[quote name='anouk92']Ale mi właśnie chodziło o to żeby GŁOSOWAĆ na Maję, a na bok odłożyć zastrzeżenie co do P.Joanny.
Mam nadzieję że wszyscy mnie dobrze zrozumieli :(
Ja zawsze całym sercem będę za Mają. Wiem że P.Jonna ma trudny charakter i czasami jej decyzje są niezrozumiałe, ale on robi bardzo dużo dla psiaków. Jest cudowną osobą. Trzeba ją poznać osobiście i z czasem zrozumie się jej zachowanie.[/QUOTE]
potwierdzam...