-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
dawać dawać dawać!!!:diabloti:
-
piękna Ingrid potrzebuje domu!! bardzo!!
-
krajobrazy piękne i niebo tak nisko! a czy na "krajobrazie z dodatkiem" Foxi biegnie czy.... :cool3: :evil_lol:
-
to już dziś sterylizacja? trzymamy kciuki. dzisiaj będzie jeszcze jeden bazarek dla niej wieczorem. też nie mam konta na allegro :roll: czy jest ktoś chętny?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
o nie.. szkoda :-( tyle piękknych szczeniaków i nic się nic:-( a czy szansa tego drugiego pieska jest jeszcze? co może też miał jechać do Krakowa? -
o widze widze :lol: nie znam tych ciasteczek. poszukam w sklepowni;) a może Misiunia też chciała Odorotlenkiem się podszprycować :evil_lol:
-
ok, nie ma problemu ;) przytul Misie mocno i Maniuszka:loveu: do usłyszenia rano;) p.s.a tenobrazek taki tyćkize tam nic nie widac:cool1:
-
oto filmik... edukacyjny:co świeżo noszony trampek robi z przyzwoitego kotka :evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=m7akvjWaeNQ[/url]
-
a co to przysmaczek Bonio??
-
najlepiej wejdź na [url]www.youtube.com[/url] zarejestruj się. dodaje się filmy tak samo jak zdjęcia ( tylko 10 razy dłużej :mad:) i potem przeklejasz link tutaj. Izuniu, mam już swiezniczki, to co robimy nowy bazarek??
-
nie powedzialaś,gdzie spędasz urlop więc niogo nie uraziłaś ;) lepiej moze nie mów...
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
wiadomość z ostatniej chwili.wiec: Trinity na 100% jedzie jednak w [B]czwartek[/B]. to już pewne i ostateczne!!!! ;) więc jest troche więcej czasu na decyzje domków. w każdym razie gdyby mial któryś jechać to najlepiej gdyby w środe wieczoram,został przekazany Trini. edit: jest jeszcze jedna możliwość transportu do Tychów. to znaczy odbioru w Krakowie i transportu do Tychów. zaproponowała ją Sitek czyli pomocna dusza która pokierowała Fione z kociakiem do nowego domu :-) domki domki kusić się i decydować!! -
może znalazłby się jakiś filmik z tych igraszek?? noi chyba się ciotki poobrażały,że tu nie przychodzą :mad::mad: ja też się nad tymzastanawiam, bo nie ma zdjęć:cool3: a jak Misia z jedzeniem?? wybrzydza?? czy wprówa wszystko jak odkurzacz?? i co je??suche czy gotowane??
-
Fiona ale na urlopie człowiek też oczy dookoła ;) może tam domki stoją samopas niezapsione?? :evil_lol: znajdzie siędomek na pewno!!
-
bardzo długi pies;) pisałam już chyba ale co tam... moja mama mówi czasem na Lire pociąg :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/42/08a2e194252d2f2c.jpg[/IMG][/URL] i szczęśliwy pies=zmęczony pies [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/42/5c6d1cb54d36bef2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/3ce492e3818245f2.jpg[/IMG][/URL] mam też filmik z Ineczką w roli głównej . pozazdroścła Lirkowej kariery :evil_lol: filmik będzie miał tytuł "ODOROTLENEK":diabloti: ale dopiero się ładuje;)
-
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
czekamy na WASZ pzyjazd z wypiekami na polikach:diabloti: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
albo tych dwóch cudnych suniek z hurtowni;) na razie "akcja" nieodwołana ;) wszyscy poinformowani o zmianach.i gotowi dalej do pomocy.a który piesek skorzysta ...:eviltong: to już mniej ważne byleby skorzystał:diabloti: powodzenia dla Pixi w nowym domu:multi: -
na pierwszą i do domu!!
-
aaa no dobra, przyznam się łobuzowałam z siostrą :evil_lol: ale wkleje jeszcze troche Lirkowych szaleństw z ostatniego szalonego spaceru bo teraz grzecznie na smyczy drepta ;) i odganiamy absztyfikanów :mad: zaraz zaraz gdzie te zdjecia....?? a są... poszłam zjeść lody w międzyczasie :-) hyhy ;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/42/0af5e6d9f99cda01.jpg[/IMG][/URL] to co tygrysy lubią najbardziej - pogoń [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/42/bb078f83916c4676.jpg[/IMG][/URL] baletnica [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/42/5a42d757653f3f4f.jpg[/IMG][/URL] Polski łąkowy gończy ;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/42/fd4172979fb99ce6.jpg[/IMG][/URL]
-
oby przemówiły słowa z banerka do potencjalnych domków ;)
-
pomysl bardzo dobry ;) a leśna do góry
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
przepraszam strasznie się dziś kręce :roll: ale to ważne! jeżeli Trini będzie jechała jutro rano to najlepiej byłoby dzis odebrać Pixi od Ewelinki, bo wyjeżdża chwile po 6 z Kielc. dlatego prosze Ewelinke na pw o przesłanie jakiegoś kontaktu do siebie;) I potwierdzenia czy domek rano w czwartek wyjdzie po pieska w umówione miesjce w Tychach. i jak sprawa z transorterem (od tgo zależy wyjazd). (pisze teraz bo będę dopiero popołudniem późnym chyba na dogo) [B]edit:[/B] [B]TRINI NA PEWNO NIE JEDZIE JUTRO . na 95% w ŚRODE.więc Pixi odebrałaby we wtorek od Ewlinki ( która ma pw :-) )[/B] -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Saguś a jak sprawdasz poczte?? bo jak przez outlooka to możesz jeszcze te maile mieć sprawdzajac poczte bezpośrednio na serwerze. onecie, wp czy gdziekolwiek. odwrotnie to też działa;) -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
tylko w tym transporcie ważne żeby były w transporterkach -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko mam już tez wiadomość od AniB która może zawieźć Pixi do Tych ;)