Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19187
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. [quote name='Radek']Jakiś grosik się maluchom przyda?[/QUOTE] Każdy i w każdej ilości :p
  2. Przelałam na fundacyjne 77,00 zł. z bazarku Rogz. Jak wpłyną proszę o potwierdzenie na wątku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248455-Zako%C5%84czony-Nowe-obro%C5%BCe-i-zabawki-ROGZ-na-wy%C5%BCe%C5%82ki-do-12-11-13[/url]
  3. Z mojego bazarku bransoletkowego udało się zebrać 224,60 zł. Wpłaciłam na konto fundacji 225,00 zł. Jak dojdzie proszę potwierdzić na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248457-Bransoletki-modu%C5%82owe-dla-wy%C5%BCl%C4%85tek-do-12-11-13[/url] i również na fundacyjne poszła moja deklaracja listopadowa.
  4. Już się boję ....
  5. Obroże są zamieszczone na reklamowym, ale bransoletki nie, a zaproszeń nie rozsyłałam wogóle.
  6. Czyli tak naprawdę to dług jest jeszcze większy :shake:
  7. A czy DT jest zapłacony na bieżąco ? Tzn. zaległe i obecne wpłaty są uwzględnione w rozliczeniu i co z kosztami za tylko dwa psy :( Będą niższe ?
  8. I jeszcze jeden [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248457-Bransoletki-modu%C5%82owe-dla-wy%C5%BCl%C4%85tek-do-12-11-13[/url]
  9. Bazarek - zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248455-Nowe-obro%C5%BCe-i-zabawki-ROGZ-na-wy%C5%BCe%C5%82ki-do-12-11-13[/url]
  10. Dzis minal rok od zalozenia watku :shake:
  11. Przelałam moja październikową deklarację na fundacyjne. Tak mi strasznie przykro, przecież to takie fajne dzieciaki, mam nadzieję ,że dziewczynki okażą się zdrowe :shake:
  12. [quote name='filodendron']Co to jest "ołtarz"?[/QUOTE] To takie miejsce, na którym się składa ofiarę i św. Franciszkowi i św. Hubertowi :roll::hmmmm::mad::???: Można dopasować swoją moralność do aktualnych potrzeb :evil_lol:
  13. Jaki on jest piękny !
  14. Może trzeba mu suchą karmę czymś "zmiękczyć", bo też pewnie i ząbki nie najlepsze
  15. Ma piękne bursztynowe oczy :)
  16. Jest trochę grosza, to może kupić karmę, odrobaczyć, a resztę wpłacić hotelowi ?
  17. Na fundacyjne poszła moja deklaracja wrześniowa
×
×
  • Create New...