Jump to content
Dogomania

Paulina.

Members
  • Posts

    907
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina.

  1. Ja to was podziwiam, ze potraficie znalesc kleszcza w takich czarnych kudełkach ! :razz:
  2. Babci jest tam lepiej [*] [*]
  3. Świetne rozbiegane fotki :loveu: A Kreon jest żywym przykładem, ze starszy nie znaczy gorszy... !
  4. Dobry wieczór Owieczki :loveu: Aniu, muszę chyba zacząc robic tak jak Ty - wchodzic na dogo tylko w weekendy.... bo trzeba się wziąc za robotę, a brak silnej woli mi w tym przeszkadza :shake: A z tym kablem to ja kiedyś zrobiłam podobnie - tylko, ze zalałam klawiaturę od laptopa herbatą :roll:
  5. Iza, Gass :loveu: Hej Basiu :p Dziękujemy ! [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9751/047zp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/226/052ym7.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8311/065ph8.jpg[/IMG]
  6. Foxi nawet lata za piłką z gracją :loveu: Lubie oglądac jej fotki w ruchu !
  7. [URL]http://images34.fotosik.pl/177/6537f259feabe556.jpg[/URL] Uwielbiam te uśmiechnięte kudłate mordy z wielkim czarnym nosem :loveu: A co do sznupów... chciałabym kiedys olbrzymka....
  8. Viris, Twoje fotki są cudne :loveu: Klara swietnie komponuje się z murami zamkowymi.... I jak ładnie siedzi ! Moja jest strasznie zwiercona..
  9. Ale ona już dorodna pannica :crazyeye: [URL]http://images33.fotosik.pl/174/e0f67ccb345d82b5.jpg[/URL] Takie fotki lubię :loveu:
  10. Wszystko się ułoży, nie martw się :razz: Kreosiowa zdyszana morda - :loveu::loveu:
  11. Gass - mało do nadrabiania, bo nikt nie przychodzi :roll: Madzik, Iza specjalnie dla Was :cool1: [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2056/003xg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5148/012se3.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5310/005cy6.jpg[/IMG] Taksowa obrózka :loveu::loveu: [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1111/024dm5.jpg[/IMG] Byłam dzisiaj rano w Warszawie, siłą mnie musieli wyciągac z zoo natury :roll: Kupiłam tylko żwirek dla świnki i ucho dla Milki :eviltong:
  12. Ja mówię brzydula tak z miłości :loveu: Pieszczotliwie :razz: [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7177/004zyh7.jpg[/IMG]
  13. [URL]http://i31.tinypic.com/1zczacy.jpg[/URL] Uwielbiam te blakusiowe portreciki :loveu:
  14. Cudowne fotki ! Wszystkie :loveu: Ta bearded collie mi się b. podobuje ! :loveu: A golden sympatycznie wygląda :razz:
  15. I widoczki. [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5707/025rz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6417/030jj2.jpg[/IMG]
  16. :loveu::loveu: [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6000/009qz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3250/013il6.jpg[/IMG] brzydula. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/426/029lm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3918/011lx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2456/038od1.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Izabela124.']O do was wiosna tez zawitala, u nas tez kroluje[/quote] [quote name='Czarna_Owieczka']Widzę że u was dzisiaj słonko świeciło :cool3: [URL]http://img385.imageshack.us/img385/2263/075ff3.jpg[/URL] wiosna :loveu:[/quote] Mam nadzieję, ze wiosna już na stałe zagości :loveu: [quote name='eria']ale piękne te dzisiejsze fotki :loveu: na tle jeziorka[/quote] Fotki są na tle rzeki, która jest zaraz obok jeziorka, a własciwie zalewu :p [quote name='Madzik93']Tak samo wącha pojedyncze gałązki jak Lori :evil_lol: [URL]http://img383.imageshack.us/img383/8060/066vm5.jpg[/URL][/quote] Dokładnie tak :evil_lol: Zaraz będą foty z dzisiejszego spaceru.....
  18. Zgadzam się z przedmówcą :loveu:
  19. [URL]http://images28.fotosik.pl/172/1f7e8d908808ae8c.jpg[/URL] Ewa, nie martw się - już niedługo wiosna, nie będziesz musiała zbierac drewna na opał :evil_lol: Sznaucer szalejący na śniegu to piękny widok :loveu:
  20. Mam niemiecki od 6 lat, ale czy bym umiała się dogadac na chacie - wątpie :oops: Uśmiech Foxi jest tak piękny, ze przycmiewa wszytskie inne fotki :loveu::loveu: Az i ja się uśmiechnęłam :loveu:
  21. Z takimi kijami na biedne małe pieski :shake: [URL]http://img396.imageshack.us/img396/3543/pawki7ae9.jpg[/URL] Ta fota najładniejsza :loveu::loveu:
  22. Dzień dobry :multi: Dzisiejsze fotki : [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7458/047kr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/8976/053sp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/5875/054tn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/8060/066vm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/2263/075ff3.jpg[/IMG]
  23. Miłej zabawy ! :p Słoodki maluszek :loveu: Zostaje u Was?
  24. Ja ostatnio mało nie padłam jak moja 10 letnia siostra zacytowała fragment z włatcóf o wacku :roll: :evil_lol:
  25. Kompletnie nie rozumiem Twojej mamy. Przez te ciągłe zmiany zdania i straszenie, ze odda Bobika, tylko traci autorytet... :shake: U mnie czasem działa taki delikatny szanataż emocjonalny "Mamo, jeżeli to zrobisz - stracę do Ciebie zaufanie" "Mamo, przecież wiesz jak bardzo Cię kocham i wiesz, ze zależy mi na Bobiku, nie zabieraj mi go.." "Własna matka nie chce mnie zrozumiec." "Nie mam prawdziwych przyjaciól, chcesz mi zabrac ostatniego?" itp. Tylko nie można przesadzac ;)
×
×
  • Create New...