-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='WŁADCZYNI']wiem że rzecz zawodna, jednak wydaje mi się że [B]większość ciąż to nie są efekty zawodzenia metod antykoncepcji[/B]. A nawet jeżeli to mimo wszystko uważam że dzieci zasługują na dobre traktowanie[/quote] Och są :eviltong: Tylko mama Ci nie powie, ze Ty i 6 kuzynostwa [na 10] jesteście z wpadki ;) A niestety u nas w Pl nie sterylizują ot tak :diabloti: Wczoraj wpadł na nas ast. Mimo iż urocze psisko, to mnie wkurza, wiecznie bez smyczy... a że młode, to skaczące... za co dostaje ostry wpier**** Jeszcze w życiu nie widziałam tak zastraszonego psa tej rasy - jak go zawołają, to on się kładzie na plecach i cały drży. Jakby mógł, to by wkomponował sie w chodnik. Koleś to psychol, całą rodzinę terroryzuje. -
DO ZAMKNIĘCIA Ziemia ich podłoga, niebo ich dachem
zerduszko replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']Belula, myslisz, ze ona urodziła 3 szczeniaki, ta prawie onka? moim zdaniem, ze są trzy to wynik bezdomności. one mają dwa miesiące, zaraz się rozlezą, a mama pójdzie wiosennie zaciązyć. ja się nie łudzę.[/quote] A zastrzyk?? Najlepsza sterylka, tylko gdzie ją trzymać potem :shake: -
Pozazdrościć tylko takiej gromady :p
-
Piękne dywaniki :p
-
[quote name='malawaszka']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: że niby ona dalej próbowała ciągnąć kłamstwa, że pies u niej jest??? :crazyeye: co za kretynka :shake: a ja głupia i naiwna że pomyślałam, że ona może jeszcze wykazać się odrobiną dobrej woli :shock: no i o jakich metodach wychowania ona pisze?! :angryy: wyrzucając go na ulicę chciała wychować psa?[/quote] A może by też pograć na jej zasadach. Napisać, ze pies został znalezionym uduszony i czeka ją sprawa karna :diabloti: Niebawem dostanie wezwanie... Dobra, koniec głupich żartów, ale ta baba aż się prosi, zeby jej cos zrobić ;) Mitomanka :angryy:
-
[quote name='malawaszka']:loveu:i fragment maila - dość wymowny zresztą[/quote] Czyli, ze on się babów teraz obawia?? Ja bym tą piękną ex-właścicielkę chętnie dorwała w swoje łapencje :angryy: Tylko się cieszyć, że to już za nim :multi:
-
Te małe sznupowe chol*ry takie wredoty, ale taki p&s pięknota:loveu: Duże już całkiem inszy typ urody. Fajny masz kolor :razz:
-
SZNAUCER OLBRZYM z mordowni - MA DOM!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Albo najedzony :eviltong: Ps. marako - ja myślę, ze akurat różnica w zdobywaniu pozycji lidera czy tez przewodnika, jest na tyle różna, ze akurat zmiana nazwenictwa w tym przypadku jest na miejscu. Co nie zmienia faktu, ze - nie tylko w psim świadku - każdy kto chce zaistnieć, wymysla jakies nowe nazwy, no coś co jest powszechnie znane lub czesto nazwane. -
SZNAUCER OLBRZYM z mordowni - MA DOM!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']znaczy tylko nazwa się zmieniła :shock: haha dobre :evil_lol:[/quote] Nie tylko :eviltong: Jeszcze wyleciały takie pierdoły typu "kto pierwszy [...] ten jest alfa" i takie inne drobnostki ;) No i John się z tego wycofał. -
No ja nad moją panuję tylko jak nie wpadnie w paniczny lęk :roll: To musimy się koneicznie spotkać na mały sparing :evil_lol:
-
[quote name='bonsai_88'][B]Zerduszko[/B] to czekam, bo już 2 raz nie udało nam się spotkać :placz:[/quote] Ano fakt :p Ale za tym pierwszym razem ja byłam :razz: Ciekawe czy nasze dzieczyny by sie dogadały :diabloti: Moją niestety capnął nieagresywny duzy pies i mamy kolejny typ do (po)kochania :mad: Ale, że koło bloku są aż 2 sznupy olbrzymy - krasnale ogrodowe, to idzie do przodu - tylko to som chopaki.
