Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. W moich ulubionych kolorach. Rudy lub beżowy z ciemną kufą. Trzeba go ratować :placz::placz::placz: Mieszkanie pod blachą falistą opartą o beton :angryy: Jakieś wiadomości ? A tak w ogóle to gdzie on teraz jest ?
  2. No i ? Jakieś wieści, jakieś zdjęcia ?
  3. A ile kosztowalby hotel ?
  4. Masz już jakiś pomysł. Rozumiem, że kasa potrzebna. Ja mam sentyment do kaukazów (sama mam trzy :))
  5. Napiszcie dziewczyny jaka jest w tej chwili sytuacja osobowo-finansowa., tzn. gdzie i jakie są psy i ile to kosztuje. Czy i o ile są popłacone hotele i dt. Jak z karmą i sterylkami ? Ja wiszę jeszcze dwie ostatnie wpłaty z bazarku perfumeryjnego (wpłynęły ostatnio) w kwocie 25,20, ale rozliczę to z bazarkiem roślinnym :)
  6. Fajnie, że ruda mama nie zaginęła na dogo, chociaż nie miałam pojęcia o istnieniu tego wątku. W nowym domu - czyli moich rodziców. Ma na imię Gaja [IMG]http://www.imagic.pl/files/22176/./Gaja222.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/22176/./Gaja111.JPG[/IMG]
  7. Bazarek dla bandy :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243597-Domowe-i-ogrodowe-na-wy%C5%BCl%C4%85tka-tanio-do-28-05?p=20874843#post20874843[/url]
  8. Jak sie czuje malenka ?
  9. [quote name='Nitro']tak, na fundacje.[/QUOTE] Poszło 50,00 zł.
  10. Maliniak ? raczej ona taka bardziej ON-kowata. Rozumiem, że wpłaty na fundację ?
  11. Oba przelewy poszły - fundacja 140,00, "miny" - 30,00 zł.
  12. Z bazarku mam na razie 88,75 zł. + moja deklaracja za maj 50,00 zł. + 30 głosów z "głupiej miny" 30,00 zł. . Całość na konto fundacyjne czy jakoś inaczej ?
  13. Ja kupiłam na groomerze Mosera 1245 dla kaukaza. To jedna z najmocniejszych maszynek, a i tak ledwo zipie.
  14. Poszło 130,00 zł. Które są w DT ?
  15. Moja comiesięczna deklaracja idzie na konto fundacji, za karmę też mam wpłacić na konto fundacyjne ?
  16. Bazarek dla maluchów [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242165-Perfumeria-dla-wy%C5%BCl%C4%85tek-do-17-04-13[/url]
  17. Ile pieniędzy potrzeba na karmę ?
×
×
  • Create New...