Jump to content
Dogomania

Zmysł

Members
  • Posts

    12213
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Zmysł

  1. I wzajemnie wszystkiego dobrego. czekamy na fotki noworoczne
  2. rzeczywiście chudzinek
  3. to ja też zajrzę nocą do nich
  4. no to szczęśliwa Sabcia
  5. no to będę Cię reklamował Zdrojka
  6. trzymamy i czekamy na wieści
  7. no właśnie, wątek czas odświeżyć
  8. wujkowie też lubią zdjęcia
  9. dzięki Tomcug. u mnie jak zwykle coś szwankuje
  10. bardzo dziękuję. ale dziwna sprawa, zalogowałem się w domu i widzę, że mam wklejony banerek
  11. [quote name='anouk92']Ale mi właśnie chodziło o to żeby GŁOSOWAĆ na Maję, a na bok odłożyć zastrzeżenie co do P.Joanny. Mam nadzieję że wszyscy mnie dobrze zrozumieli :( Ja zawsze całym sercem będę za Mają. Wiem że P.Jonna ma trudny charakter i czasami jej decyzje są niezrozumiałe, ale on robi bardzo dużo dla psiaków. Jest cudowną osobą. Trzeba ją poznać osobiście i z czasem zrozumie się jej zachowanie.[/QUOTE] potwierdzam...
  12. Marfi podała mi instrukcję, dzięki. Ale mi nie wchodzi, chociaż wygląda na to, że robię wszystko dobrze. Poproszę jednak o wskazówki
  13. Cioteczki, zagłosujcie na Fundację Maja w ankiecie przed-krakvetowej, plis. [URL="http://www.dogomania.pl/177321-SpeA-nij-obywatelski-obowiAE-zek-PomA-A-wyA-oniAE-kandydata-do-krakvetu-na-styczeA"]http://www.dogomania.pl/threads/1773...etu-na-styczeA[/URL]
  14. Cioteczki, zagłosujcie na Fundację Maja w ankiecie przed-krakvetowej, plis. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177321-SpeA-nij-obywatelski-obowiAE-zek-PomA-A-wyA-oniAE-kandydata-do-krakvetu-na-styczeA[/url]
  15. spróbuję wkleić ten banerek, ale to nowe dogo wciąż mnie powala
×
×
  • Create New...