Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Wuju Rafale nie wiem czy zdążysz . W przyszłą sobotę jedzie Kora do Bielska i bedzie tam mieszkać. Będzie mieć dom z duuuuzym ogrodzonym terenem , pańcię która prowadzi aktywny tryb zycia czyli biegająca po lesie, " dziadków" do rozpieszczania kołdrę pod którą miziać ją będą!!!!!:multi::multi::multi: Kasiaraf ogromnie dziękuję to dzieki TWOIM ogłoszeniom znalazł się domek dla mojej Kory:multi::multi::multi:
  2. ludzie...a kogo umieścić w grafiku na jutro??????????????
  3. [quote name='maciaszek']W katowickim schronisku nie czipuje się psów. Nie ma nawet czytnika do czipów.[/quote] Aha....gdzie ja żyję... Gisic to było tak ogółem do wszystkich
  4. Babo wstrętna nie pozwól jej jeszcze.:mad: jak sobie coś zrobi?? Ciotka glutofia cię zamorduje. Aha mam na oku kolejny (awaryjny) domek dla Koruni tylko nie mam kiedy jechac sprawdzić w Bielsku
  5. Może został zaczipowany w schronie? widzieliście? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/oszust-uwaga-oszust-przeczytajcie-koniecznie-146228/[/url]
  6. Dzięki Maciaszku kochany!! Ludzieee!!!!!!!!! Kto będzie w niedzielę ???? Tylko mi nie mówcie ze tylko ja Aneta, i Rafał...no i chyba Janina??
  7. A na wystawie cię nie będzie? Wygląda na to ze jak nie ma możliwości wypchnięcia tymczasów to nikt nie przyjdzie....:placz:
  8. Dzięki Kasiu zadzwonię jutro, rzeczywiście telefon się rozwalił i nie mogłam z niego korzystać. Mam prośbę jeśli przeczytasz odpisz tym ludziom ze do nich zadzwonię.
  9. Rafał gratuluję pedagogicznego podejścia do małych rozbójników
  10. [B][SIZE=5][COLOR=Red]13.09.2009[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka [/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Świętochłowice ul. Bytomska 40.[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Red]Sędziowanie tradycyjnie od 10 my mamy być na 8.00[/COLOR][/SIZE][/B] __________________
  11. [B][SIZE=5][COLOR=Red]13.09.2009[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka [/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Świętochłowice ul. Bytomska 40.[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Red]Sędziowanie tradycyjnie od 10 my mamy być na 8.00[/COLOR][/SIZE][/B]
  12. [quote name='Laima']:shake: Mam nadzieję, że już suczki nie zgubi. Żal mi ludzi, którzy ją przygarnęli, bo na pewno się już trochę przywiązali.[/quote] A mnie nie. Mówiłam zeby poczekali, przetrzymałabym suczkę u siebie a tak...teraz dzieci będą za nią wyć, szczęśliwie nie ja będę tego wycia słuchać. Dziecka mi żal, rodziców nie.
  13. Wsadzę byłych właścicieli na czarne kwiatki. Boję się ze będą szukac innej dożycy. Sprzedali Korę jako 10 miesięczną sunię nie dośc ze jest starsza to jeszcze po szczeniętach...yyych:mad:
  14. Znalazł się właściciel!!! Oczywiscie otrzymał opiernicz za to ze uwiązał kukardkie a adresówki nie. Pan pojechał juz do tego domku gdzie przebywa sunia i juz pewnie jest u siebie.
  15. Glutofia

    BARF w kostkach

    [quote name='jeana']Towar jest, i spokojnie możesz go zamawiać bezpośrednio u nas :) Pozdrawiam :)[/quote] Czyli gdzie? Bo ja dzwonię na Michałkowicką i nikt nie podnosi sluchawki...moze źle dzwonię?? Mogę sobie sama podjechac i kupić interesuje mnie jedynie asortyment i cena edit: udało się dodzwonić pan obiecał ze wyśle mi na maila cennik :)
  16. Prosi zeby rzucic??? niesamowite!!! Kiedyś bałą się aportów! No ja nie wiem jak ty to wytrzymasz...i jak wytrzyma Kora zeby nie szaleć po operacji..siedzę jak na szpilkach i czekam na wieści
  17. Wikuwiku nad morzem służbowo. Asiu wrzuć takie zdjęcia jakie są bez podpisywania kto zacz i wklej numer tel do Rafała niech tłumaczy które jest które bo ja też nie wiem
  18. Najlepiej na dobermanicę myślę ze jk wejdzie na forum to ci wszystko napisze
  19. Cieszę się bo mała sunia pojechała juz do nowego domu. Oczywiście warunkowo, bo moze się znaleźć właściciel. Pan podpisał oswiadczenie ze w razie czego sunię zwróci a po upływie określonego w umowie terminu, podpisze z nami umowę. Domek był wczesniej sprawdzany szukaliśmy dla państwa onkowatej suni wcześniej wyadoptowaliśmy im kota. Sucz spodbała się i pojechała ale niedaleko- do Sosnowca Sunia będzie miała ogródek 9 latka do zabawy i kota. A u mnie było tak: [IMG]http://images43.fotosik.pl/195/7aa2130b14cf153dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/635daa5c8bdd285emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/191/51b2db91b65ee301med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/194/dd17bd2a1b82de83med.jpg[/IMG] sucz o kapitalnym charakterze[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/thumbsup.gif[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/190/6e5d0bc1e0816a5bmed.jpg[/IMG]
  20. No właśnie....niestety:shake:
  21. Jeszcze nic nie ma.... Maciaszku ja nie wiem jak ty ogarniasz te schronowe biedy ja juz się połapać nie moge który pies ma a który nie i który gdzie u kogo jest. Wczoraj po 3 dniach zasadzek udało nam się w Będzinie odłowić bardzo wystraszoną suczkę a dzisiaj do domu pani przywiozła mi to: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/sosnowiec-ok-5-miesieczna-sunia-w-typie-ka-145992/#post12928396[/URL] dom wariatów. Ta odłowiona sunia jest u Anety ale nie nadaje się póki co do adopcji. to Onkowe dziecko u mnie (póki co)
  22. [quote name='HebaNova']własnie wróciłam z wakacji i zabieram się za zaległości, Mrówka w pierwszej kolejności ;)[/quote] Nie damy ci odetchnąć:evil_lol: dorzuć jeszcze do znalezionych to: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/sosnowiec-ok-5-miesieczna-sunia-w-typie-ka-145992/#post12928396[/url]
×
×
  • Create New...