-
Posts
8141 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Glutofia
-
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Wuju Rafale nie wiem czy zdążysz . W przyszłą sobotę jedzie Kora do Bielska i bedzie tam mieszkać. Będzie mieć dom z duuuuzym ogrodzonym terenem , pańcię która prowadzi aktywny tryb zycia czyli biegająca po lesie, " dziadków" do rozpieszczania kołdrę pod którą miziać ją będą!!!!!:multi::multi::multi: Kasiaraf ogromnie dziękuję to dzieki TWOIM ogłoszeniom znalazł się domek dla mojej Kory:multi::multi::multi: -
ludzie...a kogo umieścić w grafiku na jutro??????????????
-
[quote name='maciaszek']W katowickim schronisku nie czipuje się psów. Nie ma nawet czytnika do czipów.[/quote] Aha....gdzie ja żyję... Gisic to było tak ogółem do wszystkich
-
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Babo wstrętna nie pozwól jej jeszcze.:mad: jak sobie coś zrobi?? Ciotka glutofia cię zamorduje. Aha mam na oku kolejny (awaryjny) domek dla Koruni tylko nie mam kiedy jechac sprawdzić w Bielsku -
Może został zaczipowany w schronie? widzieliście? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/oszust-uwaga-oszust-przeczytajcie-koniecznie-146228/[/url]
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dzięki Maciaszku kochany!! Ludzieee!!!!!!!!! Kto będzie w niedzielę ???? Tylko mi nie mówcie ze tylko ja Aneta, i Rafał...no i chyba Janina?? -
A na wystawie cię nie będzie? Wygląda na to ze jak nie ma możliwości wypchnięcia tymczasów to nikt nie przyjdzie....:placz:
-
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Dzięki Kasiu zadzwonię jutro, rzeczywiście telefon się rozwalił i nie mogłam z niego korzystać. Mam prośbę jeśli przeczytasz odpisz tym ludziom ze do nich zadzwonię. -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Ogromnie mnie to cieszy!! -
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Rafał gratuluję pedagogicznego podejścia do małych rozbójników -
[B][SIZE=5][COLOR=Red]13.09.2009[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka [/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Świętochłowice ul. Bytomska 40.[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Red]Sędziowanie tradycyjnie od 10 my mamy być na 8.00[/COLOR][/SIZE][/B] __________________
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Glutofia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[B][SIZE=5][COLOR=Red]13.09.2009[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka [/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red]Świętochłowice ul. Bytomska 40.[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Red]Sędziowanie tradycyjnie od 10 my mamy być na 8.00[/COLOR][/SIZE][/B] -
[quote name='Laima']:shake: Mam nadzieję, że już suczki nie zgubi. Żal mi ludzi, którzy ją przygarnęli, bo na pewno się już trochę przywiązali.[/quote] A mnie nie. Mówiłam zeby poczekali, przetrzymałabym suczkę u siebie a tak...teraz dzieci będą za nią wyć, szczęśliwie nie ja będę tego wycia słuchać. Dziecka mi żal, rodziców nie.
-
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Wsadzę byłych właścicieli na czarne kwiatki. Boję się ze będą szukac innej dożycy. Sprzedali Korę jako 10 miesięczną sunię nie dośc ze jest starsza to jeszcze po szczeniętach...yyych:mad: -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Maleńka dochodź do zdrowia! -
[quote name='jeana']Towar jest, i spokojnie możesz go zamawiać bezpośrednio u nas :) Pozdrawiam :)[/quote] Czyli gdzie? Bo ja dzwonię na Michałkowicką i nikt nie podnosi sluchawki...moze źle dzwonię?? Mogę sobie sama podjechac i kupić interesuje mnie jedynie asortyment i cena edit: udało się dodzwonić pan obiecał ze wyśle mi na maila cennik :)
-
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Prosi zeby rzucic??? niesamowite!!! Kiedyś bałą się aportów! No ja nie wiem jak ty to wytrzymasz...i jak wytrzyma Kora zeby nie szaleć po operacji..siedzę jak na szpilkach i czekam na wieści -
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Wikuwiku nad morzem służbowo. Asiu wrzuć takie zdjęcia jakie są bez podpisywania kto zacz i wklej numer tel do Rafała niech tłumaczy które jest które bo ja też nie wiem -
dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Najlepiej na dobermanicę myślę ze jk wejdzie na forum to ci wszystko napisze -
Cieszę się bo mała sunia pojechała juz do nowego domu. Oczywiście warunkowo, bo moze się znaleźć właściciel. Pan podpisał oswiadczenie ze w razie czego sunię zwróci a po upływie określonego w umowie terminu, podpisze z nami umowę. Domek był wczesniej sprawdzany szukaliśmy dla państwa onkowatej suni wcześniej wyadoptowaliśmy im kota. Sucz spodbała się i pojechała ale niedaleko- do Sosnowca Sunia będzie miała ogródek 9 latka do zabawy i kota. A u mnie było tak: [IMG]http://images43.fotosik.pl/195/7aa2130b14cf153dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/635daa5c8bdd285emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/191/51b2db91b65ee301med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/194/dd17bd2a1b82de83med.jpg[/IMG] sucz o kapitalnym charakterze[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/thumbsup.gif[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/190/6e5d0bc1e0816a5bmed.jpg[/IMG]
-
[Katowice] Fuks ma wspanialy, wymarzony domek !!!!!!!!!
Glutofia replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
No właśnie....niestety:shake: -
dramat suni...została sama po śmierci właścicieli w nowym domu!!!!!
Glutofia replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nic nie ma.... Maciaszku ja nie wiem jak ty ogarniasz te schronowe biedy ja juz się połapać nie moge który pies ma a który nie i który gdzie u kogo jest. Wczoraj po 3 dniach zasadzek udało nam się w Będzinie odłowić bardzo wystraszoną suczkę a dzisiaj do domu pani przywiozła mi to: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/sosnowiec-ok-5-miesieczna-sunia-w-typie-ka-145992/#post12928396[/URL] dom wariatów. Ta odłowiona sunia jest u Anety ale nie nadaje się póki co do adopcji. to Onkowe dziecko u mnie (póki co)