Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Są już jakieś wieści ?
  2. Bazarek dla maluchów [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238363-Pr%C3%B3bki-perfum-bi%C5%BCu-%C5%82y%C5%BCwy-od-1-00-z%C5%82-dla-wy%C5%BCl%C4%85tek-do-16-01-13[/url]
  3. [quote name='stzw'] [IMG]http://imageshack.us/a/img39/4958/1008273i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img580/1256/1008272q.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img27/8640/1008270u.jpg[/IMG][/QUOTE] Pasuje kolorystycznie do narzuty :)
  4. Eeee, to dobrze jest, znaczy normalnie jest. Reszta do kwestia czasu, dotrze się chłopak :)
  5. [quote name='stzw']Sprawa obgadana, jeżeli wszystko będzie OK i nie wystąpią "siły wyższe" to w sobotę zabieram go do domu :-))[/QUOTE] :multi: I jak minął pierwszy dzień ?
  6. A na jakiej trasie ma być ten transport ?
  7. Nie wszystkie psy lubią kasze i nie wszystkie kasze psy mogą jeść. Moje w ogóle nie chcą żadnych. Gotuję korpusy i kurze łapy w szybkowarze. Woda, która zostaje po gotowaniu to super galareta, którą uwielbiają, papranina jest tylko przy obieraniu z kości (chociaż po szybkowarze są miękkie), też pomyślałam sobie o mieleniu, ale chciałam kupić tzw. "wilka do mięsa", tylko to koszt jest niestety znaczny. A zamiast kaszy daję swoim ryż - bardzo lubią :)
  8. Misia nr 913 [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99201062.jpg[/IMG] Czy ktoś wie jaki jest jej stosunek do innych suk ?
  9. W zooplusie buda 100x84x87 z przesyłką kosztuje 275,00 zł. Może bazarów narobić ?
  10. Czyli druga buda im potrzebna albo większa.
  11. To już świat się kończy, żeby szczyle wzięcia nie miały :shake:
×
×
  • Create New...