Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Monia nie ma czasu by usiąść przy komputerze moze jutro do rade i coś nam napisze..
  2. Te szczyle są śliczne!:loveu::loveu: Rafał one długo nie posiedzą zobaczysz zaraz znajdą domki oby dobre...zawsze boję się adopcji takich maluszków bo wiadomo ze jak malutkie to słodkie.
  3. [quote name='wikuwiku'] Pozwoliłem sobie na opisy jak ja to widzę, nawiązując do tego co było napisane ale my robimy, a wy się czepiacie. Nikt się nie czepia tylko potrzebne jest rozgraniczenie tych trzech rzeczy i w umiejętny sposób łączenia ich. Licytacja kto ile robi a kto nie, kto fundacyjnie a kto prywaty nic nie da, bo bidy były są i będą [/quote] Wikuwiku dziękuję , bardzo ładnie napisałeś to o co mi własnie chodzi- o umiejętne rozgraniczenie pewnych spraw. Niestety mam obawy ze niewiele osób to przeczyta bo tak naprawdę mało osób na ten watek zgląda... Od siebie jeszcze dodam ze nie będę pytac ani Maciaszka ani nikogo innego o to co kto robi. Nie o to w tym wszystkin chodzi, nikogo rozliczać nie zamierzam i jestem jak najdalsza od takich pomysłów. Jestem zwolenniczką starej prawdy chcesz coś dostać- daj najpierw coś od siebie. To tyle.
  4. Pałac Kultury Zagłębia samo centrum Dąbrowy Górniczej. Trzeba wysiąść z autobus w centrum a pałac juz widać
  5. [quote name='kuba123']a gdzie to mniej więcej jest:roll: nie znam Dąbrowy G. ale dajcie namiar to przyjadę[/quote] To jest samo centrum Dąbrowy pod Pałacem Kultury impreza
  6. Laro...nie rozumiesz mnie.. z największą rozkoszą przyjmiemy KAŻDĄ pomoc!!!! Toż pytałam przed chwilą czy pomozesz robić ogłoszenia, jeśli nie chcesz ogłoszeń naprawdę można coś innego: jeździć na interwencje, z psami do weta itd roboty jest mnóstwo, nie obrażaj się. :) o żadnym konflikcie mowy nie ma to twór twej imaginacji
  7. Laro...po co ci nasz grafik skoro i tak nie masz czasu...?
  8. Grafik poza -silesiowy istnieje ale jest nas zbyt mało by zrobic wszystko... Sądziłam ze skoro masz pomysł dzielenia zadaniami to jest to deklaracja pomocy z twojej strony. Emocje u mnie jak najbardziej pozytywne :)
  9. [quote name='__Lara']Ja też uważam Bounty, że przydałby się jakiś grafik, podzielenie zadań. Nie miejmy pretensji, że niektórzy robią bardzo dużo, a inni prawie nic jak takie coś w ogóle nie istnieje. .[/quote] Istnieje Laro...istnieje. Joma robi grafik a ja powinnam ogarniać domy tymczasowe Niestety domy tymczasowe powinny przesyłać dane Hebanowej by wstawiła je na stronkę fundacyjną. Dlaczego tego nie robią- nie wiem. Jak wyobrażasz sobie skąd Joma czy ja, mamy wiedzieć co u kogo w danym momencie jest? Rozumiem ze te które nie są na stronie nie są fundacyjne- więc czekają w kolejce aż bedzie miejsce by je do silesii wcisnąć. O tym który fundacyjny pies pojedzie na akcję decyduje Janeczka i Aneta ponieważ są nie bieżąco w kwestii zdrowia , kastracji itd. wiedzą który jest gotowy do adopcji.Jak są luzy to jadą jeszcze inne psiaki z DT które deklarują swą obecność na wątku kto będzie mógł przyjechac. Psy które są z fundacji wiem gdzie się znajdują ponieważ mam z Anetą kontakt, ale jest tak, ze jeden dom weźmie psa z dogomanii, inny ze schroniska jeszcze inny znajdzie na ulicy, a fundacyjne siedzą u Anety bo nie mają gdzie. W konsekwencji okazuje się ze mamy na akcje dwa razy tyle psów niż pierwotnie zakładano. Chcesz przydzielimy ci jakieś zadanie. Potrzebna osoba która będzie pilnowała ogłoszeń, podnosiła wątki- wszystkim psom. Chcesz? Danusiu mam nadzieję ze z psiskiem wszystko ok. Daj nam znać.
  10. Maciaszku wyślij Moni maila n priv , trudno się do niej dodzwonić. W ciągu dnia jest w pracy a w domu ma kieeepski zasięg
  11. Do wikuwiku zgadza się. Potrzebujemy osób które zechcą udzielać się dla WSZYSTKICH psów nie tylko swoich tymczasowiczów aczkolwiek doceniam dobre serce i fakt ze ktoś chce przygarnąć na jakiś czas biedę..osób które zrobią też coś poza akcją
  12. o mamoooo to trzymam mocno mocno!! Jakby trzeba było w Poznaniu na miejscu sprawdzić dom kogoś poszukam. Jak coś to proszę o wpis na wątku.
  13. Mnie oczywiscie chodziło o to ze jeśli ktoś pełni jakąś funkcję "na papierze" to zwykle jest to osoba zaangażowana w zycie fundacji, poświęca każdą wolną chwilę na jej działalnośc przez okrągły rok, tylko ze te osoby są dosłownie juz "zajechane". Uważam ze jeśli mamy mnóstwo fundacyjnych psów i ograniczoną ilość miejsc pierwsze w kolejności są te psy i osoby stale udzielące się, udzielające się dla fundacji a nie na zasadzie "o co wam chodzi przecież przychodzę na akcję z własnym tymczasem".....tyle tytułem wyjaśnienia. Janka nieustająco prosi o ogłoszenia dla fundacyjnych psów: http://www.dogomania.pl/forum/f1166/slask-dwie-psie-sieroty-szukaja-domu-136788/index6.html W piątek spotykamy się pod PKZ-tem w Dąbrowie Górniczej od godz 13-18.30. Jest to dzień pracujący więc jeśli ktoś moze po pracy po szkole przyjechać później byłoby wspaniale
  14. [quote name='__Lara']To, że ktoś jest członkiem rady chyba o niczym jeszcze nie świadczy. Chyba nie możemy różnicować ludzi z Fundacji, bo ten jest z Rady to ma pierwszeństwo? wtedy będą równi i równiejsi. Joma zapewne przyjmuje zgłoszenia o tymczasach wg kolejności ich zgłaszania. Jak ma inaczej przyjmować? Powiedzieć: to jest tymczas Pani z Rady Fundacji, więc ma pierwszeństwo? pachnie mi to kolesiostwem i tym, co tak wszystkich nas brzydzi w polityce. Ja jestem na każdej akcji i też jak był psiak "mój", przeze mnie wyrwany ze schronu to musiałam pokornie czekać.[/quote] Oczywiscie Laro masz rację członkostwo o niczym nie swiadczy ale do czegoś zobowiązuje. Ale tak się dziwnie składa ze Lena pracuje dla fundacji przez cały miesiąc nie tylko na akcji. Bierze tymczasowiczów, jeździ z psami zawozi do weta do hoteli itd. Przynajmniej tak było wczesniej. Teraz ma mniej czasu ponieważ taki ma charakter pracy.Trudno pracować też trzeba. Dlatego uważam ze jako "etatowy pracownik" fundacyjny ma pierwszeństwo przed osobami które przypominają sobie o fundacji jedynie przed akcją i to też tylko wtedy kiedy mają tymczasowiczów bo gdy ich nie mają nie kwapią się zbytnio do pomocy. ROZUMIESZ?? Włąśnie Laro musiałaś "pokornie czekać" poniważ w swej dobroci serca wzięłaś psiaka ze schronu a fundacyjne biedy koczują u Anety w domu jako 7-8 pies bo nie ma tymczasów. Jak sądzisz biorąc pod uwagę iż Aneta jest w-ce prezesem i mamy ograniczoną ilość miejsc w silesii powinna poczekać jeszcze ze swoimi tymczasami żeby tobie nie pachniało to kolesiostwem??
