Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Byłam wczoraj na MOP-ie, każdy z pracowników mówił „dopiero co tu był”, ale pomimo przejścia kilka razy wokół i w kratkę terenu, nie widziałam go, zapadł się pod ziemię. Niestety robi się z nim kłopot, bo poczuł się u siebie i zaczyna być może nie tyle agresywny, ale nieprzyjemny (pokazuje ząbki). Nie wiem czy to gorzej czy lepiej, ale jego nieprzyjemność nie jest skierowana do dorosłych tylko do dzieci. Będzie duży problem ze złapaniem psiaka, bo podobno jest bardzo nieufny, nikt z pracowników nie próbował się do niego zbliżyć i nie wydaje mi się, aby udało się do tego kogokolwiek namówić, a złapanie go na jedzenie nie wchodzi w grę, bo on pod tym KFC jest zdecydowanie najedzony.
  2. Dzisiaj już nie dam rady, ale spróbuję podjechać jutro i sprawdzić czy jest na tyle ufny, że da się go złapać. Można będzie dopiero wtedy zacząć organizować transport do Poznania.
  3. [quote name='Paulina87']Jutro zadzwonię do schroniska i dowiem się coś więcej na jego temat.[/QUOTE] Wiadomo coś ?
  4. Byłam dzisiaj rowerem, więc nie wchodziłam do środka MOP-u ( z zewnątrz jest trudno-siatka) tylko zrobiłam zdjęcie z przelotki nad autostradą. Piesio jest i przykro patrzeć jak się miota między ludźmi z niemą prośbą. [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./KFC.JPG[/IMG]
  5. Ja jestem z bardzo bliskich okolic. Zajrzę tam dzisiaj lub jutro.
  6. Też nie mogę przestać o nim myśleć. Trzeba mu założyć wątek i znaleźć DT + uzbierać na leczenie.
  7. Ja pracuję wśród patologii i 5,00 zł nie ma znaczenia, bo patologia nie płaci żadnych pieniędzy.
  8. [quote name='Sybel']Także napisz sobie te swoje teorie na kartce, wsuń do koperty i wsadź głeboko w d..., a nie obrażaj ludzi, których nie znasz. [/QUOTE]:kciuki::Cool!::roflt:
  9. [quote name='vicvictoria']Coś Ty taka nerwowa ![/QUOTE] Właśnie podatek służy również ograniczeniu bezdomności. Pewnie, że psy ze schronisk, wysterylizowane własnym sumptem i psy osób na emeryturze lub rencie powinny być obciążone niższą opłatą, ale jednak opłata jest formą weryfikacji. Posiadanie psa to przywilej.
  10. Mam cztery schroniskowce i sterylizuję zwierzaki wszystkich zaprzyjaźnionych sąsiadów, ale tylko wtedy, gdy wiem, że lubią i dbają o swoje zwierzęta. Na wsi (a na takiej mieszkam od 5 lat) "rotacja" niekochanych zwierząt jest bardzo duża. Gdyby ktoś egzekwował podatek od wiejskich psów, to wierz mi, że każdy rolnik szybko by to sobie przekalkulował. Na sterylkę lub nieposiadanie lub nie generowanie kolejnych :\.
  11. Jeśli mnie nie stać na posiadanie psa to go nie mam. Decyzja o podatku słuszna. Tylko mało egzekwowalna. Bardzo bym chciała, żeby jeden z drugim "kark" zanim weźmie ze schroniska amstafa zastanowił się czy ma na podatek, a gdyby ktoś pobierał opłaty za posiadanie psa w mojej wsi, to może nie musiałabym odbierać telefonów typu " Pani Asiu jedzie Pani do weterynarza czy mam zakopać?" Tylko sięgnięcie do kieszeni nauczy niektórych ludzi odpowiedzialności.
  12. [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/y_serce_duze_y.gif[/IMG]
  13. [quote name='__Lara']Dziekujemy!!!! proszę skarbnika o podanie nr konta![/QUOTE] Przypominam się :)
  14. U Furciaczka będzie w kojcu czy luzem ?
  15. Czy Pani Grażyna dostała jakieś pieniądze od Eweliny ?
  16. Poproszę o numer konta. Coś jednorazowo przeleję.
  17. Nie mówię, że moje nie pilnują. Nie ma wśród okolicznych autochtonów odważnego, który podszedłby do siatki. Są mądre, samodzielne i dumne, ale to ja jestem samicą alfa w tym stadzie i one o tym wiedzą (mam same suki).
  18. [quote name='3 x']rozumiem, ze Twoim zdaniem Leo nie powinien zmieniać miejsca? a już na pewno nie na miejsce u Biafry ?[/QUOTE] Masz rację, lepiej mu będzie u Biafry.
  19. [quote name='sceptiques']Ostatnio praktycznie nie ma mnie przy komputerze, stąd też moje milczenie. Jeszcze raz powtórzę: bardzo mało czasu spędzam przy kompie. Czasami wchodzę na dogo z telefonu, ale nie mam wtedy możliwości pisania. Nie unikam tematu, ale od siedzenia na tyłku i klepania w klawiaturę dług się nie spłaci.[/QUOTE] A ja śledzę twoje logowanie się na dogo ( 12.07.2012 - 12:24, 13.07.2012 - 20:20, 14.07.2012 - 06.32, 15.07.2012 - 06.00, 16.07.2012 - 05.52, i bezustannie oczekuję deklaracji spłaty należności (kilka słów :roll:) .
  20. Czy jak się zwolni miejsce u Biafry to jest ono darmowe dla nowego kaukaza ?
  21. Jaki jest koszt kojca u Biafry ?
×
×
  • Create New...