-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
A co miałam płakać:evil_lol:? A Sikra też umie i często tak robi obsikiwać,drzewa ,latarnie słupki, a kiedys chcąc nasikać na kamień /głaż wlażła na niego i zrobiła sioo:crazyeye::eviltong::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/175/1152bb280ef78770.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/175/bfce919c5d7b9697.jpg[/IMG][/URL] Co tam się dzieje? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/175/3b4c2facec5ccb10.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzisiejszy wypad na trawkę:-) Niuch,niuch [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/174/17c75d5c75a5bd07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/175/4ed6af0b0b09ea0d.jpg[/IMG][/URL] Co masz? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/174/e70938c543f4ea16.jpg[/IMG][/URL] O pańcia dała korę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/175/0eb6e8ded21c9b57.jpg[/IMG][/URL] Dobra;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/175/c6e5fe0e08461664.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonni']No to czekamy![/quote] Proszę Tak wracaliśmy z mudikowo-aussikowo-corgowego spacerku [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/175/429499cf0fe32220.jpg[/IMG][/URL] -
Widać,że chyba podpatrywała kocie zabawy u Asi:evil_lol::evil_lol:
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote name='swan']oświećcie mnie, co to jest pyrek???????????[/quote] Owczarek pirenejski -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A bo nikt nie chciał fotek to się zbutowałam:eviltong::eviltong::eviltong: Żartuję, nie miałam dziś czasu zaraz wrzucę dzisiejsze z dworu i weekendowe z domu na fotosik:lol: -
[quote name='Aussie']Hej! I ja się melduję :-) Dzięki za spacerek i foty Anetta! Fajnie powspominać ;-) Nora jest rewelacyjna a odkryła ją Asti wrzucając tam piłkę. Potem bała się do niej wejść, odważyła się na to, dopiero jak ciotka Choco przetarła szlak wchodząc tam pierwsza. Magda, przecież Anetta napisała, że leci po kolei. Pewnie ciąg dalszy będzie dzisiaj ;-)[/quote] Wim,wim Ula ale ja niecierpliwa jestem:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Bonni']My zaczynamy o jedenastej :p[/quote] Faktycznie:roll::oops:
-
Czy jakis mod mógłby zamknąć wątek,zdjęc nie ma i jak pisała właścicielka przez 5 miesięcy nie bedzie . A tylko nabijamy posty na jej blog.,który już przestał byc foto blogiem:shake::shake::shake:
-
A my gdzie????:mad::mad:
-
[quote name='Bedzix']wiem.. ale nie życzę sobię byście mnie obrażali! Suka trafiłą do sschroniska (została odwieziona przez moją mamę) ponieważ tak nam doradzono! Sznaucerka mam już od małego i oddawać nie mam zamiaru an nikt inny w naszej rodzinie! Mała sunia czeka nadal na dom.[/quote] To po hjaką cholerę go wzięłaś gówniarzu jeden.Zdajesz sobie sprawę jak ja skrzywdziłaś,dałąś jej nadzieje a potem odebrałaś.To co dziewczyny zaczęły na treningu ,socjalizując ja spieprzyłaś,znów będzie ktoś musiał włożyć pracę w oswojejnie jej . Ja bym Cie do żadnego klubu nie przyjęła i żadnego zwierzaka nie pozwoliła mieć ,jesteś nie odpowiedzialnym szczylem i zachowałaś sie jak świnia!!!!!!!!!!!!!!!! Sorry ale nie wytrzymałam.:angryy::angryy::angryy::angryy: Dawno powinnaś dostać bana.Ludzie sa banowani za pixele w podpisach mimo ,że robia wielka robotę na rzecz zwierzaków w potrzebie a ty,kłamałaś kreciłaś,naraziłaś na taki stres suke ze schronu,ludzie wieżli Ci psa taki kawał a ty sie go pozbyłaś,brak słów. Aż strach pomyśleć co z ciebie wyrośnie!!!!!!!!!!!!!!!
-
:megagrin::megagrin::turn-l::happy1::laugh2_2::roflt::roflt:
-
No to trzymamy mocno kciuki:kciuki::kciuki::kciuki:
-
Jak to? przecież Bonni kończy o 11 tej a Aria zaczyna o 12.30?
-
To podaj linki
-
Jeszcze nie wiem czy będę mogła zabrać się z Asiaczkiem:shake:, na tę sama niedziele planowałam wypad na wieś do domu(potem juz święta) a ja tylko w zasadzie w niedziele moge jeździć.Ale może uda mi sie mieć wolne w Wielką Sobotę i wtedy pojechać na wieś.będę wiedzieć jutro.
-
Komka modelka cudowna:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']a doczekamy się jakiś Delikowych zdjęć z agility?[/quote] O to trudno ,sama sobie nie zrobię a na początkach juz tylko ja się ostałąm z aparatem,może następnym razem ktoś będzie chętny robić za fotografa moim aparatem? Kopiuje z 1 grupy brat Deliego Sky Te foty by shangri la [URL="http://images34.fotosik.pl/170/b6ffaf8fe614d7fe.jpg"][IMG]http://images34.fotosik.pl/170/b6ffaf8fe614d7fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://images31.fotosik.pl/171/c89bbe9cd427c320.jpg"][IMG]http://images31.fotosik.pl/171/c89bbe9cd427c320.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A my raczej nie będziemy w następna niedzielę,no chyba ,że dostanę wolne na Wielką Sobotę.Jeśli nie dostanę, to następna niedziela to ostatni możliwy termin przed świętami,żebym do domu na wieś podjechała. -
gdzie ja nadal nie widziałam nic poza tymi "czekamy na aussie"
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/174/62b6b8031d2cf42c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/173/86674b657067e80e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/174/7748dde08166f670.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/125f9dbc812bf057.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/174/78bbc7206ec1ac59.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/f71d5c335689eefe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/f71d5c335689eefe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/174/a2587de3018e9766.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/174/8287ea1c2f3b2d99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/173/8ba185e0d9bab884.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/174/6045044410e7cacd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/8496a82d8d5d6e97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/173/70a7146f43ed81a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/174/aaeb001780ffd73a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/173/8913409936e1bf5c.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ale dobrze,że go odzyskałaś:-). A co do pochwały uczę się ;-)