  15. A ja mam parę uwag : Proszę osoby które mają tymczasowiczów aby posyłały zdjęcia wraz z opisem Hebanowej celem umieszczenia psów na stronie. Owszem JA miałam ogarniać domy tymczasowe ale trudno żebym co parę dni dzwoniła do każdego pytając czy juz ma jakiegoś psa czy jeszcze nie. Co ciekawe te fundacyjne ogarniam ale trudno mi przewidzieć co ktoś sobie sam ze schronu wyciągnie...Biegać po całej dogomanii i szukać waszych postów wybaczcie też nie mam czasu. To co widziałam ze u kogoś siedzi skopiowałam posłałam Hebanowej ale chyba nie ja powinnam to robic tylko osoby dające tymczas prawda? Proponuję od następnej akcji zrobic tak, ze pierszeństwo będą miały psy umieszczone na stronie wówczas wsyscy będą wiedzieć ile ich jest a juz moja w tym głowa zeby ustalić u kogo. Dobrze aby zastosować się do propozycji Jomy i w ogłoszeniu podawać swój numer telefonu bo skąd Aneta ma wiedzieć jaki jest pies z którym to WY mieszkacie?? Sorry ale czasem z siebie też cos trzeba wykrzesać nie wystaczy założyć wątek i napisać "pomóżcie zrobić ogłoszenia". Oczywiscie ogromnie dziękuję wszystkim którzy dają domy tym biedom ale trzymajmy się czegoś bo przy tej ilości zwierzaków robi się bałagan i wkrótce zwariujemy.. Joma moze przesuń kogoś innego na listę rezerwową wciśnij Lenę
  16. Glutofia

    BARF w kostkach

    Mam pytanie do milosników Barfa.. Tak się składa ze to jedyny pokarm po którym moja sucz nie ma rzadkiej qpy. Pewnie przez to ze są tam kości pomielone co też sobie bardzo chwalę...ale nie do końca. Czy ktoś z was ma też taki problem jak ja? Moja sucz nie trawi tych drobinek. Zalegają jej w żołądku, jak przez dwa dni pojedzie na karmie rzyga później tymi okruszkami jest tego dużo, dzisiaj cały ranek wmiotowała z tej niestrawności dostała biegunki... juz mi pomysłów nie styka czym karmić.. Dostaje Primexa bo jest najdrobniej pomielony.. Jest na to jakaś rada czy przestawić się na coś innego?
  17. Joma ale chyba wiesz ze Lena "pracuje" dla fundacji? No moze teraz jest mniej dyspozycyjna.... Na stronie jest statut przeczytaj, dowiesz się ze jest czlonkiem rady... Trochę to absurdalne ze Lena musi czekac aż rozwiąże sie sytuacja np. u osób które nie udzielaą się w fundacji w ogóle, widzą fundację tylko wtedy gdy mają tymczasowicza i trzeba przyjść na akcję bo coś trzeba z nim zrobić...i nie mam tu na myśli Roksany :) Moja też wina bo zapomniałąm ci powiedziec ze u Leny też szczyl siedzi
  18. Świetny pomysł z tymi linkami. Ja wysyłając Asi dane na stronkę zawsze podaję namiar do osób u których jest pies też nie lubię jak do mnie dzwonią ludzie w sprawie psa co nawet nei wiem ze go mamy... jak sobie nie wyczytam nastronie to jestem zielona ze tak powiem :) ROSANa chyba będzie musiała Asi podesłac nr tel nie podałAm bo nIe wiem czy mogłam nie uzgadniałam z nią.
  19. Wszystkie juz w domkach?
  20. Sorki za off. Asiu masz wiadomośc na poczcie jak mogę prosić dodaj jeszcze do zaginionych Barta.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/katowice-bart-w-typie-collie-145952/?highlight=[/url]
  21. Nadal nic....jutro zrobię jeszcze ogłoszenia
  22. dlaczego nie posłałaś zdjęć habanowej zeby umieściła go na stronie? Moze akurat ktoś go sobie wypatrzy..
  23. Nikt nie interesuje się dużym psem z przeszłością..ale ni tracę nadziei
×
×
  • Create New...