Jump to content
Dogomania

Paulina.

Members
  • Posts

    907
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina.

  1. [quote name='Izabela124.']A masz jej fotki?[/quote] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2200/022yx0.jpg[/IMG]
  2. No tak - Samba jest u nas i chyba jej tu dobrze :p Jest grzeczna, przytulaśna - niestety nadal nie wytrzymuje w nocy i załatwia się w domu.... Ale pracujemy nad tym ;) I jak widac na zdjęciu strasznie jej z nosa cieknie, co nas troszkę martwi. [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2200/022yx0.jpg[/IMG]
  3. Gass ! Wchodzę na chwilkę, a tu takie cudne zdjęcia :mdleje: [URL]http://img80.imageshack.us/img80/3489/dsc0039th4.jpg[/URL] [URL]http://img177.imageshack.us/img177/2361/csc0191mb9.jpg[/URL] Te dwa super:loveu: ! Ja nie mam takich ładnych z psami...
  4. Ale masz silną wolę, zeby przepuścic taki fajny koncert dla nauki :cool3: Gdybym ja tyle miała.... eh.
  5. Witamy wszystkich :loveu: U nas dobrze, dzisiaj mija 2 tyg. od śmierci Saby, a 2 wczoraj przywieźliśmy do do domu pewne rude cudo.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106575&highlight=Samba[/URL] Pozdrawiamy !
  6. [quote name='Viris']Heh, banalnie jest takie zrobić:cool3:[/quote] Ja nie mam cierpliwości do takich rzeczy :oops: A lubie takie rzeczy. Viris może kiedyś zrobisz coś z buldożkiem i wystawisz np. na bazarek :cool3:
  7. [URL="http://www.decobazaar.com/akcesoria-francuski-piesek-2633.html"]:cool3::cool3: http://www.decobazaar.com/akcesoria-francuski-piesek-2633.html[/URL] [URL]http://www.decobazaar.com/gadzety-kraciaki-zwierzaki-3152.html[/URL] Szkoda tylko, ze te ładniejsze już sprzedane...
  8. [quote name='eria']ostatnia fotka mi się podoba :loveu::loveu: w sensie że podoba mi się najbardziej,bo inne też fajne:razz::loveu:[/quote] Mi też się ta fotka podoba :p [quote name='Czarna_Owieczka'][URL]http://img384.imageshack.us/img384/8149/035xm4.jpg[/URL] Jaka skrzywiona mina :loveu: ale słodka :loveu:[/quote] Kończyła ziewac :cool1: I fafle jeszcze nie zdązyły wrócic do normalnego wyglądu jak cyknęłam fotkę :cool1: Wczoraj było tak ładnie.. a dzisiaj pada :roll: [IMG]http://img3.imagebanana.com/img/ltfjcik/004zcx8.jpg[/IMG]
  9. [URL]http://images33.fotosik.pl/194/2bd47e58d138f54dmed.jpg/[/URL] Cudny, cudny, cuuuudny ! :loveu::loveu:
  10. Ale dużo nagadane :crazyeye: Bobiś fajnie prosi :loveu:
  11. Masz cuudny bannerek ! :loveu: I nie zmieniaj go narazie ! :lol:
  12. Powodzenia jutro :thumbs:
  13. Eria, wiesz co jutro jest? Sobota :loveu: I nie trzeba iśc do pracy !!
  14. Byłyśmy dzisiaj z Brunami na dłuugim spacerze, ale zdjęcia marnie wyszły, bo słońce za ostre.... [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8769/047cs6.jpg[/IMG] A to jakieś wtorkowo działkowe... :p [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/8149/035xm4.jpg[/IMG] Pies czekający aż go do samochodu załadują [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1508/020ya3.jpg[/IMG] Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim :loveu:
  15. [quote name='eria']pewnie:evil_lol:weź 35 kg bardzo upartego psa na barana:evil_lol::evil_lol:[/quote] Oo, widzę, ze Kreon waży tyle samo co ja i Milka razem wzięte :cool3: :evil_lol:
  16. Widzę, ze Koda już poznała dobrodziejstwo maseczki błotnej :cool1:
  17. [quote name='gassira']Twoja propozycja jest bardzo ciekawa....jeszcze żeby mi się chciało:evil_lol:;):eviltong:[/quote] Ano widzisz - masz gorsze zdjęcia przez swoje lenistwo :evil_lol: ;) Trzeba się postarac dla dobra sztuki !
  18. [quote name='eria']jest chłopak odważny !! po takim wąskim przejść nad wodą! Kreon na bank by stanął przed i wydzierał japę że on absolutnie tam nie wejdzie ( i dobrze bo zawalaty i by spadł:evil_lol:)a Foxi trudno powiedzieć,być może by przeszła :lol:[/quote] Jak się zapuścimy dalej w łąki, to jest nasze jedyne przejście na drugą stronę.Bruner przechodzi sam, a Milkę przenoszę na rękach - myśląc tylko o tym, zeby się nie zabic :cool1: Wniosek - Kreona też trzeba by było przenieśc :evil_lol:
  19. Gass to może nie zmiejszaj zdjęc fotosikiem, a jakimś programem plus dodatkowo delikatnie wyostrzaj ;) Zdjęcia się nie powinny psuc...
  20. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1535/078wb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8554/032wk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/2635/074lg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6910/028rm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7643/057cl8.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Medorowa']Doberek:hand:;)[/quote] [quote name='Izabela124.']Witanko Bombowe fotki[/quote] Heej :p [quote name='gassira']mnie teeeeeeeeeeż taaaaaaaaaaa zachwyciła:loveu:[/quote] [quote name='basia bonnie'][URL]http://img138.imageshack.us/img138/4150/076eg9.jpg[/URL] haha, najpierw nie zauważyłam tego jęzora! świetny kamuflaż :evil_lol: :) :loveu:[/quote] [quote name='eria']ale boska fota wvzla w ruchu z uswinionym jezorem:evil_lol::loveu:[/quote] Język, językiem - zobaczcie ile on ma piachu w pysku :evil_lol: Dziękuję ;) [quote name='Akadna'][I][COLOR=royalblue]Sabuniu.... :( ['][/COLOR][/I][/quote] Eh..... :-( Tęsknię strasznie.
  22. [quote name='gassira']zdjęć już nie ma:shake:[/quote] Oj, nie żartuj ! Jak na pierwszy raz były świetne !
  23. Wszystkiego naj :loveu: Gratuluje Nikosia - zdjęcia są cuuuudne !
  24. Milka w święta zapałała nagłą miłością do świnki. Wylizała ją całą, a świnka nastawiała się jeszcze i aż kwiczała z radości :loveu: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9202/044go3.jpg[/IMG] Dzisiejszy spacer [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5223/080wh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5513/083lx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4150/076eg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6093/066dy0.jpg[/IMG]
  25. Widzę, ze narazie w pracy nie jest tak źle :cool3: Oby tak dalej - powodzenia !
×
×
  • Create New...