-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Uff, nadrobiłam te kilkadziesiąt stron,tylko fot za mało było, chociaż i tak nieźle jak na Ciebie. To śliczne:loveu::loveu::loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/385/be177536a6b67609.jpg[/url] Podobały mi się te z wycieczki nad rzekę, z dużą czerwona piłką, a także jesienne, przesliczne, no i oczywiście eksperyment i jaka Pani taki Pies.Wszystkie wymienione Superowe:multi::multi::multi: BTW Nie boisz się, że się nałyka kamyków w zabawie:roll::shake::cool1:
-
Gdzie macie takie tereny do biegania?
-
[quote name='deer_1987']Ja ide poszukac fotek zeby uzupelnic Was na stronie![/quote] Podostrzyłabyś mi kilka fotek, tak jak to zrobiłaś ze zdjęciami Vegi??? Sorry za OT
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='smallpati']Bry ;) Ale nas tu dawno nie było :oops: Jak się macie? [URL]http://images24.fotosik.pl/291/b7fa5a27169c5d40.jpg[/URL] jak on wyrósł :crazyeye::crazyeye::loveu:[/quote] A leci powolutku, wszystko w porządku,nas też dawno u Was nie było:oops::oops::oops::oops::oops: -
Coś mi to przypomniało.... No to czekamy na wieści o mammie i bobasku. Trzymajcie się dziewczyny!:roll: P.S To jest jej pierwszy miot?? Bo nie kojarzę?
-
Sliczne:loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/168773/00000085.JPG[/url] Chyba trochu wiało na tym spacerku:cool3::evil_lol: No FORT ma wieczorami treningi,u nas nie bedzie wcześniej niż w lutym, ale vega może będzie miała lepszą koncentrację jak te kilka miesięcy poczeka, chyba ,ze dołaczysz do szczeniaczkowa? Ile Vega ma miesięcy??? Jakby co to napisz maila z zapytaniem do Lidki(mail jest na stronie w zakładce kontakt. A dywan piękny i Veguni chyba też przypadł do gustu:lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Oj Tinka, Tinka niedokładnie czytasz:diabloti:, to SIKRA jest ostrzyżona, Vica bym nie ścięła!!! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Chyba nawet nie jednego, w spacerku brały udział 3 owsiki :cool3::cool3: -
Jesienny Bzik w liściach siuper:lol::lol::lol:
-
Ale Anie rozpoznałam bezbłędnie,za to co do pająków to Deli je zdejmuje ze ścian i..... przeżuwa:-o:-o:diabloti::eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cieszę się,że się podoba, szkoda,że teraz to muszę tam WKD dojeżdzać, bo Iwona bywa tam w piątki, a ja mam wolne tylko niedziele:placz::placz: Luiza nie my już na ten rok skończyliśmy wyjazdy na zawody, jeszcze tylko 16 go jadę z Delikiem do Kielc na wystawę. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Gottlieba nie używałam, ale chyba powinien byc dobry, moje kąpałam kiedyś w czarnym Beaphara i było ok. Teraz je myję Super Whitening All Systemu. albo w Crisp Coat też All System, dobranoc Beatko!:lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/26/d530e3f82ce48ee8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/26/1acdcff24a52ba5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/26/9f1b91f0f2a47832.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/26/28428a77b7ed0e04.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/ab5b2fa099842f67.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/290/e7b66f0179fd25e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/26/71afedffe8ace997.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/26/886fc53460978edb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/291/7ba595e7ce958e10.jpg[/IMG][/URL] -
Ania z Melisą??? [url]http://images42.fotosik.pl/26/429485efe5cb4e67.jpg[/url]
-
Grzywki cudneee:loveu::loveu:,A ta fota mi się strasznie podoba [url]http://images49.fotosik.pl/26/840999232a738f00.jpg[/url]
-
Zamykanie szafki SUPER!:multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
fotki by Wanda Krawczuk:loveu::loveu::loveu::multi: [img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/r39.jpg[/img] [img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/r40.jpg[/img] :multi::multi::multi::loveu: [img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/r41.jpg[/img] -
Jak ta Choco trafiła w koło ? Chyba zamknęła oczy w ostatniej chwili:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki OGROMNE :multi::multi::multi::multi:za Vica, zwłaszcza fota z palisady genialna!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Jeszcze takiej nie miał do tej pory, zawsze jakoś wolniej biegał palisadę tak mi się zdaje.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Aniu Delik poważny, buhahhahahaha-dowcip dnia;);):evil_lol::evil_lol::evil_lol: Asiu,to co Ci się tak spodobało ujęcie i to podpisane Pies by sie uśmiał, to mi do śmiechu nie było:diabloti::evil_lol:, na szczęście właściwie nie było go potem czuć, bo...końska kupa była podsuszona:angryy::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Asiu a maluszki dalej się ruszają mam nadzieję?:roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tiaaa przepięknie, jak lis wygląda:diabloti::cool1: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/64ccab98be3f7d8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/26/04b8d08c6dd24c5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/26/e4bf92187bba3b17.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/26/53c7cb382b4c3d05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/291/e7b7436a3fb18e8e.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/26/b9ef8014fe9e887f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/26/592cfa5a275f8338.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/26/93915c31e2bb0d12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/291/b7fa5a27169c5d40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/26/63670789dd38bcfb.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/89744dd24027ee22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/26/544bc688c8c3b778.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/26/18fd3b0581bb9479.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/26/7bfdb4f7b2732106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/26/0a6cdddfd55bdc0d.jpg[/IMG][/URL]