-
[quote name='bonsai_88'][B]Zerduszko[/B] a ja miałam taką nadzieję, że przyjedziesz :placz:.[/quote] Nie płakaj, będa insze okazje coby Birma mnie na L4 wysłała :diabloti:
-
SZNAUCER OLBRZYM z mordowni - MA DOM!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']aha! no i jak się ma to wszystko do teorii dominacji skoro ona już podobno jest be! a Kuba widać lubi jak mu się nie pozwala rządzić :niewiem: czy ja to wszystko źle rozumiem?[/quote] :evil_lol: Teraz to się nazywa przewodnictwo :razz: :lol: -
Aquirre - czy one mają gdzieś ogłoszenia??
-
Ale on ma zycie szalone :p Teraz nalezy mu sie już tylko spokój i miłość :multi:
-
Załóż temat też tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f621/"]Labrador retriever - Dogomania Forum[/URL] Może przesyłać wiadomości prywatne do osób, jakichkolwiek, ale szczególnie labradoromaniaków. Przydałaby się zrzuta na hotelik... i jakiś tańszy znaleźć. Jeśli jesteś tam skąd myślę, to może by dać znać kieleckim dogomaniakom - oni może pomogą, choćby wskażą hotelik czy lecznicę gdzie można by ja wyciąć. Dla mnie on wygląda jak owczarek - w Czechach ejst chyba taka hodowla z takimi owczarkami ;)
-
Ja jestem zarejestrowana na forum lab. Dać tam znać?? Hans taki śliczny "ONek". Aquirre - jak długo jesteś w stanei je utrzymywać w hotelu??
-
Pólbracia mnei nei interesują :eviltong: Zresztą ja chciałam ten nowszy nabytek, nei Frania, zoabczyć :razz: Ps. Ty mi tu wykrakałaś nie szczęście i nigdzie nie mogłam pojechać :mad: O tym zdaniem :angryy: ;) [quote]a na dodatek Kamil właśnie pojechał na pogotowie, bo cały spuchł od zęba. Wcześniej jechać nie mógł, bo dopiero teraz wróciłam, a nie miał z kim [/quote] Jak tylko przeczytałam, to myślę sobie "całe szczęście wsio mam zdrowe" i wieczorem mnie rozbolało, tylko nikt nie wie które, bo nie mam ani 1 dziurki :mad:Weźcie sobie swojego pecha :eviltong:
-
Taki pies nei ma szans na natychmiastowa adopcję. Jesli w ogóle ma..... Moze daj znać na labrodory... Jakas zrzuta na hotelik.
-
Mamusia Gwiazdeczki-Kropeczka-juz w swoim domku :)
zerduszko replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Teraz już tylko dobre dni przed sunią :p -
[Rybnik] Pixa & Benuś maja już swoje domki :]
zerduszko replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Benuś to właśnie taki typ naśladowczy :razz: Jak był z Pixą, to robił to co ona, jak tylko z moja suką to też. Go nie trzeba wychowywać - wystarczy mieć fajnego psa profesora. A jak z sąsiadem?? Jak sobie przypomnę ta akcję, to pot na karku ;) -
A o której będziesz i co jutro biega?? [B]Vectry [/B]prosieta może :razz: :lol: Ja to od 10 lat wybieram sie na wystawe do katosów i nigdy nie byłam :eviltong: Zawsze coś.
-
[quote name='bonsai_88']Przyszłam powiedzieć, że jutro jadę na wystawę z Birmą :diabloti:... JBK strzeż się :evil_lol:.[/quote] A gdzie?? Bo tu chyba w okolicy :razz: Wpadnę ją pogłaskać :eviltong: przydało by mi sie zwolneinie, robić mi sie nie chce :diabloti: