Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. bardzo mi się obie berdie podobają, ta druga sunia jest też genialna. Podziwiałam ją już jako przed psa. Jest świetna, jaki czas wykręciła,na ostatnim bodaj że jumpingu,a jak świetnie prowadzona,gratulacje! Jeszcze obie pokażecie ,że berdie też potrafi,jestem waszą fanką:-D :-D
  2. Nie wiem czy Deli by podołał, bo tylko on tak się bawi, darcie papieru i tektury to to co lubimy najbardziej , no jeszcze gniecenie plastikowych butelek:evil_lol::evil_lol:
  3. Komuś spadła łapka:evil_lol::evil_lol::eviltong: [url]http://images39.fotosik.pl/11/dae6a62b1f7d88b6.jpg[/url]
  4. [B]Pati[/B] wstaw filmik,też ładnie proszę:loveu::loveu::loveu:
  5. Ależ ona genialnie z tym włosem na torze wygląda:-o:lol::lol: [url]http://images49.fotosik.pl/11/d6de4871c9cc225f.jpg[/url]
  6. [quote name='niuka']Pati a nie byly ciasne? :) 4,5m w porywach do 5m to duzo? ok, dla malych pudelkow to calkiem sporo, ale takiemu klaczkowi musialam oprocz mego wewnetrznego spokoju zapewnic jeszcze odpowiednie naprowadzenie miedzy hopkami, coby mial miejsce na wybicie sie ;) [/quote] Dokładnie ja nie dałam rady Vica naprowadzić w ostatnim jumpingu i nie miał gdzie się po 4 wybić na 5, a tak ślicznie skręcił i zmianę za psem zrobił:placz::loveu:, stąd odmowa:eviltong:
  7. [quote name='tulasy']Ktoś się mnie, chyba, podlizuje:crazyeye::lol::evil_lol: M&U[/quote] Nie zawstydzaj mnie:evil_lol::oops:, serio chyba tam u Ciebie jakiś mój bieg jest na filmiku , czyż nie?:cool3:
  8. My także dziękujemy FORTOWEJ Ekipie(w taką pogodę jak zwykle dali radę), świetnie się bawiłam jak zawsze, dziękuję za przemiłe towarzystwo łódzkiego rodzynka i grupie włocławkowej(p.Dorota) za gorącą czekoladę, Niuce za porady przed startem i w ogóle wszystkim za miło spędzony czas. Wendka fota żabowa genialna:crazyeye::multi::multi::loveu:, Luiza , Kasia, belgunia fotki extra,czekam więc niecierpliwie na jutrzejszą porcję, odwaliłaś Luiza kawał dobrej roboty ze wstawianiem i obróbką:loveu:
  9. Witamy i dziękujemy:loveu::lol: Ewka to nie jest porządek czy nie porządek to Delikowy plac zabaw:evil_lol::evil_lol:
  10. Trochę mnie nie było,a jak Vega obrosła:-o:-o, będziecie w niedzielę na klubówce??;)
  11. Dokładnie mi o to chodziło, zgadłaś,ale to nie Jaszka,ale pokazuje,ze tak duży pies też może się w to bawić, polecam resztę zdjęć,ale tego jest mnóstwo,sama nie wszystko jeszcze obejrzałam:eviltong::roll::evil_lol:
  12. To z zawodów frisbee w Niemczech, kogo Ci Asiu przypomina:cool3::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.hplosert.de/bcc2008/dsc_4893.jpg[/url]
  13. Miałam się pytać czy jakiś mudi lub HO był i znalazłam to [URL]http://www.hplosert.de/bcc2008/pic87.html[/URL] [URL]http://www.hplosert.de/bcc2008/dsc_4361.jpg[/URL] [URL]http://www.hplosert.de/bcc2008/dsc_4374.jpg[/URL] [URL]http://www.hplosert.de/bcc2008/dsc_4390.jpg[/URL] wiesz może co to za pies???? BTW:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://www.hplosert.de/bcc2008/dsc_4443.jpg[/url]
  14. Gratulacje!:multi::multi::multi:, świetna relacja!!!!! WOW ile ludzi, a ta mała z briardem normalnie mi szczęka opadła. Kto jeszcze od was był?:cool3:
  15. Mudik

    bzik

    Gratulacje Bziki wymiatacze!:lol::lol::cool3:
  16. ************** Nie zauważyłam ,ze jednocześnie ze mną wkleiłaś dzięki:-) :-)
  17. Dzięki za pierwsze Victorki,strasznie mi ta fotka na kładce się podoba,jak wesoła jestem i pies rozluźniony. Super Luiza:loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Luiza świetne foty, super, juz się swoich nie mogę doczekać:cool3::cool3:
  19. Tak Asiu ta proza życia jest przytłaczająca, niedoleczone przeziębienie, trzeba iśc z psami, wypadało by umyć podłogę ,zdąże tylko odkurzyć, i na 10 pies do strzyżenia,( dobrze,że grzeczny i w miarę bezproblemowy), a jeszcze trzeba do veta po zaświadczenie zębowe na wystawe, zbadac oczy Vica bo ropieją, odebrać Sikrę od Uli, wykąpać ją przed wystawą, porobić przelewy(właśnie podaj mi na PW Twój numer -sprawa puszki:oops::oops:) To czekam na fotki MAlika:loveu::loveu:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/275/a63983c90d487d07.jpg[/IMG][/URL] Aż stracił głowę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/362/d8a7bceeb2b33b6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/362/de543bdf36b334b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/11/42d797d088642d84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/11/ff09a0398a4c3def.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc! Na dziś wystarczy tych fot.
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/11/186dc1d4af2375d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/275/3de18467192bcbd7.jpg[/IMG][/URL] Sesja Victorkowa z piłeczką:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/11/36fbd6fa87d83c74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/11/9fb26715a8b27f74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/11/f7e72079c29af631.jpg[/IMG][/URL]
  22. Zdjęcia cudne zwłaszcza z Marysią, dziwiącą się co te psiaki robią, przepiękna jest:loveu::loveu::loveu:
  23. Nadrobiłam zaległości, sesja rumiankowa Aaachhh!:loveu::loveu::loveu:, a kot w rumiankach Mistrzostwo świata!:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  24. No Sikra nie jest za szczesliwa, dlatego goni malucha:evil_lol::evil_lol: A sznurki z pasków pociętego polarowego koca, podobno w necie można znaleść techniki plecienia,gdzieś chyba kiedyś Ula od Asti i Choco podawała linka, ona umie je pleść.
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/11/37e87c945705989e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/274/1b1f415a5a3eebd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/11/4e881627726673e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/11/1260077fe021d59e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...