-
Posts
907 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paulina.
-
[URL]http://img141.imageshack.us/img141/655/gassyj1.jpg[/URL] Ale piękna broda :crazyeye: :loveu:
-
[quote name='gassira']przybiegłam się przywitać,też dziś jestem mało rozmownna:roll:;)[/quote] Ja ogólnie mam tak ostatnio... Hej :loveu: [quote name='eria']Taks robi cudeńka :loveu: ale rzeczywiście rodzicom może się nie spodobać ten fakt że Milka ma xxxx obroży,smyczy,szelek :evil_lol:[/quote] Zgadzam się :loveu: już im się to bardzo nie podoba :roll: Ale powoli się przyzwyczajają :evil_lol: Tylko ten komplecik i narazie koniec... :siara:
-
[quote name='eria']cieszę się ze się podoba :lol:łepetynę sznupiastą sama rysowałam:eviltong:[/quote] Ale zdolniacha jesteś ! :crazyeye: Nawet ta łepetyna do Kreona podobna :evil_lol: Zamówiłam Milce komplecik od taks :oops: I chyba będę go musiała ukrywac, zeby mnie z domu nie wykesmitowali...
-
[quote name='despera']W Warszawie jest strasznie mokro, a w Ustroniu leży sporo śniegu a mnie tam nie ma!!:placz:[/quote] Nie lubie zimy w mieście - jedna wielka kałuża i plucha :roll: Hej Eria, wyprzedziłaś mnie z tym śniegiem.. Masz boooooski komplecik ! :loveu:
-
[quote name='despera']Cześć Paulina:multi: A już się dziwiłam, że jeszcze cię tu nie było:evil_lol: [/quote] :oops::oops::oops: Kurcze, ja nie mam tyle samozaparcia jak Ty. Już teraz czasami mam dośc... :shake:
-
Żyjemy, wszystko w porządku . Nie chce się nam odzywac :oops: Dziękujemy wszystkim :loveu: Emma poszła - w chwili obecniej śnieży :roll: A mamy teraz rekolekcje, więc wolne od szkoły, więc miałabym czas pójsc z psem na dłuuugi spacer, bo ta cieczka nas dobija :placz: Może zaraz przejdzie ;)
-
Obejrzałam wszystkie foteczki :loveu: Rozjechany Hetor na ostatniej jest najlepszy :lol:
-
Jaki słodki krzywulec :loveu: Nawet delikatnie podobny do Des :evil_lol: Kurcze, ale zaczęłas straszyc. Musze się jeszcze baaardzo poważnie zastanowic, czy jednak chcę isc na weta... :shake:
-
[quote name='Ka-Vanga']No super - swietna pozycja do wcinania patysia :evil_lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/167/ebcfe26f369b92a5.jpg[/URL][/quote] Przynajmiej nerek sobie nie przyziębi :evil_lol:
-
[URL]http://i32.tinypic.com/14llsgw.jpg[/URL] To jest świetne ! :loveu: Bannerek bardzo gustowny :cool3:
-
Powiedz rodzicom, ze to jest całkowicie nieodpowiedzialne, bo podejmując decyzje o wzięciu psa zobowiązali się byc za niego odpowiedzialni przez całe życie. Nie szantażuj ich, porozmawiaj z nimi poważnie ;)
-
[URL]http://images24.fotosik.pl/169/bb643065acb927ee.jpg[/URL] ładnie to tak roślinki rolnikom gnieśc? :evil_lol:
-
Iza, ale czy Bobik zrobił coś Oli? Ugryzł, warczał, był zazdrosny? Nie rozumiem jak można oddac psa, po tylu latach, jeszcze z podejrzeniem cukrzycy....
-
[quote name='gassira']my też jeździmy z Gass poza miasto,żeby mogła się wybiegać...a dziś ten spacer miał być wyjątkowo długi,ale ta ulewa:mad::angryy:[/quote] Ja w sumie to i tam gdzie zawsze chodzimy mogłabym ją spuścic, ale w czasie cieczki mam za bujną wyobraźnię :roll: A na wsi mamy kawał ziemi ogrodzony + takie odludzie, ze nic się nie stanie :p
-
Dzień dobry :loveu: Eria, bardzo bardzo mi się podoba ! Z braku jakichkolwiek fotek daję jakąs parapetówkę [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9094/012bu9.jpg[/IMG] Mieliśmy dzisiaj jechac na wies, bo tam mogłabym spuścic Milupę, ale ta pogoda :angryy: Bo co to będzie jak Emma nas zastanie w lesie albo w polu? :eviltong:
-
Ta fotka: [URL]http://images28.fotosik.pl/168/42358f7b0958fefa.jpg[/URL] ... to mistrzostwo :loveu::loveu: Gdzie nie wejde, to straszą Emmą, mam cichą nadzieję, ze do mnie nie dojdzie :cool1:
-
Potwierdzam. Broda coraz śliczniejsza :loveu: Kurcze, u nas tylko lekko pada i nie wieje... Mam nadzieję, ze tak zostanie :roll:
-
[quote name='gassira']Olbrzymka????:evil_lol:[/quote] Taaaak ! :loveu: Tylko muszę się zastanowic gdzie ja go zmieszczę...:hmmmm:
-
[quote name='gassira']boksia ślicznie wyszła na tej foteczce:cool3::loveu:[/quote] Wyszła tak jak wygląda w rzeczywistości :loveu::loveu: Bo na niektórych fotkach wychodzi jakby była brzydka :oops:
-
Ja też czekam na foteczki :cool3:
-
[URL]http://images33.fotosik.pl/161/3d4f00cffc9dc6a4.jpg[/URL] Chyba się zakochałam od pierwszego wejrzenia :loveu::loveu: Po przyjściu do następnej sznaucerzej galerii, stwierdzam, ze chcę sznupka :oops::oops:
-
Pozdrawiamy wszystkie trzy doopki :p [URL]http://images26.fotosik.pl/167/19edee78ede5caf8.jpg[/URL] Słodka opiaszczona mordka :loveu:
-
Kupiłam sobie dzisiaj tego glisskura, mam nadzieję, ze moje włosy będą tak piękne jak broda Kreona :eviltong: U Was ta piłka jeszcze tak dobrze się trzyma :crazyeye: Nasza to obraz nędzy i rozpaczy :oops:
-
Eria :Rose: Kompecik piękny :loveu: Bardzo, baaardzo dziękuję :loveu: Dzień dobry wszystkim :multi: [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8584/005lu1.jpg[/IMG]
-
Nie zadławi się tymi kostkami ? Życzymy duuużo zdrówka :loveu: