Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. [QUOTE]Tylko mi powiedz, dlaczego Ty leżysz?[/QUOTE] bo mnie ten chudy niepozorny piesek stratował :diabloti: może niepozorny ale w tej materii zdolna to panienka :evil_lol: zdjęć nie będę cytować bo absolutnie wszystkie mi się podobają!:eviltong:
  2. najlepszy jest śnieg!:diabloti: i ma powrócić w lutym :multi::multi::multi::evil_lol:
  3. taka praca na pewno dużo warta ale podejrzewam ,że jak to bywa na tym świecie... już chińskie dzieci siedzą i strugają "wszystko po 5 zł" :-( nie ceni się pracy człowieka na tym świecie... tylko masówki maszynowe... pozrzędziłam :p bardzo mi się ten wilczek podoba! chociaż jeszcze szyjkę i poliki możnaby mu podkasać :cool3:
  4. [QUOTE]Tu na schudnietego nie wyglada :razz:[/QUOTE] za to na szczęśliwego :lol: dzięki za wstawienie pięknego flacika!!:loveu::loveu::loveu:to pies moich marzeń... mam w końcu dwa nieprawdaż.... ach zapomniałam - jednak nie :diabloti::diabloti::diabloti: ale kiedyś och kiedyś :p
  5. [B]eria[/B] - :buzi:trzymać trzymać:kciuki: [B]bonsai_88[/B] - Smok Maciuś -też dobrze brzmi :evil_lol: skleroza od kurzu :eviltong: [B]weszka[/B] - :buzi: w sprawie feromonów skonsultuję się z wetem ale z tego co czytałam o nich to nie do końca wpływają na to co potrzeba... [B]ariss[/B] - :buzi: na pewno będzie szczęśliwsza.. i zdrowsza. Po takiej burzy hormonalnej trwającej 3 miesiące nie ma innego wyjścia... to znaczy jest. mieć 6 miesięcy w roku nieprzytomnego psa :shake: ech,,, i tak się boję bo po tej chorobie różnie może być. Przed zabiegiem będzie miała jeszcze robione różne badania i wet zadecyduje czy można... a teraz mam wreszcie czas na zdjęcia!! Chce ktoś?:cool3: wakacyjne albo z ostatniego spaceru. które najpierw?
  6. bo to będzie mariaż Dirki z Totkiem :diabloti::diabloti::diabloti: taki "ekstrawagancki" związek w końcu no.... :diabloti::diabloti::diabloti:
  7. przechodziłam obok i przez pomyłkę weszłam ... i umarłam ze śmiechu! bo na to zdjęcie... [IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/lipiec%202007/2299cz1l68-1.jpg[/IMG] mam taką odpowiedź: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/53/4090ff21bfeeab27.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti: nawet śniegowce mamy te same! :lol::lol::lol: witam serdecznie, na pewno będę odwiedzać!
  8. będziesz napotykać nowych "swoich" dziadków i dzielić się uśmiechem. podziwiam Cię za to co robisz. co będziesz robić... ech... Ależ Kamczysław jest piękny... schudł chyba troszkę i wyszło mu to na dobre. urodę ma jak psi amant z filmu disney'a :loveu::loveu::loveu: a te dwa zdjęcia szczególnie mi się podobają [url]http://images49.fotosik.pl/53/55831a1b408220famed.jpg[/url] [url]http://images37.fotosik.pl/53/83909d939200bd5cmed.jpg[/url] :loveu: dobranoc
  9. Murka :buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: bardzo mądre suczysko z Rudeczki :loveu::loveu::loveu:
  10. ulubienica Ewelinki :cool3: knuła już nawet jak ją pod łóżko przemycić :evil_lol: a co u mojej ulubienicy Klementyny??:razz: dla przypomnienia zdjęcie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/436/9f93b19452c7da19.jpg[/IMG][/URL] wiadomo coś o jej stosunku do kotów? trochę poprawiłam zdjęcie żeby było lepiej widać ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/450/9ab778e7c15abaf1.jpg[/IMG][/URL]
  11. zdrowy piękny i młody!! czeka na najlepszy dom
  12. ja bardzo chętnie pojadę!! aczkolwiek ani ja doświadczona ani bystra ani nic z tych rzeczy :evil_lol: tylko proszę informować na bieżąco kiedy by to było ;) w piątek jedna z moich suk ma sterylkę więc przez kilka dni będę warować w domu chyba że, zmieni mnie TZ . To kwestia dogadania się ;)
  13. pierwszy i jaki zdecydowany! no no :razz: oby oby... kciuki trzymam :kciuki:
  14. jak zwykle przyrodnicze zdjęcia powalają :loveu: ale obiektywek pierwszy do zmiany pójdzie - takie uroki hobby... zawsze kosztują :placz: dlaczego tak musi być?
  15. błotno-padlinowe maseczki sobie suczyska fundują! to chyba zapowiedż wiosny ?:cool3: to jest świetne!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P1258794.jpg[/url]
  16. albo do Wrocławia :cool3:??
  17. no to mocno trzymam kciuki,żeby mały się spodobał!
  18. na razie kocinki rozdzielamy przy wychodzeniu i jest ok. ale na przykład rano obudziły nas hałasy kociej napaści... :-( kciuki jak pisałam bardzo się przydadzą! dzięki,że zaglądacie i podtrzymujecie na duchu ;) kundlikom jednak się poszczęściło bo kąpieli nie było... szamponu niet! więc dziś dopiero będzie kąpiel + pranie wszystkich narzut :evil_lol: kundliki nie tylko zaliczyły tarzanie w padlinie ale i obgryzanie jakiegoś podejrzanego gnata :roll: którego jednak po prośbie oddały :p:mad: *zaba* dzięki za odwiedziny!! raz a porządnie!! na następny tydzień przygotuję specjalnie dla CIebie kilka zdjęć :cool3: ... Lirutka dosłownie [U]"stawała na głowie"[/U] żeby wpaść Ciw oko :diabloti: [CENTER][B]a ja znów proszę wszystkich o zaciskanie kciuków!! może być już a może być dopiero w piątek ponieważ:[/B] [SIZE=3][COLOR=Red][B]Tajga w piątek o 14 ma sterylkę[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]i już umieramy ze strachu :roll:[/SIZE] [/CENTER]
  19. bardzo potrzebne dwa wymarzone domy!!
  20. no i to się nazywa PIES!! a nie na podusiach ciągle :mad:
  21. o tak!! na charta ją!!:diabloti::diabloti::diabloti:
  22. ZIMA:cunao: ZIMA:terazpol: ZIMA :sweetCyb:ZIMA:ylsuper: ZIMA:Poland::laola: (kącik kibica zadymki :diabloti:)
  23. witamy na 500 stronie galerii :p:cool3: dziś dzień pod znakiem wielkiego lenia!! Długie drzemki przerywane spacerami i jedzeniem! takiego dnia wszyscy potrzebowali. W nocy powrócił nam wreszcie TZ ze śnieżnej wyprawy. Radości nie było końca!! Kundlice oszalały!! Najpierw zmasowany atak radości a później Tajdziornik rozwalił nas wszystkich... wtuliła się w swojego ukochanego pańciucha, płożyła mu głowę na sercu i stała nieruchomo. Tak jakby płakała ze szczęścia,że wreszcie jest i żal,że ją na tydzień zostawił! niesamowite to było...:loveu: w końcu to pierwsza taka ich rozłąka. pognaliśmy dziś za miasto z tej okazji na długi spacer, na którym nawet robiłam zdjęcia :cool3: Kundliki wyganiane.. i wytarzane w padlinkach!!:mad::mad::mad: więc zaraz na ostatni spacer a potem obie do wanny wędrują!! takich smrodów nie zniosę :lol: Tajulka poganiała bażanty a Lirut oszalała w dzikich pogoniach za niczym :lol: zdjęcia jutro bo musze pozmniejszać i przebrać fajnie być w komplecie :p [B]bonsai_88 [/B]- słomą Mamusię napchać :mad::diabloti: nie godzi się!! ma ten smok jakieś imię? [B]*zaba*[/B] - ok, wpisuję Cię na poniedziałek. proszę przyjść na czczo i z dobrym humorem :lol: [B]AngelsDream [/B]- dzięki, wszelkie kciuki bardzo mile widziane!;) [B]weszka[/B] - feromonów nie, jutro pogadam z wetem ;) tego jeszcze nie próbowaliśmy. [B]anitaaa i bartis [/B]- również dziękuję! ;) proszę o zaciskanie kciuków pomimo codziennych obowiązków!trochę to utrudni ale jaka będzie potrm radość jak się uda :evil_lol: a Figielek śpi sobie właśnie obok, wciskając łapki na klawiaturę ;) też by coś do Was napisała ale sen zbyt mocny ją dopadł. a żeby podgrzać oczekiwanie na nowe zdjęcia będę musiała przedstawić Wam chyba zaświadczenie o szczepieniu Lirutki na wściekliznę :diabloti: bo takich dzikich harców normalny pies nie robi :eviltong:
  24. wystrzałowy duet :lol::evil_lol:
  25. widziałam,że sunia już wróciła do domu :multi: zaraz będzie wiosna proszę nie marudzić :cool3:
×
×
  • Create New...