Jump to content
Dogomania

Zmysł

Members
  • Posts

    12213
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Zmysł

  1. byłem dzisiaj u Ewy... strasznie smutno
  2. Prawda, brakuje Ewy, chociaż zaniedbywałem znajomość, ostatni raz byłem w Markach, jak woziłem Kacperka. Chętnie się spotkam w styczniu
  3. fajny pomysł. ale cholercia niestety nie mam facebooka... w ogóle ni lubię
  4. Boże drogi... dawno mnie nie było na dogomanii, bałem się wchodzić na ten wątek. znałem Ewę wiele lat, obiecałem, że pojawię się znowu u niej w Markach i ciągle coś stawało na drodze. Teraz odwiedzę Ją w innym miejscu......
  5. tak mi przykro, nie mogę powstrzymać łez
  6. trzymaj się, mam nadzieję, że będzie dobrze
  7. Dziękuję za wiadomość. Poszedł przelewik.Postaram się dalej jakoś wspomagać, trzymaj się
  8. Ja też poproszę numer konta. Przecież to Kacpruś
  9. Wszystkiego dobrego na Święta, przede wszystkim spokoju w gronie rodzinnym
  10. niestety... miło Cię znowu spotkać
  11. witam, kopiuję wczoraj otrzymane wieści W ub. roku miał 2 zabiegi wycinania narośli u góry łap. U jakiegoś b. słynnego Profesora. Niestety jest skłonność do ich odnawiania się. Ogólnie sprawność się pogorszyła, co związane jest z wiekiem. Nie wchodzi np. na I piętro w domu, bo się zsuwa, jest mniej ruchliwy. Poza tym bierze leki na tarczycę. Ale apetyt mu dopisuje, oczekiwanie nieustannych pieszczotek także. Państwo b.b. o niego dbają, regularnie bywają u weterynarza. Jest nadal otoczony wielką opieką i miłością.
  12. ciekawe, co u maluchów, szczególnie Sarci i Rexa. Mam nadzieję, że wszystko dobrze
  13. Bardzo miło.Spokojmych Świąt dla wszystkich
  14. eh, to jest historia jak z bajki
  15. Ciepło się robi na sercu spotykając się na tym wątku w takim gronie ponownie.
  16. To szczera prawda
  17. Cmentarny złoty psiak Bari znalazł domek w lutym 2008 roku... czyli minęło 7 lat! A oto aktualne wieści: Bari jest chyba najbardziej ubóstwianym psem na świecie. Państwo Bariego zrezygnowali z wyjazdów wspólnych, bo on nie znosi psich hoteli[ boi się i podkopuje]. Może w domu właściwie wszystko [ nawet leżeć na nowej kanapie]. Bari miał 2 zabiegi[usunięcie narośli] u jakiegoś słynnego profesora, a pielęgnacja po zabiegach była jak dla ukochanego dzieciątka. Ze starych [powązkowskich] nawyków pozostało mu ...jedzenie owoców. Pani musi się z nim dzielić bananami, jabłkami, a nawet...pomarańczą! Jest pieszczony, ma własny fotel przed telewizorem, o 4 rano budzi Panią , aby go wypuściła do ogrodu. Wzruszające...
  18. o utworzenie wskazanego wyżej wątku prosiła mnie znajoma na zdjęciu - właśnie ta od cmentarnego Bariego
  19. zajrzyjcie proszę: http://www.dogomania.com/forum/topic/145090-zagin%C4%85%C5%82-owczarek-szetlandzki-koby%C5%82ka/
  20. Z trudem odnalazłem ten wątek
×
×
  • Create New...