[COLOR=royalblue]Wstawię dzisiaj 3 rysunki:[/COLOR]
[COLOR=royalblue]-cavalierka[/COLOR]
[COLOR=royalblue]-Hackera[/COLOR]
[COLOR=royalblue]-psie oko[/COLOR]
[COLOR=royalblue]oprócz tego jeśli chcecie, mogę wam dać starsze, zeskanowane rysunki. chcecie?;) [/COLOR]
[COLOR=royalblue]mam nadzieję że się będą podobać;)[/COLOR]
[COLOR=royalblue]PS> idę teraz na ogródek z Vectorem i porobię fotki. Mama też nasz portrecik który się wyjątkowo udał:D[/COLOR]
[COLOR=royalblue]pzdr![/COLOR]