Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Acha nie czytałaś dyskusji o problemach agilitowych mojego Vica:mad::evil_lol::evil_lol: To odległosć między Tobą a psem np biegniecie po prostej, Ty i pies równolegle do siebie ,ale im dalej jesteś od psa tym większa odległośc boczna,dobre na samodzielnosc psa
  2. BRAWO< Tassu Szaleje,świetny wynik, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: Tinka nie dobijaj mnie dobrze:diabloti::cool1:
  3. Wszystko obejrzane, filmik fajny, czekam na dłuższe torki, czemu się tam przed tunelem zgubił, zacznijcie pracować nad odleglością boczną już teraz. Zdjęcia świetne zwłaszcza tunelowe, co to za czarny cocer i czy to małe szczenię na smyczy to mały ast?
  4. Dziękuję Bett i lecę oglądać filmik, :lol::lol:
  5. Tam gdzie mieszkałam, jak jeszcze moja Mama żyła, na wsi tez miałam taki las, kawałek własnego pola, ale ...tam nie było pracy, tu mam pracę ale do lasu trzeba dojechać i nie jest na co dzień, może kiedyś mi sie uda mieć i to i to, na razie moge zazdrościć i pooglądać. Masz powód do bycia szczęśliwą:loveu::loveu:
  6. Ile bym dała, a moje psy więcej by w takim miejscu mieszkać:placz::placz::placz::placz:,jeżuuuu, ja chcę do domu i lasuuuu:placz::placz:
  7. [quote name='Aszita']Ok, kufa wyglada, jakby nie bylo na niej wasow, dlatego pytalam. Szyja, jesli degazowkami robilas, mogla byc rowniejsza i czysciej wykonczona. Mogas odwelnic i nawet nasadka podgolic. Nie ma w tym nic zlego, nawet jesli to pies na wystawe , byleby wiedziec co chce sie osiagnac.[/quote] Wiem,,że niejest zbyt równo;), chciałm go tylko od futrzyć;)
  8. Dziękuję, a ja mam zaległości dawno u Ciebie nie byłam:oops::oops::oops:
  9. Aaaaaaa i kciuki też trzymam! oczywiście!:multi::multi:
  10. Delik sie też tak wywija kołami do góry, a Vic sypia z jęzorkiem na wierzchu też ma takie fotki, hihihihihihi Świetne:loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/418/0d49f2be0b01858a.jpg[/url]
  11. Bo miał wielkie loki, frędzle, niemalże jak seter, jeśli idzie o ścisłosć to strzygłam, a nie goliłąm ja do goldenów nie używam maszynki, tylko degażówki. Pies pół roku był nie ruszany totalnie zarośniety i zaniedbany. Można powiedzieć,ze to było strzyżenie kosmetyczne absolutnie nie wystawowe! Na szyi mił taką kupe futra ,ze jej nie miał widocznej w ogóle , miał taki żabot, posklejany i ze zniszczonymi końcówkami włosa, jak mu od rośnie to już tak mocno nie będę strzyc tylko delikatnie przedegażuje od czasu do czasu. A poco bym miała golić policzki, uszy ma tylko zrobione na gładko z wierzchu u ich nasady i od wewnatrz, również przy ich nasadzie, degazówką
  12. Cudowne światło, o świcie robiłas te zdjęcia czy jak?, kolejny raz mnie Śląsk zadziwia, niby takie zanieczyszczenie a tyle pięknych terenów zielonych, wow! Halszka cudna, ale Nufka bije wszystkich, jest genialna:loveu::loveu::loveu: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_IMG_6530.jpg[/url]
  13. Dziekuję:oops:
  14. Coś wiem na ten temat, ja mam 4 stycznia i też często już na gwiazdke było,że to tez na urodziny:cool1::placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Magda widziałaś?:-(:-(:placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rozpacz-amstaffa-ludzka-zabawa-123004/[/url] Jaki on do Lakówki podobny, straszne!!!
  16. Vic dziękuje cioci Od-Nówce:loveu::loveu:, zabawek niet, bo.... pańcia sie za póżno zorietowała,że to niedługo Vicowe uroddzinki i nie kupiła, jak miała pieniążki, a teraz ni ma za co, jeszcze gwiazdka przed nim;)
  17. Dzieki, wcześniej chyba niż za 2 miesiące jej nie zobaczę to zdążę , także czekam na fotki:lol:
  18. A możesz nanieśc na moją fotke linie jak powinno być? Dzięki za rady!
  19. Paniiii, szkudne to takie to do budy to Pani, do budy:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Świetna historyjka, jak ja zazdroszczę tak okazałego hibiskusa:placz::placz::placz:
  20. Cieszę się,że się podoba:lol:
  21. Dziękuję, to nie jest żadna oficjalna fryzurka, ma być sportowo, niezadługo i tak by pies wygłądał elegancko, mi i właścicielce się podoba, a dla mnie to jest najistotniejsze, to jest sunia w typie, nie wystawowa, a ostatnio nie miała juz kołtunków jest czesana i czesciej sie strzyże. Cleopatra czy znów jest nierówno, wydaje mi sie ,ze jest.
  22. Co Ty chcesz o tej fotki, bardzo ładna jest [URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaP1080280.jpg[/URL] Grami w butach świetny:loveu: A petstage są super:multi::loveu:, Deli ma dwie orkę ze sznurkami i taka fioletową miękką gumowo-lateksowa piłkę, miała mieciutką rączkę, tak jak te supełki n azabawce , którą się bawi gram na zdjeciu, ale Vic ją zepsuł. wiec nawlekłam wygrany na zawodach sznureczek szarpak i jest superowa piłka ze sznurkiem teraz:multi: EDIT: Gratulacje 400 stronki, jestem pierwsza!!!
  23. też nie lubie wystawowych fryzur tylko takie sportowe, dzieki!:loveu::loveu:
  24. Znam ten ból bo moja Mama też uczyła w mojej szkole, zawsze wcześniej wiedziała jaka ocene dostałam itd. chociaż ja grzeczna byłam, żadne waksy czy wygłupy:p
  25. To zrób zdjęcia kalendarza i pokaż!!
×
×
  • Create New...