Jump to content
Dogomania

Paulina.

Members
  • Posts

    907
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina.

  1. Tęsknie za gasskowymi fotkami :razz:
  2. Widziałam wszystkie zaległe foteczki :loveu: Co do karmy - ja ostatnio zamawiałam w karmyonline i jestem zadowolona :cool3:
  3. Gassira, Iza, Owieczka - :loveu::loveu: Despera - byłyśmy już kilka razy na spacerze wszystko ok, ale w domu Milka zamienia się w małą terrorystkę.... Jedyne wspólne zdjęcie [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8875/074gs0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3107/073hz8.jpg[/IMG] I efekt sobotnich zakupów w Kakadu :oops: Pizza :razz: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1913/007yb8.jpg[/IMG] I Frytka Szczotka :evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3779/006oe1.jpg[/IMG] Musze siedziec w domu, bo mam zapalenie ucha..... :shake:
  4. [IMG]http://images32.fotosik.pl/215/136902792a88180d.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/215/9734ecb0049995fe.jpg[/IMG] Kai nie ma, nad czym bardzo ubolewam.....
  5. :cool3::cool3:[IMG]http://images28.fotosik.pl/195/4c63488ac1901819.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/195/fe387c6d2b93d2cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/195/f25bfcde86562e6f.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/215/da030dfc12afc9e4.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/194/7c68a21b897a07fa.jpg[/IMG]
  6. Działkowo-leśne. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3155/028wz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7099/025iy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9913/003jf2.jpg[/IMG] Pozdrawiamy :p
  7. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4629/043wl7.jpg[/IMG] ? :oops:
  8. [quote name='gassira']błaahhahahaha....nie uczcie się już:crazyeye::evil_lol:teraz pora na jakieś szaleństwa:eviltong:[/QUOTE] Juź poszalałyśmy :cool1: Brunera juz wymolestowałam :eviltong: Ale przypomiała nam się jutrzejsza kartkówka :roll:
  9. [url]http://images34.fotosik.pl/207/4b8ba201e32c63db.jpg[/url] Urocze zdjęcie :loveu: Śliczna rudaska ! A u Kreona faktycznie widac te rzepy :roll: Dobrze, ze się dało odratowac !
  10. Dzięki dziewczęta :loveu: Gass, ja już bym pewnie nie zajrzała,ale nocuje u koleżanki od Bruna. Własnie jesteśmy na etapie odrabiania geografii, jeszcze trzeba się z fizyki pouczyc, ale coś nam słabo idzie :cool1: Odeśpię jutro na niemieckim :evil_lol:
  11. Hej wieczorowe ! Ty zawsze nocą do nas zaglądacie - przyszłam się zrewanżowac ::p Ta b&w wg mnie świetna !!
  12. Sto lat Medorku :loveu: Swoją drogą.. chłopak nie wygląda na swój wiek :cool3: Dalabym mu ze 2-3 lata :cool3:
  13. [quote name='Madzik93']Pocałowałaś? :diabloti: [URL]http://img515.imageshack.us/img515/4629/043wl7.jpg[/URL][/quote] Takiego przystojniaka? :loveu: Oczywiście !
  14. [URL]http://images29.fotosik.pl/189/1b2238077bb4e9f1.jpg[/URL] Na miejscu Foxi bałabym się o swój tyłek :cool1: A bannerek fajny ! Ale ten wcześniejszy miał w sobie... to coś :loveu:
  15. Gratulujemy :multi: A ten new bannerek jest śliczny :loveu: I co najważniejsze biało-czarny :cool1:
  16. [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1651/031eo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3818/056vj8.jpg[/IMG] Pięknooki królewicz [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4629/043wl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8176/009dp9.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Dzaga']Gratulujemy :loveu:[/quote] [quote name='Izabela124.']Witanko Ale sliczne malenstwo A skad ja masz?[/quote] Dziękuję. Iza, pisałam wcześniej :razz: [quote name='despera']Dopiero przeczytałam o Sabie, przykro mi... Ale dobrze, że wzięliście Sambę, na pewno choć trochę wypełniła pustkę, nie wspomnę o korzyściach dla niej;) Fotki Milki cudne, stęskniłem się za jej plaskatą mordką:loveu: Pozdrawiam!!![/quote] Oj Aga, dużo się zmieniło u nas odkąd ostatnio byłaś.... Fajnie Cię widziec :cool3: [quote name='gassira']ale śliczna jest:loveu:[/quote] Też tak uważam :loveu: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7664/001wt3.jpg[/IMG]
  18. Kliker dobra rzecz :razz: Jak Wam idzie ?
  19. [URL]http://images33.fotosik.pl/205/5224102931b40d9dmed.jpg[/URL] Ale Czarkowi się trafiło :cool1: Az się oblizuje :cool1:
  20. [quote name='eria']ale ma mordke przeslodka :loveu: bardzo mi sie podoba:loveu:a jak kontakty z Milka:loveu:?[/quote] Mi też się ta mordzia podoba :loveu: Z Milką w miare dobrze, muszę je wziąc na wspólny spacer - powinny się dogadac, bo Samba też lubi szlalec ;)
  21. Imie podobne, ale dziadek i tak mówi na nią Saba... Zdjęcia słabiuchne. :loveu: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1808/017jv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/1037/032pr4.jpg[/IMG]
  22. A ja własnie myslę, ze przemyśleli i zrobili to specjalnie :roll: Żeby im się policjanci zajęli służbą, a nie innymi rzeczami, które mają na celu pokazanie tego co pod mundurem :evil_lol:
  23. [quote name='eria']ten nowy trudniej rozebrac:roflt::roflt::roflt: [/quote] Pobudza wyobraźnię :cool1: Też uważam, ze bielizna okropna :roll: Ale chyba nie trzeba nosic służbowej bielizny ? Bo jak dla mnie to głupota.
  24. [quote name='eria']o jakim modnym mundurze mowisz ?:diabloti: dla mnie ten jest wystarczajaco seksowny:evil_lol::loveu::diabloti:jak bedzie lepszy to moge miec problem:shake::evil_lol::oops:[/quote] No przeciez teraz rewolucja w policji - nowe mundury i samochody :cool3::cool3: I chyba będziesz miała problem.... bo ja uważam, ze te są seksowniejsze :loveu: [URL]http://www.gazeta.policja.pl/archiwum/200708/mundury_zdjecia.html[/URL] :cool1:
  25. Eria - super masz bannerek ! świetne fotki Gass Wam porobiła :loveu: A dzielnicowy biedny - jeszcze mu nie dali tego nowego modnego munduru :diabloti:
×
×
  • Create New...