Ola nie było się czym gorszyć bo betonowy pan miał żenidło urwane:evil_lol:
Mówcie co chcecie mne się najbardziej podobał full servis w samochodzie. Wszystko tam było; i nasza przebieralnia, i graty a co najważniejsze butla garnuszek na wodę kawa herbata co niezmiernie cieszyło zwłaszcza rano jak padało i człowiek był jeszcze zamulony wczesną porą :)
Ja sie martwiłam czy wiatr poruszy nasze flagi a one omal nie odleciały!!
Ogólnie ludzie przyjmowali nas z dużą dozą sympatii, było naprawdę bardzo fajnie.
Do następnego razu!