Rozmawiałam dzisiaj z panią Anią. Jest zdecydowana na sunię mimo dużych kosztów jakie ją czekają. Czuję się odpowiedzialna za tą adopcję i chciałabym jakoś pomóc. Panią Anię czeka koszt transportu suni (ok. 300zł), koszty weterynaryjne (odrobaczenie, szczepienia, sterylizacja). Planuję zrobić na ten cel bazarki. Basiu, poproś w tytule o wpłaty, może uda się panią Anię trochę odciążyć.W Elblągu jest też opłata za wykupienie psa.Załóż też wątek na dziale transportowym. Może uda się przyśpieszyć przyjazd suni do Krakowa , czy zmniejszyć koszty.