłacić. A ze zwykle nie czytam ich powiadomień bo mi skrzynkę zaśmiecają to i nie przeczytałam co natępuje :lol: Juz uregulowałam niebawem powinny powrócić
  7. żadne mizianie nie pomoze jeśli sucz nie będzie mieć domu... podnoszę!!! Przeczytałam . Autorka również ameryki nie odkryła. Trzeba po prostu z psem być, obserwować go i starać rozumieć a właściwie nie starać się tylko polegać na własnym instynkcie, każdy go ma. Czytam sporo książek z różnych dziedzin. Zaobserwowałam obecnie bardzo popularne dziwne zjawisko- dorabianie ideologii do rzeczy oczywistych. Tak jakby człowiek koniecznie musiał wszystko ogarnąć rozumem jakby poza nim nie istniało nic więcej. A chyba istnieje..?
  8. tak? a jakie to wytłumaczenie? FOTOSIK ZABLOKOWAŁ MI ZDJĘCIA. Niebawem powinny powrócić...
  9. on juz był po postrzyżynach na zdjęciu....wstępnych. Kleszcza zabrała Aneta. Bardzo wszystkim dziękujemy za wyśmienite towarzystwo
  10. Jarek wymyślił zabawę w "uciekające trampki" zeby dziewczynę nieco rozerwać
  11. [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/f30df09a3bb3a744.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/9be14b8a803c55f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/181/fd2a46f8f3a9a496.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/181/9ba52105a441b1e8med.jpg[/IMG] __________________
  12. Wczoraj spędziłam z Korą cały dzień, mogłam się bliżej poprzygladać i jestem[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/timebomb.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/timebomb.gif[/IMG]...ech.. Sunia wszyskiego się boi jest wylękniona. Boi się człowieka ale też łasi do każdego zeby ją głaskać. Nie daj boże gwałtowniej ręką ruszyć przypłaszcza sie do ziemi. Aportów porzucac jej nie można bo się boi ze w nią się czymś rzuca. Monia próbuje jej piłkę kulac, goni ja ale nie podejmuje. Do domu juz wchodzi ale na ugiętych łapach i nigdy z człowiekiem -sama musi. Jak Monika na nią spojrzy to ucieka albo się przypłaszcza do podłogi- tylko w domu. brak jej socjalizacji z psami. NIe prowokuje awantur ale większego od siebie psa się boi. Pokazuje wówczas zęby i warczy, nie potrafi okazac uległości. NIc nie robi, nie atakuje ,nie kąsa tylko warczy- ze strachu. Jak juz się przyzwyczai i widzi ze nie ma zagrożenia przestaje. Brygidy się bała pokazywała jej uzębienie Bryda nie podjęła tematu nie zwracała na nią uwagi. Z mniejszymi psami ok. (mniejszymi od niej) Nie wiem..ma cieczkę moze to jej pierwsza i sunia trochę zagubiona. Wiem jedno nie wyadoptuję jej do bloku bo tego nie widzę, ani do domu z dziećmi. Nie dlatego ze coś komuś moze zrobić bo nie sądzę, ale ona potrzebuje spokoju i człowieka dla którego będzie tylko ona jedynym psem. Potrzebuje się przekonać ze nikt jej nie bedzie bił.. Tak ogólnie to jest przekochana. Moniczko ogromnie dziękujemy ze nas ugościłaś!!!! [IMG]http://images40.fotosik.pl/177/b6aecdaa2e51e6c5.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/e436977a5ba54608.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/863594ce1ef4f94cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/181/7fd9b65a577cef49.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/74ae0aa99d097d59.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/177/553dd60b9286588dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/181/fd2a46f8f3a9a496.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/e436977a5ba54608.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/116f9a2455a1af3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/181/634e3ace11b93f70med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/947bc630a9d6e301med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/f30df09a3bb3a744.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images47.fotosik.pl/182/b31069b548435fa7.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/181/9abbd091ba267ee3med.jpg[/IMG] do domu zakradł się złodziej...ale został złapany [IMG]http://images48.fotosik.pl/181/3c76e05fa83f1085.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/af9e0240468c4952.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://images48.fotosik.pl/181/7fd9b65a577cef49.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/e1dd5af55a3dbb2f.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/d312c9655121eb7c.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/182/7273f9081fce7d14med.jpg[/IMG]
  17. Potem byliśmy zmęczeni.. [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/aab27fabae1adf4emed.jpg[/IMG] Kleszczu- ten który sam przyszedł na grilla [IMG]http://images38.fotosik.pl/177/f6768b86588069fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/181/6da60ef88f47ca9e.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/863594ce1ef4f94cmed.jpg[/IMG]
  18. przepłynęliśmy na drugą stronę a teraz boimy się wrócić..:diabloti: [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/89973b890ddee747.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/8e69129d66838a5e.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/78b616a29d8f6ecamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/181/5c7009d8c3de04c4med.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images44.fotosik.pl/182/8fc99fb4dbc173f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/177/33990b8bac656a93med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/181/4c924af1ab9dc2b8.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/181/9c402c884845ce14med.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images41.fotosik.pl/177/70a548a4e8b435cb.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/181/d5cb56b3fb3397e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/181/9305b4ad5ba92413.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/177/75f6169f5f42d712.jpg[/IMG]
  21. dobra...chwila relaksu. Foty z wczorajszej imprezy. 10 osób i 16 psów. Wzbudziliśmy sensację na wsi, łaziliśmy i śpiewaliśmy. Banda wariatów:evil_lol: Jeszcze została złapana jakaś bieda która sobie przyszła na grilla co ja będę gadać fotki pokażę: z cyklu :"wytęż wzrok i policz psy" [IMG]http://images45.fotosik.pl/181/2a62c0637a3a5055.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/9be14b8a803c55f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/181/475bf9a9bd25084d.jpg[/IMG] pogoń za pozorantem [IMG]http://images40.fotosik.pl/177/e324f4a4ca008abc.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/177/f4565f2b3635072b.jpg[/IMG]
  22. Jutro wybieram się do Kory w odwiedziny zrobię cioteczki troszkę fotek :)
×
×
  • Create New...