Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Julitko, one są cudne. Kto może zrobić allegro?
  2. Dorota1 witaj na dogo. Cieszę się, że Mila jest członkiem Waszej rodziny.:loveu:
  3. [quote name='Karen026']Ja też chciałabym Bajkę przygarnąć.[/quote] Czy zgodzisz się na spotkanie poprzedzające adopcję? Jeśli tak, wyślę Ci na pw mój nr telefonu i umówimy się na spotkanie. Razem z Bajką będzie jechała do Krakowa Kama, na którą czeka dom i chcemy na 100% wiedzieć czy transportować Bajkę.
  4. Zrobiłam bazarki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9492316#post9492316"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9492316#post9492316[/URL] [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9492442#post9492442[/url]
  5. Rybcia, kiedy będziecie w Krakowie? Podaj nr konta i koniecznie w tytule wątku trzeba poprosić o wpłaty.
  6. Rozmawiałam dzisiaj z panią Anią. Jest zdecydowana na sunię mimo dużych kosztów jakie ją czekają. Czuję się odpowiedzialna za tą adopcję i chciałabym jakoś pomóc. Panią Anię czeka koszt transportu suni (ok. 300zł), koszty weterynaryjne (odrobaczenie, szczepienia, sterylizacja). Planuję zrobić na ten cel bazarki. Basiu, poproś w tytule o wpłaty, może uda się panią Anię trochę odciążyć.W Elblągu jest też opłata za wykupienie psa.Załóż też wątek na dziale transportowym. Może uda się przyśpieszyć przyjazd suni do Krakowa , czy zmniejszyć koszty.
  7. Ratafil, witaj na dogo.;)Cieszę się, że się zalogowałaś. Ja już wszystko wiem o Szyszeczce, ale niie zdradzę tajemnicy. Ratafil sama napisze.
  8. Najłatwiej będzie jeśli Ty albo Rybc!a ustalicie wszystko z panią Anią bezpośrednio. Wszystko wtedy będzie jasne i z pierwszej ręki. Wysyłam Ci namiary na panią Anię, chętną na adopcję suni w prywatnej wiadomości.
  9. Czy uda się sunię wysterylizować? Do adopcji trzeba ją trochę przygotować. Mam na myśli odpchlenie, odrobaczenie bo pani Ania, która jest na nią zdecydowana ma kotkę i jeśliby sunia miała pchły, byłby kłopot. Pani Ania prosiła o kontakt mailowy, żeby wszystko ustalić. Potwierdziła w rozmowie swój udział w kosztach przewiezienia suni.
  10. [quote name='Patia']Sterylizację zasponsoruje E.Derek , za co serdecznie dziękuję :loveu: Też bardzo dziękuję.:loveu:
  11. Dopłacę do budy 50zł. Kto może zadeklarować jakąś wpłatę? Proszę o podanie sumy. Brakuje jeszcze 350 zł. Czy sunia po sterylce wróci do pana? Jeśli tak, to trzeba pokazać mu jak robi się zastrzyk. Musi jej podać antybiotyk.
  12. Proszę o zadeklarowanie jakiejś wpłaty. Buda i sterylka konieczna.
  13. Ja też. Zamieszczę w tytule prośbę o wpłaty.
  14. Domy można sprawdzić przez dogomaniaczki z Krakowa.
  15. Najwspanialsze zakończenie, jakie mogło być. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.:loveu:
  16. Najważniejsze, że jest pod opieką Pati.:loveu:
  17. Dziękuję za zaangażowanie w sprawę psa. Założyłam też drugi wątek o suni ciężarnej w okolicy Bochni. Odkąd mam 7 kotów i 4 psy nie mam żadnej możliwości pomocy. Do wczoraj miałam 8 kotów, jeden poszedł do super domku.
  18. Zadzwoniłam do tego pana, który zawiadomił o psie. Sunia na 99% jest w ciąży. Trzeba ją z tego miejsca zabrać. Tylko dokąd?
  19. [quote name='GoniaP']tamb, chociaż podaj swój numer Krakowiakom, by mogli pomóc....[/quote] Już mają. Podałam im do pani, która dokarmia psa i od której wiem o problemie.
×
×
  • Create New...