-
Posts
6128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neigh
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Neigh replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78367[/URL] Sznaucerkowate sunie maja.........Milka i Lenka nie. W sumie to najbardziej by się chyba Lence przydał.....bo z nią to są problemy. -
Warszawa - dwie sznaucerkowate suńki - DT pilnie potrzebny!
Neigh replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki do góry........ -
DO góry pies..........i szukaj domu:-)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Neigh replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No ponad roczny pies to nie jest szczenior, ale hmm no ale ........może pokaż pliss zdjęcia ...co to szkodzi -
mlodziutka wielkouszka NEGRITA- JUZ W NOWYM DOMKU!!
Neigh replied to schroniskoJozefow's topic in Już w nowym domu
W pełni zgadzam się z przedmówczynią ( a raczej przedpiszącą). podpisuję się. Wiele mastiffów ma problemy z kręgosłupem, dysplazją........jeden taki własnie leżey pod stołem. Wspomagam ją dietą, artroflexem, czasem trzeba robić zastrzyki sterydowe dostawowo - nie cześciej niż dwa razy do roku. Mam zaufanego weta i nie martwie się na zapas. Gdybyśmy tu 1 zł odkładali z każdego psa, któremu nikt ( a nawet weci ) nie dawali szans, to byśmy tu bogactwa mieli:-) i wykupowali psy np. z Etiopii.:-) Uszy do góry i optymizm:p -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Neigh replied to malawaszka's topic in Sznaucer
No a któraś z tych sznaucerkowatych powyżej, nie nadaje się??? -
Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!
Neigh replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
Zielonego pojęcia nie mam..........ale na bank mniej niż 8 kg. Tak z 5........myślę. -
Warszawa - dwie sznaucerkowate suńki - DT pilnie potrzebny!
Neigh replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Dokładnie koło kotów mieszkają...........mówię tyle ile usłyszłam od opiekunów........ile w tym prawdy. -
mlodziutka wielkouszka NEGRITA- JUZ W NOWYM DOMKU!!
Neigh replied to schroniskoJozefow's topic in Już w nowym domu
Moja mastiffka ma zaawansowane zwyrodnienie kręgosłupa. Dajemy sobie radę chociaż waży prawie 70 kg. Jakby co służę radą. Też dostaje karmę z kurczaków i leki różniste. A przy jej wadze to spory wydatek..... Trzymaj się milk i pomyśl co by było, gdyby tam została. .......... -
Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!
Neigh replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
Tycia tycia tyciuteńka jak hihih Asia:-). -
Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!
Neigh replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
[B]YONA [/B]chylę czoła i taaaaaka się robię malutka -
Kieszonkowa suczka Asia i 3 szczeniaki - cała czwórka w domach!
Neigh replied to Walercia's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Danusią, mam Wam przekazać: a. Aśki na bruk nie wywali - aktualnie pojechała se z tymczasowym pańciem na wakacje........a co:-) b. mamy się nie załamywać, tylko dzielnie szukać dalej. Danusia sama też daje ogłosznia - dzielna kobita!. Z allegro nie odezwał się słownie nikt. ( szlag by to) Za to z tych innych były dwa telefony. Najbardziej obiecujący był jeden pan ( dzwonił już 2 razy) ma się pojawić po weekendzie na ogląd osobisty Aśki.......no Odmeldowuję się :-) -
No to niestety ja odpadam.............chciałam jej sfinansować szczepienie na zakaźne........inaczej ani moja mama ani ja nie mogłybyśmy mieć z nią kontaktu ( niedawna panleukopenia u mnie ). Jednak Rybcia twierdzi, że to niemożliwe. Szkoda........wieeelka szkoda. Nie mam co Mamie smaku robić....:-(
-
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6622670#post6622670[/URL] To wątek suniek z Józefowa.........też sznaucerkowate.......tak przy okazji Kołtunka nieśmiało i o nich napomykam,.........
-
Warszawa - dwie sznaucerkowate suńki - DT pilnie potrzebny!
Neigh replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam dodać, że nikt nie zna dokładnej historii suczek.............trafiły do schronu jako kilkumiesięczne szczeniaki ( rozmnażacz?, pseudohodowca?).........nie udało się sprzedać.............to wiuuu pod bramę schronu. To niewątpliwie siostry - nie były więc zagubionymi psiakami, których poszukuje właściciel. Znów wydawało się, że długo w schronisku miejsca nie zagrzeją..........ładniutkie, młodziutkie, wesołe........a są już tam ładnych kilka miesięcy:( -
Warszawa - dwie sznaucerkowate suńki - DT pilnie potrzebny!
Neigh replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam ( i raczej mieć nie będę) lepszych zdjęć...... Suńki sa fajne:-). Mają coś takiego w wyglądzie, co powoduje uśmiech. No i "typie" rasowca:cool3: -
Warszawa - dwie sznaucerkowate suńki - DT pilnie potrzebny!
Neigh posted a topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7803/48zf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5507/48ahq6.jpg[/IMG][/URL] NOWE ZDJĘCIA - w dalszej części wątku - ( post 51 ) [FONT=Century Gothic][SIZE=2]To rodzeństwo 2 śmiesznych, sznaucerkowatych suczek mieszka w schronisku od kilku miesięcy. Ich doświadczenia w kontakcie z ludźmi są praktycznie żadne. Na razie są młode, jednak wymagają socjalizacji..........powoli zamieniają się w dzikuski, a ich szanse na adopcję maleją z dnia na dzień.[/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=2]Trafiły tutaj z ulicy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=2]Są młode-mają około roku.[/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=2]Wesołe i ruchliwe , bez problemu dogaduja się z innymi psami , nie mają z tym najmniejszych kłopotów.[/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=2]Sa średniej wielkości - do kolana .[/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=2]Większe już nie urosną .[/SIZE][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=2]Mieszkają w schronisku w Józefowie k. Legionowa w boksie k. kociarni[/SIZE][/FONT] -
Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....
Neigh replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja się przyłączam do wszystkich zachwytów.........nad Bigosem też:loveu: -
Ja też sobie zawsze popłakuję. I się tego nie wstydzę. Jak mi czasem tak źle, jak nikt się tymi "moimi" psami nie interesuje.......to sobie tu wchodzę. I zaraz potem jakoś tak się zbieram w środku .........że warto, cholera warto.
-
Moja Alfa była czerwona.......dlatego twierdzę uparcie, że ta tutaj, to czekolada.......prześliczna, ale jednak czekolada. Czerwony........to taki bardzo ciemno rudy. Odeszła.......jakiś czas temu. To nie był mój pierwszy ani jedyny pies. Mój? A może bardziej mojej Mamy. Mnie kochała.......ale tylko z moją Mamą wychodziła jak padało:-)Tylko z nią nosiła gazetę w pysku.....nie dlatego, że ktoś ją uczył, tylko dlatego, że tak chciała...... Jamniki to koty w psiej skórze. To one wychowują swoich ludzi. Podesłałam Czekoladę pewnej Rodzinie, która niedawno straciła jamnicę. Ale......... tak sobie wczoraj pomyślałam. Moja Mama zawsze powtarzała, że jak już będzie na emeryturze to jeszcze sobie kupi jamnicę....Pracować będzie do końca listopada..........i taki mi się szatański pomysł zrodził....a jakby ją tak ciut wcześniej uszczęśliwić..... Nie wiem...........ale tak sobie pomyślałam.......ze by do siebie pasowały. Moja Mama jest sama.....mieszka na II piętrze, mało schodów do schodzenia.........dużo czasu........hmmm. A tak poza wszystkim jeeenny jak wypatrzy jakiś rozmanażacz........no może teraz jamniki ciut mniej modne. Teraz chyba nadal amstaffy i husky.