Halbinko zainteresowanie Ortegą jest spore tylko raczej na zasadzie :" o jaki ładny wezmę sobie bo za darmo dają" na tym polega nieszczęście tych psów, są zbyt piękne.Albo podchodzili ludzie dla których podstawową informacją o psie była "ile trzeba za niego zapłacić" :)
Wczoraj np juz teraz natychmiast chciał Ortegę pan, który bał się do psa podejść...hmmm .