-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To się Wam trafił jakiś wybitny twardziel, bo ja mam o fordach jak najgorsze zdanie ;) I o ropniakach ;) I o sprowadzonych też ;) No chyba, że bardzo młody. Juz mam mętlik w głowie, tyle kasy toto dziadostwo kosztuje, a na rupiecia zawsze można trafić :( -
Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!
zerduszko replied to Marycha35's topic in Już w nowym domu
Spojrzenia ma wybitnie wymowne! Do ogłoszeń w sam raz :D -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przyznaję się, nie mam czasu czytać wszystkiego ;) Waracha - dzięki :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Margi']To całkiem jak my.:evil_lol: Dlatego chcemy sprzedać.[/QUOTE] I nie ma chętnych? Swoją drogą, jakim cudem taki mały przebieg? [quote name='WATACHA']My swój mamy 2 lata, ani razu się nie zepsuł.Ale to kombi i pali 7 ale ropy.[/QUOTE] Ja nie chcę ropniaka, ale co masz? -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A do czego Leos tak podskakuje? Śliczna mordka, ale reszta.. :( Zaciska żeby było lepiej! -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie, zdecydowanie chce nowsze auto. Najchętniej to bym chciała nowe, ale te ceny... -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale on ma chudą dupinkę :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ha ha a co to znaczy segment B?????[/QUOTE] Małe auta [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Autosegment_B[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a duże to znaczy jakie? kombi czy jakiś mini van?[/QUOTE] No co Ty :lol: Segment B max! Wiekszego nie dam rady, a nei chcę starego dziada. Szukam od nie handlarzy i dupa :/ [quote name='WATACHA']Wszystko zależy co dla kogo jest tanie, nieawaryjne i mało palące?Każdy ma inną poprzeczkę ;)[/QUOTE] Jak kupię, to ma się nie psuć wcale przez 2 lata :D i palić max 5,5 l benzyny ;) -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam... zanim wszystko ponadrabiam, to rok mienie. -
Biedny chłopak :( Niech się szybko goi! Ukradłabym go, normalnie... ech :(
-
Na razie to prezesowa odwala cała brudną robotę :P
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A tanie, duże i nieawaryjne istnieje? ;) Szukam ideału, które jak wiadomo nie istnieją ;) No ja też jeżdżę jak szatan, upssss.... ale mam postanowienie poprawy :P -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Teraz się wysilę :lol: W ziemię wbija się takie coś :lol: na którym rozpięta jest żyłka/linka - w miejscach wbicia następuje zmiana trasy. Żyłkę zwija się w odpowiednim tempie, za pomocą roweru bez jednego koła. Napędzanego siłą ludziach mięśni ;) Na końcu jest "zając". Kto mi poleci jakieś tanie, nieawaryjne, mało palące duże autko? :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Co się czarnego szatana nie boją ;-)[/QUOTE] Ano :D [quote name='annika']a miałam się własnie pytać czy samochód ożył...:hmmmm: My tez mamy do sprzedania, i dylemat : czy do jakiegoś skupu czy go ogłaszać bo w sumie jeździ i dużo części ma nowych tylko że rocznikowo stary:shake:[/QUOTE] Jak żywe, to ogłaszać, jak uamrnięte to nie ma co czekać i do skupu najlepiej. Ja mam teraz dylemat... co dalej? :( A teraz film, niewiele widać buuu :( Jak już wrócę do normalności, będą fotasy. [url]http://www.youtube.com/watch?v=n4EIcqyT3pA&feature=youtu.be[/url] -
[quote name='lika1771']Czy to nie pomylka, ze po zlozeniu wys.15cm? Bo tak to ok tylko wysokosc za mala....[/QUOTE] Po złożeniu w sensie, że do transportu. Rozłożona jest wys. na 70 cm. Ale wydaje mi się być za duża jeśli ma ograniczać psu ruch (?). Ila Gaja waży i mierzy?
-
Ależ bym go ukochała, taka mordka kochana... :( Nie tuczyłabym go na siłę, powinien nabrać mięśni, ale za chudy nie jest.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Poszedł w ciągu 2h jak zaczęłam obdzwaniać kolesi... z czego 1 h trwały negocjacje. Nawet nim się nie przejechali, bo zadymiło się na pół osiedla ;) i trzeba go odlawetować. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale chuda dupina :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
W pracy byłam. A teraz sprzedawałam szatana czarnego mojego, bbuuuuu :( Za grosze krwa :/ -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']ha,ha,ha tez to przerabialysmy....wtedy nasz najmilszy najukochanszy zmienia sie z DR.J w MR H :smile: u nas byly biegi chartow i podenko..... gratulujemy......[/QUOTE] No Lizuszek też się zszatnił... jeszcze przed biegiem się nakręciła i dusiła na obroży, wyrywając i okręcając się z takim wnerwem "odgryzę, to co mnie trzyma"! A jak po niej biegła koleżanka, to tylko postękiwanie Lizki na filmiku słychać. Tez chciała biec, wariotka :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pogoda szaleje ostatnio. A jak czarny nochal? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No z Birmy z Birmy... tak niefortunnie :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale się dzieję, a z Birmuszka zaciesz na maxa :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)