Jump to content
Dogomania

Zmysł

Members
  • Posts

    12213
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Zmysł

  1. te 10 zł to było już za styczeń, zrobiłem wczesniej przelew ze względu na wyjazd. jutro przeleję za luty
  2. wciąż czekam na info w sprawie moich płatności
  3. poproszę o info, czy mam jakieś zaleglości, ile powinienen zaplacić i na jakie konto. dogo działa mi źle i nie jestem w stanie sam odszukać, a nie chciałbym się pomylić
  4. dogo mi chodzi strasznie i nie mogę się odnaleźć. proszę o pilne przypomnienie, ile mam wpłacać, na jakie konto i czy mam jakieś zaległości
  5. no to fajnie. chłopak się powoli odbuduje
  6. wydaje mi się, że w grudniu płaciłem 30 zł - 10 zł za styczeń, a 20 świątecznie. ale mogę się mylić
  7. proszę o przypomnienie - czy ja wpłacałem za styczeń?
  8. wielkie dzięki Fona
  9. o żesz... jakby co służę pomocą - finansową niestety tylko na razie.
  10. fajna rodzinka, a sunia szczęściarz
  11. bardzo mi przykro. równo dwa tygodnie temu minął rok od śmierci mojego ukochanego kociaka i ja nie mogę do dzisiaj się otrząsnąć
  12. proszę o przypominanie na pw, kiedy powinienem wpłacać. mocno zakręcony jestem ostatnio
  13. przypominamy o chłopakach
  14. czyli Kacpruś nie tylko piękny, ale i mądry i dobry
  15. ja tak dmucham na zimne. oczywiście hipotetycznie. pamiętacie piekarza, który darowywał chleb bezdomnym? fiskus go dopadł i uczynił z niego biedaka
  16. myślę, że nie uznają darmowych usług
  17. no tak myślę. nie uznają darmowych usług
  18. myślę, że fiskus może się dobrać do tego, niestety
  19. śliczny Dżokuś szczęściarz
×
×
  • Create New...